5 powodów, dla których nie powinno się spać w biustonoszu

9 kwietnia 2018, dodał: Dagmara

Pewnie mało która kobieta woli spać w staniku niż bez, ale powodów może być mnóstwo. Od wygody, aż do zmęczenia i braku sił w  jego zdejmowaniu. Mimo wszystko warto jednak poświęcić tą krótką chwilę i pozbyć się tego ustrojstwa przed snem.

spanie w staniku

Krążenie

Kiedy spisz w biustonoszu, szczególnie w takim z drutami, to mięśnie piersiowe są spętane i skrępowane oraz ulegają zwężeniu.  Wpływa to bardzo negatywnie na docieranie krwi do nerwów ramion.  Biustonosz sportowy również nie nadaje się do spania, ponieważ może uszkodzić tkankę w piersiach. Poprzez ciągłe noszenie stanika stale ograniczasz krążenie.

stanik

Podrażnienia

Kolejnym argumentem przeciw spaniu w staniku są podrażnienia.  Ramiączka po prostu wbijają się w skórę i mogą powodować nawet rany.

stanik

Niewyspanie

Ciągłe noszenie stanika powoduje pewne dyskomforty, a te z kolei mogą utrudniać Ci wysypianie się. Będziesz się czuła ciągle nie wyspana i zmęczona, ponieważ uporczywy stanik nie pozwoli Ci zapaść w głęboki oraz regenerujący sen.

stanik, spanie

Przebarwienia

Pojawiają  się  wyniku zbyt ścisłego regulowania ramiączek oraz haftek biustonosza. Podczas snu  ciągle mają  kontakt ze skórą, która  w efekcie może ściemnieć w miejscu przylegania materiału.

Grzybica

Chyba najbardziej przykra konsekwencja noszenia stanika podczas snu. Dzieje się tak poprzez ciepłe i wilgotne środowisko, które sprzyja powstawaniu grzybów. Jeżeli do tego dojdzie źle dobrany biustonosz, to powstanie grzybicy jest wysoce prawdopodobne.

stanik


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Tania apteka
W aptekach internetowych zazwyczaj jest taniej :D a na tej stronie można znaleźć informacje...
suplementy diety
Czy są suplementy na podstawie imbiru ?
Na Zanzibar?
Szukam kogoś, kto kto ma był: logostour.pl/kraje/zanzibar Skład wycieczki wydaje się być wymarzony. Zawsze chcieliśmy zobaczyć...
Ekskluzywne ciuchy - gdzie?
dokładnie i to jeszcze czasem w fajnej cenie :P