Czym jest efekt syrenki na paznokciach?

13 października 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Można śmiało powiedzieć, że efekt syrenki jest już klasykiem. Od kiedy pojawił się na polskim rynku w 2015 za sprawą marki Indigo Nails, nieustannie podbija serca kolejnych kobiet. Nie ma w tym nic dziwnego – efekt syrenki zaaplikowany na paznokcie prezentuje się spektakularnie!

efekt syrenki paznokcie

Efekt syrenki – charakterystyka zdobienia

Dlaczego właśnie efekt syrenki? Skąd wzięła się ta nazwa? O co tym w tym wszystkim w ogóle chodzi? Aby poznać odpowiedź na te pytania, wystarczy spojrzeć na wykonaną stylizację. Widzicie? Powstały efekt tafli na paznokciach przypomina po prostu ogon syreny! Łudzące podobieństwo, prawda?!

Pyłki do tworzenia spektakularnej stylizacji z efektem syrenki

Do stworzenia przepięknego efektu syrenki niezbędne są pyłki. W swojej ofercie posiada je oczywiście sprawca całego zamieszania, czyli Indigo Nails – https://www.indigo-nails.com/pylki-i-ozdoby/efekt-syrenki.

W sklepie Indigo Nails można znaleźć wiele kolorów, które tworzą praktycznie nieograniczone możliwości w tworzeniu bajecznych zdobień. Co więcej, można je aplikować na gładko, otrzymując równomierną powierzchnię, jak i uzyskać chropowaty efekt szronu. W aktualnej ofercie pyłków z efektem syrenki można znaleźć:

  • klasyczny, półtransparentny Efekt Syrenki Indigo nadający stylizacji mieniący się, opalizujący blask;
  • Efekt Syrenki Indigo Black I oraz Efekt Syrenki Indigo Black II rekomendowane do aplikacji na ciemne kolory (wyglądają świetnie zaaplikowane zarówno na gładko, jak i z wyrazistym efektem szronu);
  • delikatnie przezroczysty, pastelowy Efekt SyrenkiPastel Pink Indigo o uniwersalnym zastosowaniu (dzięki niemu stylizacja zachwyca efektem tafli w odcieniu słodkiego różu);
  • świetnie kryjące, neonowe Efekty Syrenki Indigo w wyrazistych barwach (np. neonowy pomarańczowy, neonowy różowy oraz neonowy zielony).

Stosując pyłki Efekt Syrenki Indigo, tak naprawdę wszystko zależy od Twojej kreatywności. Zatem nie ograniczaj się i twórz piękne paznokcie z tym wyjątkowym zdobieniem!

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak szybko w relacjach przechodzici…
Zależy też od tego, jak bardzo mnie ktoś kręci.. Bo jeśli bardziej mnie kręci...
Sposoby na jesienną chandrę:)
Słodkości:) Jesienią najwięcej piekę ciast, zauważyłam...
yerba mate
Był czas, że tylko ją piłam, ale nie widziałam specjalnego wpływu na samopoczucie...
Przyjęcie do przedszkola a szczepie…
Dziecko niezaszczepione może roznosić choroby, więc lepiej pilnować tych podstawowych szczepień, chyba że...