Crème Fraîche® de beauté – krem w formie lekkiej mgiełki

3 sierpnia 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

 

Moc kremu nawilżającego zawarta w formule lekkiej mgiełki
Ekspresowe nawilżenie, które trwa 24H**

Praktyczny, szybki i efektywny krok w pielęgnacji

Marka NUXE opracowała innowacyjny produkt, o łatwym użyciu i szybkim działaniu, który łączy w sobie skuteczność Crème Fraîche® de Beauté z formułą lekkiej mgiełki.
Crème Fraîche® de beauté Krem w mgiełce, dzięki zawartości mleczka roślinnego ze słodkich migdałów zapewnia skórze 24-godzinne nawilżenie.** Naturalna witamina E chroni przed stresem oksydacyjnym, a wyciąg z czerwonych alg nawilża i wzmacnia strukturę skóry. Otula skórę twarzy odświeżającym, mlecznym welonem o zapachu kwiatu pomarańczy.

Krem ma formę sprayu, jest produktem wegańskim*, zawiera  89% składników naturalnego pochodzenia i gwarantuje 24-godzinne nawilżenie**.

* Formuła wegańska niezwierająca żadnych składników oraz pochodnych od zwierząt.
**Test instrumentalny na 10 ochotnikach

Składnikiem aktywnym w pielęgnacji Creme Fraiche® są roślinne mleczka ze słodkich migdałów. W połączeniu z ekstraktem z czerwonej algi wzmacniają skórę i nawilżają ją, dzięki zatrzymaniu wody w komórkach. Witamina E, silny utleniacz, wzbogaca pielęgnację Creme Fraiche®  zapewniając ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych (wiatr, klimatyzacja, zmiany temperatury itp.). Skóra staje się świeża i odzyskuje swój naturalny blask.

Wyciąg z algi czerwonej to zaawansowany technologicznie ekstrakt otrzymywany z algi czerwonej z Morza Bałtyckiego, wyodrębniony za pomocą innowacyjnej metody – polimeryzacji nadkrytycznym CO2. Pierwszy krok to pozyskanie cukru z czerwonej algi, który następnie jest dzielony w innowacyjnym procesie przyjaznym środowisku, wpisującym się w filozofię zrównoważonego rozwoju, pomagającego kontrolować produkcję energii i zapobiegać gromadzeniu się szkodliwych odpadów. Następnie związki cukrów z algi czerwonej są uwodnione w roztworze wzbogaconym solą morską. Co w efekcie pozwala stworzyć molekułę o strukturze podobnej do kwasu hialuronowego, dzięki czemu cząsteczki wody uwalnianie są głęboko
w skórze.

Crème Fraîche® de beauté
Krem w mgiełce

Krem występuje w formie sprayu, który zapewnia szybką i wygodną aplikację. Rozpyla tysiące kropelek dających skórze uczucie niezwykłego orzeźwienia. Ponadto zapewnia zmysłową przyjemność gamy Crème Fraîche® de beauté dzięki niepowtarzalnemu zapachowi kwiatu pomarańczy. Rano nasyca skórę nawilżeniem, a stosowany na makijaż utrwala go. Świetnie nadaje się do torebki, by mieć go stale przy sobie i stosować w razie potrzeby (w samolocie, w klimatyzowanych pomieszczeniach, po dniu na plaży). Opakowanie nadające się do recyklingu, spray bez gazu.

WEGAŃSKA GAMA CRÈME FRAÎCHE® DE BEAUTÉ
Naturalne połączenie mleczek roślinnych z wyciągiem z algi morskiej nawilża głębokie warstwy skóry, jednocześnie pełniąc funkcję tarczy ochronnej przed zanieczyszczeniami środowiska. Skóra jest nawilżona i ukojona, świeża i miękka w dotyku. Znika uczucie dyskomfortu.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Starzejący się pies
Starsze psy często mają problemy ze wzrokiem, warto dbać o ich dietę żeby dłużej...
Do czego pasują zielone buty?
Do brązów i czerni zdecydowanie!
Dania z pestkami
Ja mielę pestki i dodaję do panierki np. smażąc ryby...
Nietypowe dania na święta
U mnie zawsze się piecze mazurki, bo je bardzo lubimy i nie ograniczamy...