URODA I ZDROWIE

Co powinieneś zrobić ze ślubnymi zdjęciami — poradnik

12 września 2019, dodał: Alfa i Omega

Wszyscy dobrze wiemy, że wspomnienia potrafią zacierać się w pamięci — po latach niektóre szczegóły są zupełnie zapomniane, inne ledwie możliwe do przypomnienia. Są jednak takie chwile, o których nigdy nie chcielibyśmy zapomnieć. Sprawdź, co powinieneś zrobić ze ślubnymi zdjęciami, żeby zawsze pamiętać o tym wyjątkowym i ważnym dniu.

Wydrukuj ślubne wspomnienia

Kiedy od wynajętego fotografa otrzymasz reportażowe zdjęcia Twojego ślubu, na początku na pewno będziesz odczuwać duże wzruszenie, a pamięć o wszystkich wydarzeniach z uroczystości wciąż będzie żywa. Jednak, by chwile z wesela pozostały pełne kolorytu, musisz zachować je w formie materialnej.

Zdjęcia schowane w folderze na dysku komputera nie wystarczą. Możesz zawsze do nich wrócić, jednak to wydrukowane fotografie mają największą magię i moc przenoszenia w czasie. Być może masz kilkaset zdjęć ze swojego ślubu i wesela, cały wzruszający reportaż z przygotowań, składania przysięgi i zabawy na sali weselnej.

Wybierz spośród nich te, które są dla Ciebie najważniejsze —  pierwszy małżeński pocałunek, fotografia z uśmiechniętą babcią, krojenie tortu, podziękowania dla rodziców czy oczepinowe gry. Gdy już dokonasz selekcji, wydrukuj swoje ślubne wspomnienia.

Fotoksiążka czy fotoalbum?

Jeśli chcesz jak najdłużej zatrzymać w pamięci ślubne wspomnienia, wydrukowane fotografie powinny opowiadać historię z tego dnia. Dzięki temu za kilka czy kilkanaście lat będzie Ci łatwiej odtworzyć przebieg zdarzeń.

Ślubne zdjęcia powinny mieć też niepowtarzalną oprawę, dlatego najlepiej wywołać je w formie fotoksiążki lub fotoalbumu. Czy różnią się te dwa produkty?

Fotoksiążka wyglądem przypomina zwykłą książkę — okładka jest twardsza od środkowych stron, strony zaś łączone są na grzbiecie. Z kolei fotoalbum ma wszystkie strony tej samej grubości i można go rozłożyć na płasko, co ułatwia oglądanie zdjęć. Bardzo dobrym pomysłem jest wydrukowanie zdjęć w formie fotoalbumu jako pamiątkę ślubną, natomiast fotoksiążkę w twardej, eleganckiej oprawie można wręczyć jako prezent.

Moc wspomnień

Nie lekceważ mocy wspomnień i tego, jak zdjęcia działają na pamięć! Są jak wehikuł czasu, który, kiedy tylko będziesz chciał, przeniesie Cię z powrotem do tych pięknych i wyjątkowych chwil z dnia ślubu i wesela. Wydrukowane wspomnienia są także doskonałym upominkiem i wyrazem podziękowania dla rodziców, rodziców chrzestnych czy świadków.

Nie pozwól tym niepowtarzalnym momentom blaknąć w Twojej pamięci! Spraw, że zostaną z Tobą na zawsze — wystarczy wyciągnięcie dłoni po fotoalbum albo fotoksiążkę, by na nowo przeżyć emocje i wzruszenia z dnia ślubu.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Dziecko moczy się w nocy
warto też spróbować z alarmem wybudzeniowym, wymaga trochę wysiłku ale efekty są tego warte
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
Ja się obawiam, że ten wirus stanie się nową, mniej przyjazną wersją grypy. Będzie...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
Strasznie wolno to będzie szło, szczepienia będą trwać do wakacji, a już coraz...
Jaki żel intymny
Ja polecam nasz polski - Iintimate Care z aloesem i kwasem mlekowym - przetestowałam...