Czakry w gabinetach Bioodnowy Manor House SPA – równowaga energetyczna

28 stycznia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Cechą zdrowego organizmu jest stan równowagi energetycznej. Jeśli chcesz pobudzić wewnętrzną energię, osiągnąć harmonię i ogólny dobrostan, zadbaj o prawidłowy przepływ energii w organizmie.

ogród zen

Energia przepełnia wszystko. Jest w organizmach żywych i w każdej ich komórce, jest w materii, ruchu, myśli, intencji i emocji. Wpływa na ogólny stan organizmu, zdrowie, nastrój i poczucie dobrostanu. Z kolei organizm, w którym przepływ energii jest zaburzony, traci swoją równowagę, jest wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje.

Występuje 7 głównych czakr: korony, trzeciego oka, gardła, serca, splotu słonecznego, sakralna, postawy. Przepływ energii w czakrach można wzmocnić poprzez terapie, z których słynie Biowitalne SPA w mazowieckim hotelu Manor House SPA – od lat najlepszym holistycznym hotelu SPA w Polsce.
Wśród energicznych terapii na szczególną uwagę zasługują:

– Autorska Terapia Biowitalna, która wykorzystuje połączoną siłę wielu naturalnych terapii: ciepło mat (termiczna terapia podczerwienią), jonizujące działanie kamieni szlachetnych (nefryt i turmalin), ujemne pole magnetyczne, fale elektromagnetyczne, muzyka solfeżowa o prozdrowotnych częstotliwościach, wpływ plazmy (generator plazmowy). Biowitalny seans pobudza witalność, poprawia krążenie krwi i limfy, odżywia i dotlenia komórki, poprawia metabolizm, łagodzeni zmęczenie i nerwobóle, uruchamia procesy regeneracyjne, poprawia samopoczucie, relaksuje i zwiększa wewnętrzną energię.

terapia biowitalna

– Terapia Harmonizacji Czakr na Kryształowym Łóżku (prawdopodobnie jedynym ogólnodostępnym w Polsce) jest naturalnym, nieinwazyjnym procesem, który wzmacnia przepływ energii i dobroczynnie wpływa na zdrowie. Energetyzujący seans oddziałuje na czakry (centra energetyczne) i meridiany (centra i kanały energetyczne rozprowadzające energię po całym organizmie) poprzez połączone działanie: litoterapii (przenoszenie energii przez kryształy Vogla), koloroterapii (odpowiedni kolor umożliwia swobodny przepływ energii przez daną czakrę i zrównoważenie dysharmonii oraz braku energii) oraz muzykoterapii (muzyka solfeżowa o specjalnie dobranych częstotliwościach – 432 Hz).

keshe maj

– Plazmowy system balansujący Keshego który służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka, porządkuje je, wspomaga odzyskanie wewnętrznej równowagi, inicjuje też procesy samoleczenia organizmu. Terapia pomaga w osiągnięciu harmonii i poprawia zdrowie oraz ogólny stan organizmu.

– Seans na Platformie wibracyjnej, która wykorzystuje częstotliwości rezonansowe Schumanna, pozwala na przywrócenie naturalnego rytmu organizmu, harmonizuje ciało i uspokaja umysł. Służące zdrowiu wibracje zwiększają wykorzystanie możliwości mózgu i poprawiają kreatywność. Terapia stymuluje też pracę układu limfatycznego, pobudza krążenie, wzmacnia układ odpornościowy i aktywność pracy jelit, dzięki niej zmniejsza się też poziom stresu. Dynamiczne ruchy wprawiają całe ciało w przyjemne wibracje, a jednoczesny dopływ wiązki ciepła na powierzchni pleców dodatkowo wpływa na rozluźnienie tych partii mięśni. Terapia jest polecana wszystkim osobom dbającym o zdrowie, zwłaszcza uskarżającym się na uporczywe, przewlekłe zmęczenie wynikające z przepracowania, stresu czy niedoboru snu.

platforma wibracyjna

– Koncerty na gongi i misy tybetańskie, podczas których uczestnicy poddawani są „masażowi” dźwiękiem. Każdy fragment ich ciała jest „dotknięty” przez wibracje i drgania rezonujących instrumentów. Wibracje docierają do poziomu komórkowego każdego narządu i odblokowują przepływ energii, przez co następuje: usuwanie toksyn z organizmu, regulacja funkcji narządów wewnętrznych i przyspieszenie regeneracji tkanek, poprawa krążenia krwi i płynów ustrojowych oraz łagodzenie różnego rodzaju bóli. Ponadto terapia stymuluje kreatywność i siły twórcze.

koncert na gongi
W Gabinetach Bioodnowy Manor House SPA warto też skorzystać z dopasowanych do indywidualnych potrzeb manualnych masaży i specjalistycznych zabiegów. Można też naładować się pozytywną energią w zabytkowym parku z kojącą zmysły przyrodą i Ogrodem Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Piramidą Horusa, energetycznymi spiralą i labiryntem oraz Ogrodem Zen. W takim otoczeniu łatwo o równowagę, która sprzyja dobremu zdrowiu i samopoczuciu.

Więcej na ten temat: www.manorhouse.pl

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak wychować szczeniaka?
Ustalenie granic jest istotne. I uczenie psiaka chodzenia na smyczy, bo później nie zaakceptuje jej.
Właściwości aloesu?
Ja używam żyworódki, ona nie podrażnia:)
Jak wychować szczeniaka?
Najważniejsze to nie dopuścić do tego, by psiak rządził w domu... Psy są hierarchiczne,...
Co sądzicie o feministkach?
Każde przegięcie w daną stronę jest niezdrowe... Uważam że są zbyt radykalne w swoich poglądach.