Ajurwedyjskie pasty do zębów | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Ajurwedyjskie pasty do zębów

18 grudnia 2022, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Ajurweda jest tradycyjną indyjską nauką medyczną, która powstała ponad pięć tysięcy lat temu. Ten najstarszy system medyczny nie tylko leczy chorych, ale także pomaga zdrowym, sugerując spersonalizowaną dietę, styl życia, techniki oddychania i wiele codziennych naturalnych środków kosmetycznych. Ajurweda to holistyczny system uzdrawiania, który opisuje ludzi jako połączenie ciała, umysłu i duszy. Dziś wiedza ta stała się popularna na całym świecie, ponieważ jest uniwersalna, prosta i skuteczna.

ajurwedyjskie pasty do zębów

Wśród ludzi zamieszkujących kraje zachodnie w ostatnich dziesięcioleciach coraz większą popularnością cieszą się systemy lecznicze wykorzystujące naturalne składniki. Zgodnie z filozofią ajurwedy, każdy produkt wykonany z unikalnej mieszanki naturalnych składników, których jakość jest najważniejsza, powinien wyróżniać się przydatnością podczas codziennej pielęgnacji ciała człowieka.

Zadbane zęby oraz wyeliminowanie popularnych problemów jamy ustnej stanowi absolutną podstawę nienagannej prezencji. Ajurwedyjskie pasty do zębów wykorzystują antybakteryjne i oczyszczające właściwości roślin, przypraw, olejków i ziół. Powstają na bazie receptur z ajurwedy oraz naturalnych składników stosowanych w indyjskiej medycynie od wieków. Dzięki temu – stosując naturalne pasty do zębów bezpiecznie i skutecznie dbamy o higienę jamy ustnej.

Wysokiej klasy ajurwedyjska pasta do zębów stuprocentowo oraz przede wszystkim niemalże natychmiastowo dba o zdrowie, świeżość i nieskazitelny wygląd jamy ustnej. Mowa tutaj przecież o niespotykanym w konkurencyjnych produktach połączeniu naturalnych składników, co gwarantuje maksymalną świeżość nawet do kilku godzin po ostatnim szczotkowaniu. Ulgę mogą odczuć również osoby cierpiące na niezwykle popularną w ostatnich latach halitozę. Problem uczucia nieświeżego oddechu dotyka coraz więcej kobiet i mężczyzn. Pasta ajurwedyjska nie tylko maskuje nieprzyjemny zapach, ale zwalcza go u podstawy, pozwalając tym samym na komfortowe funkcjonowanie w pracy, w szkole czy chociażby podczas spotkania towarzyskiego z przyjaciółmi.

ajurwedyjska pasta do zębów

Ajurwedyjskie pasty do zębów doskonale radzą sobie z różnego rodzaju stanami zapalnymi oraz dbają o biały zdrowy uśmiech całej rodziny przy pomocy pierwszorzędnej klasy naturalnych produktów. Są wykonane zgodnie z tradycją ajurwedy z ekstraktów roślin leczniczych, olejków eterycznych i naturalnych składników.

Pasta Dabur Herbal z aloesem jest naturalnym środkiem łagodzącym i wspomagającym gojenie przy stanach zapalnych dziąseł, dodatek drzewa arakowego pomaga zapobiegać próchnicy, a olejek z drzewa herbacianego niweluje nieświeży oddech i jest pomocny przy wrażliwych i krwawiących dziąsłach. Podobnie pasta Dabur Meswak bez fluoru oparta na ekstraktcie z miswak charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi i przeciwpróchniczymi oraz zapobiega problemom jamy ustnej i przyzębia. Pasta do zębów Dabur Herb’l Neem z neem zwalcza bakterie powodujące problemy i pomaga chronić przed powszechnymi problemami stomatologicznymi, ma również silne właściwości przeciwutleniające. Pasta Dabur Herbal z aktywnym węglem usuwa przebarwienia po kawie, herbacie czy winie i skutecznie usuwa je nie niszcząc struktury płytki zęba, a czarny pieprz i pieprz cayenne to substancje odświeżające oddech, antyseptyczne i przeciwbólowe.

Pasta Dabur Red z wyciągiem z goździka zwalcza płytkę nazębną, zapobiega zapaleniu i krwawieniu dziąseł oraz odświeża oddech. Pasty z serii Dabur Herbal mają właściwości antybakteryjne, pomagają wzmacniać i chronić zęby oraz dziąsła, ponadto wykazują działanie wybielające, usuwają osad, kamień nazębny oraz inne przebarwienia, a także modulują i aktywizują układ wzmacniający zęby. Pasta Vicco Vajradanti to natomiast głęboko oczyszczająca pasta oparta o 20 ziół, kory drzew i kwiatów. Regularne używanie pasty stanowi pomoc przy wzmacnianiu dziąseł i zębów, dezynfekowaniu i leczeniu ran, próchnicy zębów i zapaleniu dziąseł. Pasta w  naturalny sposób czyści zęby, odświeża oddech, pobudza ukrwienie dziąseł oraz wzmacnia dziąsła i płytkę nazębną, usuwa osad, kamień nazębny i inne przebarwienia.

pasta

Ajurwedyjskie pasty do zębów nie zawierają w swoim składzie środków chemicznych, cukru ani słodzików, są wolne od parabenów, fluoru oraz alkoholu. To najlepszy dowód na to, że nie są nam potrzebne syntetyczne składniki, aby kompleksowo zadbać o higienę jamy ustnej. Dzięki zróżnicowanemu składowi wykazują określone działanie. Ajurwedyjskie pasty do zębów są doskonałym wyborem do pielęgnacji jamy ustnej i powinny posiadać obowiązkowe miejsce w każdej domowej kosmetyczce.

Szeroki wybór ajurwedyjskich past do zębów: www.herbatkiajurwedyjskie.pl

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tabletka "po" od 15 roku życia
Dla mnie seks 15 latki jest czymś niepojętym, przeraża mnie to! ale teraz...
Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Będąc w związku trzeba wręcz należy rozmawiać. Nie tylko o problemach, bo te bardzo...
Podwyżka renty socjalnej
Uważam, że skutki podniesienia renty socjalnej będą korzystne społecznie. Grupa osób najbardziej w...
Złomowanie auta
Też tak myślę, że dzisiaj każdy patrzy gdzie kupić coś taniej tym bardziej...