5. urodziny kliniki PREIBISZ SKINDOCTORS

7 października 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

9 września br. w warszawskiej restauracji The Rooftop Bar odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji 5. urodzin kliniki dermatologii i medycyny estetycznej Preibisz SkinDoctors, której właścicielami są Anna i Łukasz Preibisz.

Spotkanie rozpoczęła prezentacja dermatologa, lekarza medycyny estetycznej Łukasza Preibisza, który razem z dziennikarzem Rafałem Bryndalem opowiedzieli o problemie medycznym, jakim jest trądzik różowaty. Następnie Doktor wraz z prowadzącą psycholożką i dziennikarką Małgorzatą Ohme przedstawił metamorfozę Pacjentki, która postawiła na bezpieczne zabiegi, w tym NUCLEOFILL od firmy Croma Pharma Polska. Goście poznali również historię jak zrodził się pomysł na powstanie kliniki! Magiczny wieczór uświetniły piękny zachód słońca na 21.piętrze z widokiem na Warszawę oraz długie rozmowy i uśmiechy gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele mediów, influencerzy oraz zespół kliniki.

Anna i Łukasz Preibisz wraz z zespołem Croma Pharma Polska.JPG

Klinika PREIBISZ SkinDoctors powstała w 2016 roku, została założona przez Annę i Łukasza Preibisz, małżeństwo, którzy postanowili stworzyć miejsce z domowym klimatem. To gabinet dermatologii klinicznej, alergologii, trychologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Pacjenci mogą liczyć na pomoc lekarza dermatologa i alergologa, małoinwazyjne zabiegi dermatochirurgiczne, badanie dermatoskopowe i trychologiczne, nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi laserowe i kosmetologiczne.

„Właśnie to jest najpiękniejsze w medycynie, że moje życie, jakby niechcący, przy codziennej pracy z ludźmi, wzbogaca się o nich. Jest więc złożone z wszystkich moich Pacjentów z ich małymi i wielkimi problemami. To mi daje napęd do dnia następnego”.

Dr Łukasz Preibisz, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, właściciel Preibisz SkinDoctors

Zależy nam, aby odwiedzający nas Pacjenci czuli się przede wszystkim komfortowo, bezpiecznie i swobodnie pod opieką specjalistów Preibisz SkinDoctors. Klinika mieści się w okolicach warszawskiej Saskiej Kępy i Gocławia. Ustronność kliniki zapewnia dyskrecję po zabiegach dermatologicznych oraz tych z zakresu medycyny estetycznej.

Portfolio zabiegowe jest niezwykle szerokie! Między innymi:

Szereg zabiegów laserowych, w tym platforma laserowa ALMA HARMONY XL PRO zamykająca naczynka, redukująca przebarwienia, ujędrniająca, czy pozwalająca usunąć tatuaż, ALMA HARMONY XL PRO Clearlift, laser frakcyjny, laser IPL czy laser SPECTRA XT, dedykowany redukcji przebarwień Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatypłytkowego oraz stymulatory tkankowe NUCLEOFILL Urządzenia hi-tech: HIFU Ultraskin II, radiofrekwencja mikroigłowa RF, Jett Plasma Medica czy mikroplazma frakcyjna Pixel RF ACCENT SPADEEP
Zabiegi modelujące sylwetkę: ACCENT SPADEEP, wykorzystujący skoncentrowaną energię fal radiowych do ujędrniania i modelowania ciała oraz laser SHAPE działające w 4 systemach energii: laser IPL, radiofrekwencja, masaż próżniowy oraz metalowe rolki
Depilacja laserowa SHR
Kosmetyka twarzy i ciała: Dermapen 4, peelingi chemiczne, zabiegi oczyszczające, peeling Perfect Peel, zabiegi DERMAQUEST
Zabiegi trychologiczne na skórę głowy i włosy: biostymulator Nucleofill Medium Plus, stymulacja wzrostu włosów Hair Plus oraz fotobiostymulacja HairMax, i wiele, wiele innych!
Warto zwrócić uwagę również na nici liftingujące PDO, które sprawiają, że skóra będzie gładsza, ujędrniona, rozświetlona, a zmarszczki wygładzone. Nici wykonano z syntetycznego włókna, które po pewnym czasie się rozpuszcza, wcześniej pobudzając produkcję naturalnego kolagenu. Nici PDO stosuje się na twarzy (m.in. na czoło, policzki, pod powieki) oraz na skórę na szyi i dekolcie. Jest to zabieg lunchowy, co oznacza, że pacjent zaraz po nim może wrócić do normalnego funkcjonowania.

Doktor Łukasz Preibisz jest jedynym międzynarodowym szkoleniowcem w tej dziedzinie. Szkoli lekarzy w Polsce i poza granicami kraju, prezentując zastosowanie Nici PDO w konkretnych obszarach zabiegowych.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak radzicie sobie z pielęgnacją ce…
Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej, narażonej bardziej na problemy zmiany temperatury na zewnątrz?
Czy kosmetyki z kwasami przypominaj…
Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić,...
Związek na odległość
Czytając, co piszecie, i dokładając do tego swoje doświadczenie, muszę stwierdzić, że związki na...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Prawda, ale z drugiej strony to musi być niesamowite uczucie zobaczyć kogoś i...