URODA I ZDROWIE

Ciało jak Kylie Jenner, Britney Spears, Beyonce czyli najlepsze treningi gwiazd!

22 lipca 2019, dodał: junowak

 

Twój trening wieje nudą? Przychodzimy na pomoc! Warto uczyć się od swoich idolek. Spędzają one masę czasu  na siłowni z prywatnymi trenerami, mają idealne figury. Choć często posądza się gwiazdy o ingerencje chirurgiczne, to Ty nie musisz tego robić! Wystarczy spędzić trochę czasu na treningu, zdrowo się odżywiać i Hollywoodzką figurę masz jak w banku.

Poniżej przedstawiamy ulubione ćwiczenia Kylie Jenner, Britney Spears i Beyonce. Łącznie to 6 ćwiczeń. Wykonuj je jedno po drugim, od 45 do 60 sekund. Zrób 3 rundy, odpoczywając między nimi około minuty. Trening + rozgrzewka zajmie około pół godziny. Będziesz potrzebowała obciążenia – kettlebell lub duży, 5l baniak wody będzie w sam raz. Powodzenia!

Beyonce

„ Lubię robić interwały podczas biegu. Czasem biegałam po schodach.” tłumaczy piosenkarka i dodaje: „konsekwencja jest kluczem do sukcesu”.

Oto ćwiczenia interwałowe, które przyspieszą tętno i wprowadzą Cię do gry!

  • Wspinaczka górska

Ustaw się w podporze przodem, pod barkami opierając dłonie zaciśnięte w pięści. Przyciągnij prawe kolano po skosie w kierunku przeciwnego łokcia. Odstaw stopę i od razu przyciągnij lewą nogę do prawego łokcia. Kontynuuj dynamicznie.

  • Burpees (krokodylki)

Stań prosto, stopy rozstawiając na szerokość barków. Zejdź do przysiadu podpartego, wyrzuć nogi w tył, aby przyjąć pozycję do pompki. Zrób pompkę (opcjonalnie), po czym przyciągnij z powrotem kolana do klatki i wyskocz tak wysoko, jak tylko dasz radę.

Britney Spears

Britney łączy w swoich treningach cardio z ostrym atakiem mięśni – całe ciało musi być pięknie wyrzeźbione.

Dlatego teraz dodamy trochę ćwiczeń siłowych – ale takich które rozwijają całe ciało!

  • Supermany (na zdjęciu powyżej): 15 powtórzeń

Połóż się na brzuchu i wyciągnij ręce przed siebie, powyżej głowy. Napnij mięśnie brzucha i podnieś prawą nogę i lewą rękę w tym samym czasie. Wróć do pozycji wyjściowej, następnie wykonaj ruch odwrotnie: lewa noga i prawa ręka. Wróć do pozycji startowej. Skup się na tym, żeby wzrok skierować w podłogę.

  • Martwy ciąg

Pochylamy się do przodu, nogi mocno ugięte w kolanach.
Utrzymując plecy wyprostowane, dolny grzbiet odchylony do tyłu i mięśnie brzucha napięte, nabieramy powietrza, a następnie wykorzystując siłę mięśni nóg i grzbietu zaczynamy stawać do pozycji wyprostowanej. W końcowej fazie ruchu następuje wydech.
Po osiągnięciu górnej pozycji możemy zatrzymać ruch na 1-2 sekundy, po czym rozpoczynamy kontrolowany ruch powrotny, robiąc jednocześnie wdech. W dolnej pozycji nie odkładamy ciężarka, tylko rozpoczynamy kolejny ruch do góry.

Kylie Jenner

Kylie Jenner, tak samo jak Kim Kardashian może pochwalić się dużymi, zgrabnymi udami i pośladkami. Czas mocno je wyćwiczyć! Aby ćwiczenia na uda i pośladki przyniosły efekty, niezbędne jest obciążenie.

  • Przysiad sumo z hantlą

Złap oburącz hantlę. Trzymając ją przed sobą w prostych rękach (jak na zdjęciu), stań w szerokim rozkroku. Palce stóp skieruj delikatnie na zewnątrz. Upewnij się, że plecy masz proste, a łopatki ściągnięte. Patrz przed siebie, a nie pod nogi. Wypchnij biodra w tył i obniż maksymalnie pozycję. Zatrzymaj się na ułamek sekundy, zanim dynamicznym ruchem wrócisz do startu.

  • Wykroki boczne

Stań prosto, parę lekkich hantli trzymając po bokach. Zrób wykrok w prawo, aż udo prawej nogi będzie ułożone równolegle do podłoża. Lewą nogę wyprostuj w kolanie, rozciągając mięśnie ud i łydek. Wróć do pozycji startowej, po czym zrób wykrok w drugą stronę. To jedno powtórzenie.

Na koniec zalecamy wykonać jeszcze jedno ćwiczenie na brzuch – przez 2 minuty, bez przerwy np. brzuszki skośne lub inne, lubiane przez Ciebie ćwiczenie na abs.

Brawo! Trening wykonany!

 

 

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Zastanawiam się... Kiedy i jak się skończy? Czy świat się zmieni czy wszystko...
remont przedpokoju
Ja wreszcie zdjęłam boazerię, która tam była od 30 lat, więc wreszcie normalnie wygląda...
Rossmann
Ostatnio widzę tam fajne promocje na kolorówkę, kupiłam 2 pomadki w cenie jednej:)
Bank pocztowy - kredyt
Zaletą jest to że weźmie się go na poczcie, nie trzeba chodzić do banku.