BANDI wspiera kobiety w samobadaniu piersi | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

BANDI wspiera kobiety w samobadaniu piersi

2 października 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Firma BANDI Cosmetics po raz kolejny wspiera kobiety w badaniu piersi i aktywnie przyłącza się do kampanii społecznej Dotykam=Wygrywam, której celem jest promocja zdrowia piersi poprzez ich regularną samokontrolę.

Rak piersi w Polsce jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet. Stanowi około 25% wszystkich zachorowań na nowotwory rozpoznawane wśród kobiet.  W 2020 roku chorobę tą zdiagnozowano u 24 644 kobiet, z czego aż 8 805 zmarło. Przyczyną tych zgonów jest w dużym stopniu zbyt późne wykrycie zmań nowotworowych. Choroba zdiagnozowana we wczesnym etapie jest niemal w 100 proc. wyleczalna. Im wcześniejsze stadium nowotworu tym większa szansa na jego wyleczenie. Dlatego tak ważne jest samobadanie biustu.

 

Akcja Dotykam=Wygrywam, organizowana przez firmę Panache zachęca Polki, by pokochały własne piersi i dbały o ich zdrowie, począwszy już od okresu dojrzewania. Kampania wspiera Fundację Wsparcie na Starcie w budowaniu wśród kobietach zdrowych nawyków i pozytywnego nastawienia do własnego ciała i piersi.  Bierze w niej udział wiele osób dobrej woli i znanych kobiet m.in. aktorki Daria Widawska i Elżbieta Romanowska, wokalistka Natalia Przybysz, dziennikarka Dorota Gardias.

W tym roku BANDI przyłącza się do akcji z biustokremem ułatwiającym masaż i samokontrolę piersi. Cały dochód ze sprzedaży kremu zasila konto Fundacji Wsparcie na Starcie.

BANDI BIUSTOkrem z CICA

Krem ujędrniający do codziennej pielęgnacji biustu, szyi i dekoltu. Poprawia sprężystość, elastyczność, wygładzenie oraz nawilżenie skóry, pozostawiając ją odżywioną i jedwabiście gładką w dotyku. Połączenie ujędrniającego ekstraktu z Centella Asiatica (CICA), nawilżającej trehalozy oraz regenerującej witaminy E i oleju makadamia, przeciwdziała przesuszeniu, przedwczesnej utracie jędrności i starzeniu się skóry. Specjalistyczna formuła ułatwia wykonanie samobadania piersi.

Efekty stosowania kremu:

  • pielęgnuje skórę oraz ułatwia regularne samobadanie* piersi
  • pomaga zachować jędrność, sprężystość oraz elastyczność skóry szyi, dekoltu i piersi
  • nawilża, wygładza, poprawia koloryt skóry, przywracając młodszy wygląd
  • przeciwdziała przesuszeniu skóry

Specjalistyczna formuła kremu ułatwia wykonanie krótkiego masażu w celu samobadania piersi, które jest jedną z najskuteczniejszych metod profilaktyki raka piersi.

 

Składniki aktywne: CICA, olej macadamia, trehaloza, witamina. E

Cena – 29 zł

Środki pozyskane ze sprzedaży kremu zasilą konto fundacji „Wsparcie na Starcie” budującej zdrowe nawyki dbania o piersi wśród nastolatek.

 * SAMOBADANIE PIERSI

Wykonuj przed lustrem raz w miesiącu, tego samego dnia cyklu (najlepiej między 6. a 9. dniem cyklu). Krem rozprowadź na dekolcie oraz piersiach, następnie lewą rękę połóż z tyłu głowy, a prawą na lewej piersi. Zataczaj drobne kręgi na przestrzeni od obojczyka do piersi oraz na niej, starając się nie ominąć żadnego miejsca. Pamiętaj o pachach. Ściśnij brodawkę.

www.bandi.pl,   www.dotykamwygrywam.pl/

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz