URODA I ZDROWIE

Autorzy książek z życzeniami dla ukochanych Mam

26 maja 2020, dodał: pinkmause

Życzenia dla mamy to najprostsze, co możesz dać w Dzień Matki swojej mamie. 26 maja to święto wszystkich Mam i tego dnia nie możesz zapomnieć o złożeniu życzeń, wręczeniu prezentu, a najlepiej spędzeniu czasu ze swoją mamą.

Zobacz najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki napisane przez znanych polskich autorów książek. Za zebranie i udostępnienie życzeń dziękujemy Wydawnictwu FILIA.

 

Życzenia dla Mam: Agnieszka Krawczyk

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku, nie tylko dlatego, że jest prawdziwie wiosenny i przesycony zapachem kwiatów. To miesiąc najwspanialszego święta, czyli Dnia Matki. Z tej okazji chciałam złożyć wszystkim Mamom najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy Wasz dzień obfituje w radość, szczęście i poczucie zadowolenia. Niech mieści w sobie same uśmiechy i dobre słowa i będzie każdorazowo lepszy od poprzedniego. Dużo zdrowia Kochane Mamy, spełnienia marzeń i wyłącznie pogodnych chwil.

 

Agnieszka Krawczyk, fot. Julita Pająk

 

Życzenia dla Mam: Agnieszka Jeż

Gdyby poproszono mnie o podanie najwspanialszego i najtrudniejszego doświadczenia życiowego, dwa razy wymieniłabym macierzyństwo. Miłość zwykle przychodzi sama, hormony zalewają serce, pojawia się uczucie nieporównywalne z żadnym innym. Wychowywania zaś trzeba się nauczyć – nie mając do tego żadnego podręcznika. Drogie Mamy, życzę Wam, by to pierwsze dawało Wam siłę i napęd do tej nauki. Żebyście przyswajały tę wiedzę, jednocześnie przyznając sobie prawo do pomyłek, potknięć i poprawek; żeby chciało się Wam uczyć, ale żebyście nie wystawiały sobie same zbyt surowych ocen. Nie musicie być najlepsze, wystarczy, że będziecie dobre – dla swoich dzieci i dla siebie. Wytrwałości i miłości – powodzenia!

 

Agnieszka Jeż, fot. Kalina Nurzyńska

 

Życzenia dla Mam: Dorota Milli

Kochane Mamy… Mamo w dniu twojego święta chciałam Ci przypomnieć, że każdego dnia jesteś dla mnie ważna, jesteś częścią mnie, stworzyłaś mnie dając ogromną siłę, a każdy twój uśmiech, rozbudzał mój, a każde twoje wsparcie dawało mi moc działania do pokonywania kolejnych wyzwań. Z każdym twoim słowem mierzyłam się na swój sposób, czasem słuchałam, czasem pomijałam, ale Twój głos był dla mnie ważny, towarzyszył mi przez całe życie, czasem tuż obok, a czasem w myślach, gdy byłam daleko od domu. Wiem, że zawsze mnie wesprzesz, pocieszysz w najtrudniejszych momentach życia i zawsze staniesz po mojej stronie za to Was kochamy drogie Mamy, więc Mamo pamiętaj o tym nie tylko w dniu swojego Święta, ale każdego poranka, popołudnia i wieczora. Dnia, miesiąca i roku. Jesteś wspaniała!

 

Dorota Milli, fot. Izabela Bobrowicz

 

Życzenia dla Mam: Karolina Wilczyńska

Życzę wszystkim Mamom (oprócz dumy z dzieci, rzecz jasna), aby nie zapominały, że są nie tyko matkami, ale i kobietami. Kochane Mamy! Znajdujcie czas dla siebie, realizujcie swoje pasje, bo zadowolona i szczęśliwa mama jest najlepszym, co możecie dać Waszym dzieciom.

 

Karolina Wilczyńska, fot. Mieczysław Małek

 

Życzenia dla Mam: Tomasz Kieres

Kochane Mamy, myślę, że należą się Wam przede wszystkim podziękowania. Za bezwarunkową miłość, za troskę, za każdą myśl i każdą chwilę, którą z nami spędziłyście. Za poczucie, że jesteśmy bezpieczni, za to że mogliśmy być dziećmi, bo mieliśmy was. Myślę, że jesteśmy, tym kim jesteśmy, to w bardzo dużym stopniu wasza zasługa. Dlatego jeszcze raz dziękuję.

 

Tomasz Kieres, fot. Bartosz Pussak

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Problemy z kręgosłupem
U mnie koniecznie trzeba było zrobić rezonans całego kręgosłupa a teraz czeka mnie rehabilitacja...
Ból w śródstopiu
Może warto zrobić rezonans? Ja szybko dostałam się w Warszawie do https://radiomedica.pl/...
Wazelina zamiast odżywki do rzęs?
Lepszy jest olejek rycynowy, ale trzeba uważać, żeby nie dostał się do oka...
Ekskluzywne ciuchy - gdzie?
Też lubię, ale też lubię też ubrania od projektantki Agaty Wojtkiewicz ;)