Costa Diadema – królowa Morza Śródziemnego!

17 kwietnia 2019, dodał: Redakcja

Jeżeli marzysz o zwiedzeniu zachodniego wybrzeża Morza Śródziemnego w prawdziwie królewskich warunkach – ta wyprawa jest właśnie dla ciebie. Costa Diadema to prawdziwa morska królowa, a jej nazwa znaczy tyle, co „tiara”. Oferuje mnóstwo fantastycznych i różnorodnych atrakcji, na jej pokładzie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Costa Diadema – luksus na falach

Costa Diadema to flagowy statek linii Costa Cruises, który w pierwszy rejs wypłynął w 2014 roku. Prawie pięć tysięcy pasażerów ma do swojej dyspozycji 20 pokładów, a o ich komfort dba ponad 1200 członków załogi.

Costa Diadema to prawdziwa królowa Morza Śródziemnego – swoim gościom oferuje wszystko, co najlepsze – poczynając od niezwykłej gościnności, poprzez szeroki wachlarz rozrywek, komfortowe kabiny, na przepysznej i urozmaiconej kuchni kończąc. Ogromy taras na pokładzie 5. – o długości ponad 500 metrów – jest pełen barów i restauracji, nie tylko włoskich, które sprawiają, że możesz poczuć się jak w letni dzień na włoskiej Riwierze.

Goście Costa Diadema mają do swojej dyspozycji 1862 kabiny, z których 141 ma bezpośredni dostęp do strefy wellness, a prawie połowa ma prywatne balkony. Samsara Spa na Costa Diadema jest imponujące – zajmuje 6200 m2 na czterech poziomach, z siłownią, spa, basenem Thalassoterapii, gabinetami zabiegowymi, sauną, łaźnią turecką, solarium UVA-ray oraz kabinami z bezpośrednim dostępem. To najlepszy salon Spa ze wszystkich statków Costa.

Costa Diadema to moc innych atrakcji: osiem jacuzzi, trzy baseny, w tym jeden z rozsuwanym dachem, uniwersalne boisko sportowe i tor do biegania na świeżym powietrzu o długości 220 m, a także kino 4D, kasyno, dyskoteka, „Star Laser”, interaktywna strefa lasera z „Labiryntem laserowym” i symulatorem „Strzelanie laserowe”, kafejka internetowa, butiki, trzypoziomowy teatr, biblioteka, kluby dla dzieci.

Rejs Costa Diadema to również niezwykła okazja do obcowania ze sztuką. Na statku znajduje się 90 oryginalnych dzieł sztuki i 7874 reprodukcje znanych i dobrze zapowiadających się artystów. Tematem przewodnim prac jest królewskość. Głównymi źródłami inspiracji jest współczesna popkultura i tradycyjna włoska sztuka renesansu.

Radość zwiedzania

Wyjątkowe atrakcje na podkładzie to nie jedyna rozrywka. Kiedy już rozpakujesz swoje rzeczy w kabinie i zjesz przepyszny posiłek w jednej z 7 restauracji lub jednym z 11 barów, nadchodzi pora na zwiedzanie. Rejs Costa Diadema to niezwykle atrakcyjna trasa wycieczkowa po zachodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego, dzięki czemu spędzisz naprawdę niezapomniane wakacje.

Podczas rejsu statek odwiedza sześć portów w najpiękniejszych miastach tego regionu: Savonę, Marsylię, Barcelonę, Palmę De Mallorca, Palermo i Civitavecchia. Pomiędzy Palmą a Palermo Costa Diadema spędza cały dzień na morzy, co pozwala na spokojnie skorzystać z wszystkich niezwykłych atrakcji dostępnych na statku. Wyprawa z Costa Diadema to przepis na wyjątkowy i niezapomniany urlop!

Zapraszamy do świata Costa: https://www.facebook.com/CostaCruisesPL/

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Alkoholizm
Przede wszystkim osoba uzależniona musi sama zdać sobie sprawę z powagi sytuacji. Warto poszukać...
Blizny na twarzy krępujące :(
Ja próbowałam przeróżnych specyfików, a w końcu jednak postawiłam na zabieg laserowy. Jestem mega...
Wszy w przedszkolu
W tym wypadku trzeba działać szybko, naprawdę nie ma sensu zwlekać. U nas zastosowaliśmy...
Buty do przedszkola
Dziewczyny, kupiłam ostatnio klej do butów, bo dzieciaki strasznie niszczą buty. Używała...