Agata Czykierda-Grabowska: Kiedyś po ciebie wrócę – recenzja

6 sierpnia 2019, dodał: pinkmause

Agata Czykierda-Grabowska:

Kiedyś po ciebie wrócę – recenzja

 

Dlaczego dziewczyna wyszła z domu w środku nocy i już nie wróciła?

Tajemnica, która nie daje spokoju. Pytania, na które nie ma odpowiedzi. Sieć kłamstw. Przerażająca niepewność. Dziwne wiadomości oraz głuche telefony. Nic nie jest oczywiste. I miłość skrywana przez lata, która dopomina się o swój czas i daje nadzieję w obliczu tragedii…

Strata, tęsknota, szukanie prawdy, przyjaźń i miłość. Wiele wątków, wciągająca fabuła, zaskakujące zakończenie. Bardzo dobra historia. Fascynująca opowieść. Smutna i piękna. Anatomia straty i budzącego się uczucia. Przesłanie zgrabnie wplecione w historię, problemy życiowe dopieszczone realizmem.

Emocje, lekkości języka, życiowa prawda. Klimatyczne opisy z ową baśniową, magiczną aurą, której nie sposób nie doceniać. Autorka tworzy obraz znakomity. Ludzki. Emocjonujący od początku do samego końca. Historia pełna wiary, woli działania i miłości. Odważna i pełna namiętności. Kryminał ludzkiego dramatu z wątkiem romansu i elektryzującego erotyzmu. Wzrusza, wzbudza ciekawość, intryguje i zmusza do refleksji.

Czysta przyjemność. Polecam!

Wydawnictwo Znak literanova

 

Od Wydawcy:

Bohaterka „Kiedyś do ciebie wrócę” – Roksana – wraca do rodzinnego miasteczka po rocznej nieobecności. Ma jasny cel – musi się dowiedzieć, co spotkało Anię, która pewnej nocy jakby rozpłynęła się w powietrzu. Znajdzie tego, kto od samego początku kłamie. Zrobi to, chociaż w sieci przemilczeń i tajemnic niełatwo odnaleźć ścieżkę prowadzącą do prawdy…

Bartek oddałby wszystko, żeby pomóc Roksanie odnaleźć zaginioną siostrę. Jest jej najwierniejszym przyjacielem od lat, od dawna też ma nadzieję, że dziewczyna poczuje do niego coś więcej. Gdy zaczyna między nimi iskrzyć, Roksana w końcu czuje, że żyje, i na chwilę zapomina o tragedii, która zniszczyła jej rodzinę.

Czy jednak wybaczy mu, kiedy dowie się, co chłopak przed nią ukrywał?
Czy można pokochać kogoś, kto ma tak wielką tajemnicę?

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

czy szampony z olejkami działają?
Mam taki szampon, z samym myciem nie ma problemu, ale zauważyłam że szybciej...
Mieszanie podkładów
też mi się zdarzało czasem tak mieszać ;)
Stylizacja paznokci
Hybrydki :) na naturalnej płytce też oczywiście. Sama robię odkąd dostałam zestaw...
Promocje na kosmetyki
> jusiawarda napisał/a:> > sani94 napisał/a:> Ciąg promocji jest teraz w Semilac przed...