Aparton Ustka – wakacje na światowym poziomie

19 lipca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Aparton Ustka to nowy obiekt turystyczny położony w niedalekiej odległości od plaży wschodniej w Ustce. Jest to niezwykłe miejsce, wyróżnione w 2021 roku w prestiżowym zestawieniu Błękitnej Flagi. Wyjątkowej nagrodzie towarzyszy specjalny certyfikat, który należy się wyłącznie miejscom kąpielowym odznaczającym się najwyższym poziomem czystości wody oraz plaży – sprawdzanym regularnie raz na dwa tygodnie! Dodatkowo znaczenie odgrywa odpowiednia liczba ratowników WOPR, a także dostęp do drogi dla pieszych, rowerów i dogodny dojazd.

Aparton Ustka krajobraz

W niewielkiej odległości od wschodniej plaży znajduje się nowo powstały obiekt turystyczny – Aparton Ustka. Jest to niezwykle ambitny projekt, który pozwolił wynieść wypoczynek w jednym z najpopularniejszych polskich kurortów na zupełnie nowy poziom.

Aparton Ustka

Do dyspozycji Gości przeznaczono klimatyzowane, luksusowe i nowocześnie urządzone pokoje dwuosobowe oraz apartamenty przeznaczone dla grup od 4 do 6 osób z tarasami i antresolami. Dodatkowo w obiekcie jest bar, restauracja, monitorowany parking i wiele innych drobnych udogodnień mających zagwarantować możliwie najbardziej niezwykłe wakacje dla całej rodziny.

W procesie powstawania Aparton Ustka istotny nie był tylko najwyższy standard obiektu, ale także funkcjonowanie w zgodzie z naturą. Dach w całości został pokryty panelami fotowoltaicznymi, a bar i kuchnia funkcjonują według zasad #zerowaste.

Dbanie o środowisko to w rzeczywistości troska o przyszłe pokolenia, które będą żyły w świecie, który im przygotujemy. Do użytku najmłodszych gości została przeznaczona osobna sala zabaw – tak żeby mogły się bezpiecznie bawić niezależnie od pogody.

Obiekt wystartował na początku lipca i już może poszczycić się znakomitymi opiniami w internecie. Jak wiadomo najlepiej jest przekonać się na własne oczy, dlatego zachęcamy do rzucenia okiem na prezentowaną galerię:

https://www.aparton.pl/galeria

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Romans z żonatym
Czasem wystarczy mała intryga i facet daje się okręcić wokół palca...
Sklep a jego reklama ?
Ale dobrej firmie też trzeba pomóc w promocji oferty....
Rewolucyjne technologie i high-tech
A ja nawet lubię jak technologia ulatwia mi życie, pamięta za mnie...
Jak dokończyć budowę domu przy rosn…
Wykończyć kuchnię, pokój i łazienkę i zamieszkać -a resztę robić wg możliwości....