URODA I ZDROWIE

Darmowa dostawa i rabat -10% w sklepie Porcelana.pl w ten weekend!

17 lipca 2020, dodał: Redakcja

Polska Grupa Porcelanowa to lider sprzedaży porcelany nie tylko w Polsce, ale i w Europie! W sklepie internetowym porcelana.pl znajdziemy produkty czterech wzajemnie dopełniających się marek. W dniach 17-19.07.2020 r. z kodem PORCELANA17 do zakupów zostanie doliczony rabat 10% oraz darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 199 zł z przedpłatą!

Porcelana Lubiana to zastawa adresowana nie tylko do domu, ale też profesjonalnych lokali z sektora HoReCa. Wizytówką Porcelany Ćmielów jest 230-letnia tradycja, w zgodzie z którą powstają najbardziej eleganckie serwisy, natomiast Porcelana Chodzież to rodzinne zestawy z bogatą historią o tradycyjnym wzornictwie. Nie lada gratkę dla fanów niebanalnej formy stanowi oferta Ćmielów Design Studio – kreatywnego zacisza, dzięki któremu na porcelana.pl odszukamy również ciekawe i artystyczne produkty.

Wśród bestsellerowych zestawów marek znajdziemy klasyki, takie jak fasony Rococo Sevres, Boss, czy Iwona Złota Róża.  W sklepie internetowym dostępne są również zestawy prezentowe, figurki porcelanowe oraz produkty premium umieszczone w specjalnej zakładce dla Konesera. Porcelana z fabryk Polskiej Grupy Porcelanowej gości na stołach w wielu polskich domach, będąc przykładem kunsztu i rzemiosła wypracowanego przez lata.

Zapraszamy na zakupy: www.porcelana.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdzie kupujecie ubrania?
Przede wszystkim wyprzedaże. Uwielbiam! Jak tylko widzę promocje to od razu uzupełniam szafę....
Ciągła chrypa
Znam tą sytuację, pracowałam w call center przez pół roku, a 3 razy...
Wydarzenia kulturalne
jak się ktoś interesuje koncertami jest fajna apka i można bilety na niej...
Żywienie psa
ja daję mojemu yorkowi suchą, na wagę kupuję bo taniej, do tego czasem dostanie...