Czy warto kupić dziecku smartwatch? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Czy warto kupić dziecku smartwatch?

7 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Smartwatch może okazać się świetnym rozwiązaniem dla dziecka do szkoły. To świetna opcja dla rodziców, którzy nie chcą jeszcze inwestować w smartfon. Taki niepozorny zegarek zapewni dziecku bezpieczeństwo dzięki funkcji szybkiej lokalizacji. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto kupić pociesze taki czasomierz.

smartwatch

Jakie zalety ma smartwatch?

Smartwatch jest idealnym urządzeniem, a dokładniej czasomierzem, który oferuje wiele interesujących funkcji. Urządzenie powiadomi Cię np. o tym, czy dziecko dotarło do szkoły. Wszystko jest dostępne w kompatybilnej z zegarkiem aplikacji. Natomiast dla dziecka smartwatch będzie interesującym gadżetem, który dostarczy wiele rozrywki.

Jakie ciekawe funkcje można znaleźć w smartwatchu?

Smartwatche dostępne na rynku oferują wiele ciekawych funkcji. Te inteligentne czasomierze dają możliwość wykonywania połączeń tak jak w telefonie. Ponadto, jest też lokalizator GPS, który powiadomi o tym, gdzie aktualnie znajduje się pociecha. Kolejnym atutem jest alarmowanie, kiedy dziecko przekroczy strefę, która przez Ciebie była określona jako bezpieczna. Inne przydatne funkcje to między innymi nasłuch otoczenia dziecka, SOS, a także funkcje nagrody.

Ciekawą opcją jest wybór wodoodpornego smartwatcha. Dzięki temu dziecko może mieć rękę pod wodą, gdy zegarek znajduje się na nadgarstku. Jest to bardzo wygodna opcja.

Wiele ciekawych modeli smartwatchów można znaleźć na: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/zegarki-dla-dzieci. Oferta jest bardzo szeroka, dlatego każdy znajdzie tam coś interesującego dla siebie.

Jaki model smartwatcha będzie najlepszy dla dziecka?

Na rynku dostępna jest szeroka oferta smartwatchów, dlatego bez najmniejszych trudności znajdziesz idealny czasomierz dla swojej ukochanej pociechy. Zastanów się, jakie funkcje sprawią przyjemność Twojemu dziecku i jakie będą przydatne z Twojej perspektywy. Wygląd zegarka także ma znaczenie. Dzieci lubią ciekawe gadżety, które wspaniale odzwierciedlają ich osobowość. Smartwatche występują w różnorakich wersjach kolorystycznych. W tym przypadku zarówno dziecko, jak i Ty, musicie być zadowoleni z dokonanego wyboru.

Ciekawą propozycją może okazać się SMARTWATCH Forever Look me. Jest to inteligentny zegarek, który wyposażony został w bardzo przydatne funkcje. Czasomierz oferuje użytkownikom wideorozmowy, określenie lokalizacji dziecka na mapie i zapewnia gwarancję wodoodporności na poziomie IP67. Bateria litowo-jonowa pozwala na długą pracę. Zaletą są też wbudowane przydatne aplikacje. Rodzic może przesłać dziecku nagrodę w postaci serduszek.

Ciekawą propozycją będzie także zegarek Smartwatch Forever call me 2. Jest to czasomierz, który umożliwia kontrolę i kontakt z dzieckiem. Oferuje lokalizację na mapie, przycisk SOS, możliwość zdalnej rozmowy czy też podsłuch otoczenia. Na pokładzie znajduje się między innymi gra matematyczna. Ten czasomierz będzie też pełnił funkcję informacyjną, a także edukacyjną. Dzięki temu jest szansa, że pociecha nauczy się szybkiego liczenia, refleksu i wspaniale rozwinie zdolności matematyczne. Gra oferuje trzy poziomy trudności.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Czy warto kupić dziecku smartwatch?

  1. avatar Karolina pisze:

    My ostatnio kupiliśmy i córce bardzo się spodobał różowy kolor. Jeszcze nie wszystko w nim ogarnia, ale dla mnie ważna była funkcja gps jak byliśmy na wyjeździe

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kurs na technika usług fryzjerskich…
Jak będą Ci potrzebne jakieś szkolenia, to polecam INOAR. Współpracują zarówno z nowicjuszami...
studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...