Cantu Avocado Hydrating Lightweight Hair Milk – nawilżające mleczko do włosów | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Cantu Avocado Hydrating Lightweight Hair Milk – nawilżające mleczko do włosów

6 listopada 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

To lekkie mleczko do włosów zwiększa siłę i blask włosów bez pozostawiania uczucia tłustości i przetłuszczania się włosów. Świetnie ożywia pasma . Sprawdza się również w udoskonalaniu fryzur. Jego formuła zawiera olejek z awokado, masło shea i czysty miód, czyli idealną dawkę odżywienia dla suchych, spragnionych pasm. 

Cantu Avocado Hydrating Lightweight Hair Milk
Lekkie nawilżające mleczko do włosów z awokado Cantu jest przeznaczone dla naturalnych loków, sprężynek i fal. Nawilża i przywraca skręt, dzięki zawartości oleju z awokado, masła shea i miodu. Nadaje pasmom miękkość. Nie zawiera siarczanów i parabenów. Produkt odpowiedni dla: fal typu 2, loków typu 3 oraz sprężynek typu 4.
DZIAŁANIE:
Nawilżenie i przywrócenie skrętu suchym i spragnionym włosom, dzięki lekkiej i delikatnej formule pozwalającej na codzienne stosowanie. Olej z awokado, masło shea, czysty miód i witaminy wzmacniają pasma włosów i zwiększają naturalny połysk bez przetłuszczania.
SPOSÓB UŻYCIA:
Nakładaj na kolejne pasma mokrych lub suchych włosów przed stylizacją.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz