Co powinieneś zrobić ze ślubnymi zdjęciami — poradnik

12 września 2019, dodał: Alfa i Omega

Wszyscy dobrze wiemy, że wspomnienia potrafią zacierać się w pamięci — po latach niektóre szczegóły są zupełnie zapomniane, inne ledwie możliwe do przypomnienia. Są jednak takie chwile, o których nigdy nie chcielibyśmy zapomnieć. Sprawdź, co powinieneś zrobić ze ślubnymi zdjęciami, żeby zawsze pamiętać o tym wyjątkowym i ważnym dniu.

Wydrukuj ślubne wspomnienia

Kiedy od wynajętego fotografa otrzymasz reportażowe zdjęcia Twojego ślubu, na początku na pewno będziesz odczuwać duże wzruszenie, a pamięć o wszystkich wydarzeniach z uroczystości wciąż będzie żywa. Jednak, by chwile z wesela pozostały pełne kolorytu, musisz zachować je w formie materialnej.

Zdjęcia schowane w folderze na dysku komputera nie wystarczą. Możesz zawsze do nich wrócić, jednak to wydrukowane fotografie mają największą magię i moc przenoszenia w czasie. Być może masz kilkaset zdjęć ze swojego ślubu i wesela, cały wzruszający reportaż z przygotowań, składania przysięgi i zabawy na sali weselnej.

Wybierz spośród nich te, które są dla Ciebie najważniejsze —  pierwszy małżeński pocałunek, fotografia z uśmiechniętą babcią, krojenie tortu, podziękowania dla rodziców czy oczepinowe gry. Gdy już dokonasz selekcji, wydrukuj swoje ślubne wspomnienia.

Fotoksiążka czy fotoalbum?

Jeśli chcesz jak najdłużej zatrzymać w pamięci ślubne wspomnienia, wydrukowane fotografie powinny opowiadać historię z tego dnia. Dzięki temu za kilka czy kilkanaście lat będzie Ci łatwiej odtworzyć przebieg zdarzeń.

Ślubne zdjęcia powinny mieć też niepowtarzalną oprawę, dlatego najlepiej wywołać je w formie fotoksiążki lub fotoalbumu. Czy różnią się te dwa produkty?

Fotoksiążka wyglądem przypomina zwykłą książkę — okładka jest twardsza od środkowych stron, strony zaś łączone są na grzbiecie. Z kolei fotoalbum ma wszystkie strony tej samej grubości i można go rozłożyć na płasko, co ułatwia oglądanie zdjęć. Bardzo dobrym pomysłem jest wydrukowanie zdjęć w formie fotoalbumu jako pamiątkę ślubną, natomiast fotoksiążkę w twardej, eleganckiej oprawie można wręczyć jako prezent.

Moc wspomnień

Nie lekceważ mocy wspomnień i tego, jak zdjęcia działają na pamięć! Są jak wehikuł czasu, który, kiedy tylko będziesz chciał, przeniesie Cię z powrotem do tych pięknych i wyjątkowych chwil z dnia ślubu i wesela. Wydrukowane wspomnienia są także doskonałym upominkiem i wyrazem podziękowania dla rodziców, rodziców chrzestnych czy świadków.

Nie pozwól tym niepowtarzalnym momentom blaknąć w Twojej pamięci! Spraw, że zostaną z Tobą na zawsze — wystarczy wyciągnięcie dłoni po fotoalbum albo fotoksiążkę, by na nowo przeżyć emocje i wzruszenia z dnia ślubu.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Nowoczesne urządzenie wibroakustyczne - leczy bóle, wspomaga regenerację organizmu
Cena:
1 790,00 zł – 2 120,00 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Szorty, spodenki - nosicie?
Ja najbardziej generalnie lubię jeszcze spodnie https://www.amazon.co.uk/Cross-P-493-Womens-Kendall/dp/B01736CQ5K są bardzo smukłe i ciekawe. Fajne...
plany zakupowe:D
Moje plany zakupowe to spodnie Judy z Cross Jeansu, a później jeśli wyjdzie...
kurtki skórzane
Ja miałam swego czasu bardzo fajną kurtkę skórzaną z Cross Jeansu zapinaną...
Galanteria skórzana
Z rzeczy skórzanych to mam tylko z lat młodości pamiątkową już nieco torebkę przywiezioną...