10 kroków – Plan Utraty Wagi Gillian McKeith

11 lipca 2017, dodał: EKSPERTKA
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Proszę zrozumieć, że w procesie zrzucania (utrzymywania) wagi nie ma cudownych, magicznych środków. Nie istnieją pigułki, które same sprawią, że zrzucisz wagę. Jedyną możliwością by zlikwidować nadmiar tłuszczu w zdrowy sposób oraz utrzymać efekt długoterminowo jest zmiana stylu życia.

Byłoby żartem, gdybym powiedziała, że możesz zrzucić wagę po prostu poprzez połknięcie pigułki. Aby pozbyć się zbędnych kilogramów, które chcesz zrzucić i pożegnać się z nimi na stałe, musisz wykonać pewną pracę. Chętnie pokażę Ci narzędzia konieczne do wprowadzenia zmian w stylu życia dla nowego Ciebie.
Tak, istnieją konkretne suplementy diety, które w rzeczy samej wspomagają proces kontroli wagi w połączeniu ze zdrowym stylem życia. Do tego celu właśnie opracowano SLIM PLAN Gillian McKeith. Te suplementy diety zostały opracowane by zmniejszyć apetyt, zredukować łaknienie oraz pobudzić metabolizm tłuszczy. Jednak te specjalne suplementy są tylko jednym z elementów planu. Dlatego właśnie są nazywane suplementami. Wykorzystuje się je jako wsparcie całościowej zmiany stylu życia oraz nowej, zdrowej żywności, które ostatecznie mogą zmienić Cię na zawsze.

Jedz więcej pokarmów!

Chcę, abyś jadł/jadła więcej pokarmów, nie mniej, pod warunkiem, że będziesz jadł/jadła wszystkie dobre pokarmy.  To pomoże Ci uświadomić sobie, które pokarmy są dobre dla twojej diety i da ci pomysły na przepisy. Możesz też skorzystać z mojej najlepiej sprzedającej się książki Jesteś tym, co jesz (You Are What You Eat) zawierającej pełną listę dobrych pokarmów.Dobre pokarmy zawierają wiele surowych oraz delikatnie parowanych warzyw, kiełków, nasion, owoców, orzechów, ziaren, fasoli, strąków, roślin strączkowych, pokarmów bogatych w proteiny takich jak tofu, pieczonej lub gotowanej ryby oraz organicznych białych mięs.

Moje wyniki mówią same za siebie. Obecnie nie zalecam nikomu konwencjonalnej lub chwilowej diety. Tego typu diety: liczenia kalorii lub ograniczające węglowodany nie działają w długim terminie; są jedynie rozwiązaniami krótkoterminowymi. Jestem przeciwna restrykcyjnym dietom. Tego typu diety mogą spowolnić poziom metabolizmu, więc twoje ciało może raczej zbierać tłuszcz niż się go pozbywać. Najlepszym sposobem zrzucenia wagi jest dołączenie do mojego nowego, zdrowego stylu życia poprzez jedzenie większej ilości dobrych pokarmów. Zapewnisz przez to organizmowi wszystkie składniki odżywcze potrzebne by spalać tłuszcze bardziej efektywnie i aby zbalansować metabolizm. Kiedy jesz więcej dobrych pokarmów, automatycznie mniej łakniesz złych pokarmów, gdyż organizm jest prawidłowo odżywiony.

Moja Dieta Odchudzająca to zmiana stylu życia, którą dokonujesz na resztę swojego życia. Mój plan czyni cuda w długim terminie.
W mojej telewizyjnej serii Jesteś tym, co jesz wyświetlanej w stacjach telewizyjnych na całym świece, moi pacjenci tracą wiele kilogramów i czują się przy tym wspaniale. Co najważniejsze, chcą pozostać przy swoim nowym stylu życia na zawsze, ponieważ czują różnicę. Chcę, abyś doświadczył/a szczęśliwszego, zdrowszego, bardziej seksownego, szczuplejszego oraz wyższej jakości życia.

SPOKOJNE TRAWIENIE

Proszę nie jedz nigdy, kiedy jesteś zestresowany, zły, smutny lub zaraz po kłótni. Najlepiej poczekać, aż się uspokoisz. Kiedy jesteś zrelaksowany, trawienie jest lepsze. Przez to zapewniasz sobie najlepsze warunki asymilacji oraz absorpcji składników odżywczych z pokarmów.

PRZEŻUWANIE

Nie pochłaniaj, nie połykaj po prostu swoich pokarmów. Proces trawienny zaczyna się w ustach. Prawidłowo przeżuty pokarm dostarczy więcej składników odżywczych. Więc przeżuwaj pokarmy w swoich ustach dopóki nie przekształcą się w płyn przed połknięciem.

PORANNE BUDZENIE

Po przebudzeniu rano, wyciśnij świeże cytryny do kubka gorącej wody i wypij, kiedy wystarczająco przestygnie. To pomoże w spalaniu tłuszczów, uruchomi enzymy trawienne i skłoni jelita do oczyszczenia.

OCZYSZCZENIE (DETOKS)

Powinieneś sam się sobie przysłużyć poprzez wykonanie mojego Odtrucia Organizmu w 24 godziny (24 Hour Detox). Trwa jedynie jeden dzień, więc nie ma wymówek.  Moi pacjenci zachwycają się nim. Odtrucie Organizmu w 24 godziny jest czyste, naturalne, bezpieczne i daje świetne efekty. Muszę powiedzieć, że w całej mojej wieloletniej klinicznej praktyce nie widziałam tak wspaniałych efektów, jak przy moim Odtruciu Organizmu w 24 godziny.

Najlepiej włączyć w dzień odtrucia świeże, surowe warzywa, nieprzetworzone soki warzywne, nieprzetworzone owoce, sałatki, zupy oraz buliony. Przeczytaj rozdział o odtruciu w mojej książce Jesteś tym, co jesz i wykonaj instrukcje dla Dnia Detoksu.

KRÓLEWSKA LEKCJA

Zawsze powtarzam, że śniadanie powinieneś jeść jak Król, obiad jak Królowa, a kolację jak Nędzarz. To oznacza po prostu, iż najlepiej jeść więcej na śniadanie i obiad lub we wcześniejszych porach dnia, a mniej na kolację i w późniejszych porach dnia.

UNIKAJ ZAŚMIECANIA ORGANIZMU

Alkohol, cukier, słodkości, ciasta, ciasteczka, sól kuchenna i kofeina (herbata oraz kawa), a także przetworzona żywność zawierająca chemikalia, dodatki oraz konserwanty powinna być eliminowana lub ograniczana w spożyciu. Tego typu pokarmy zawierają mało składników odżywczych oraz/lub dużo kalorii. Proszę ograniczyć spożycie mleka krowiego oraz czerwonego mięsa przez ten czas. Mam świadomość, że sekcja „pokarmów do unikania” może nie być zbyt popularna, ale chcę jak najlepiej dla Ciebie. Wiem ile kosztują takie zmiany, dlatego proszę – współpracuj ze mną.

WODA

Pij osiem szklanek wody dziennie, około 1 do 2 litrów. Woda oczyszcza i ulepsza funkcjonowanie wątroby. Jeśli wątroba funkcjonuje wydajnie, rozbija tłuszcz bardziej efektywnie. Woda naturalnie tłumi apetyt oraz działa jak organiczny środek dodający energii. Ale proszę pij wodę w odstępie przynajmniej 15 minut od jedzenia, przez co nie rozrzedzą się enzymy trawienne w żołądku. Pij herbaty ziołowe takie jak pokrzywa czy  mniszek.

WYTAŃCZ SIĘ

Ćwicz codziennie: nie ma mowy by tego uniknąć. Poza tym, dlaczego miałabyś/miałbyś tego unikać? Ruch fizyczny jest najbardziej naturalną aktywnością w całkowitej harmonii z ludzkim ciałem. Ale ruch fizyczny musi być obowiązkowy. Może to być przyjemność, wygłupy i zabawa.

Na przykład – możesz tańczyć do muzyki 10 minut każdego dnia – wytańcz się! Zaopatrz się w mini-trampolinę i podskakuj jak szalony! Spaceruj, dokąd możesz i kiedy tylko możesz. Niech jazda na rowerze stanie się twoją pasją. Tenis, kick-boxing, aerobik, pływanie – każde z wymienionych to świetny pomysł. Cokolwiek, co sprawia, że ruszasz się każdego dnia na stałych i regularnych zasadach będzie dobre. Jeśli będzie to zabawą – to jeszcze lepiej.

ZASADY KOŃCOWE

Jeśli chcesz zrzucić wagę, powinieneś dobierać pokarmy właściwie, przynajmniej przez część czasu. Najważniejszą z informacji tutaj jest, by jeść owoce same, z przynajmniej 30‑minutowym odstępem pomiędzy innymi grupami pokarmów. Jedz proteiny zwierzęce (takie jak mięso, drób, ryby lub indyk) jedynie z warzywami.
Na koniec pamiętaj moją zasadę 80:20 – jeśli robisz wszystko, co Ci mówię w przynajmniej 80% czasu, możesz przez 20% czasu być „niegrzeczny”. Proszę nie grzęźnij zbytnio w perfekcjonizmie. Ale w trakcie pierwszych trzech miesięcy naszej wspólnej Diety Odchudzającej, chciałabym byś dążył do 100% wykonania. Kiedy udowodnisz, że możesz dołączyć do mojej ekipy, możemy przejść do reguły 80:20. Musisz więc udowodnić to wpierw samemu sobie, zanim dostąpisz do zasady 80:20. Ciesz się swoim nowym stylem życia i czerp przyjemność każdego dnia swojego życia!

Odtrucie organizmu w 24 godziny

Odtrucie organizmu w 24 godziny wspiera naturalny proces oczyszczenia (detox) w twoim organizmie. Wyglądaj i poczuj się dobrze każdego dnia.
Celem detoksu (odtrucia) organizmu w 24 godziny jest wyczyszczenie jelit i okrężnicy ze wszystkich niepożądanych pozostałości oraz polepszenie naturalnego balansu i harmonii twojego ciała byś poczuła/poczuł się świetnie.
Produkt organiczny. Odpowiedni dla wegan. Produkt bezglutenowy. Produkt nie zawiera pszenicy.
Większość osób odczuwa korzyści około dzień po odtruciu organizmu.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1. Jakie są korzyści Odtrucia organizmu?

Wszyscy jesteśmy narażeni na toksyny pochodzące ze środowiska, środków czystości, pestycydów oraz z naszego wewnętrznego metabolizmu. Często nasze możliwości radzenia sobie z wymienionymi toksynami są stłumione przez ilość toksyn.

2. Zdrowo się odżywiam, czy potrzebuję Odtrucia (detoxu) organizmu?

W tym przypadku również odczujesz korzyści z oczyszczenia organizmu. Toksyny pochodzą nie tylko z naszych organizmów lub pożywienia, ale również ze środowiska w którym żyjemy, a także są wynikiem stresu. To może sprawić, że będziesz się czuć i wyglądać nieswojo i niezdrowo.

3. Jak powinno się przygotować do Odtrucia organizmu?

Na tydzień przed przeprowadzeniem Odtrucia organizmu w 24h unikaj herbaty, kawy, alkoholu, cukru, oczyszczonych węglowodanów, przetworzonej żywności, tłustego mięsa, soli, nabiału. To oznacza, że powinno ci się udać uniknąć części efektów ubocznych (patrz pytanie 8) w trakcie Odtrucia.

4. Dlaczego Gillian poleca przeprowadzenie Odtrucia w 24h w trakcie weekendu?

Weekendy lub spokojne okresy są polecane, gdyż Odtrucie (detoks) wymaga sporego wysiłku, a jeśli pracujesz, energia będzie uciekać z twojego organizmu (patrz pytanie 6).

5. Co powinno się jeść w trakcie Odtrucia organizmu?

Pokarmy, które są najbardziej odżywcze to świeże soki, surowe owoce, sałatki, rośliny morskie, zupy, rosoły, warzywa na parze oraz kiełki nasion takie jak lucerna, fasola mung, i inne kiełki. Jeśli czujesz się głodny i potrzebujesz więcej pożywienia w trakcie oczyszczania organizmu, dodaj do swoich warzyw brązowego ryżu albo komosę ryżową.
Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie by wspomóc usuwanie toksyn rozpuszczalnych w wodzie. Herbaty z pokrzyw, mniszka lekarskiego, rumianku, imbiru czy kopru włoskiego mają również korzystne działanie.

6. Na jakie efekty uboczne powinno się być przygotowanym w trakcie Odtrucia (detoksu) organizmu w 24 godziny?

Jak zareagujesz na odtrucie zależy od tego, jak bardzo zatruty toksynami jest twój organizm, na ile gotowy jest do pozbycia się toksyn, a także od dróg, którymi twój organizm zdecyduje się wydalić toksyny. W trakcie oczyszczania organizmu mogą przydarzyć się bóle głowy, zmęczenie, bóle stawów oraz kłopoty trawienne. Niektóre osoby doświadczają eliminacji toksyn głównie przez okrężnicę, w tym przypadku częste wycieczki do toalety są konieczne (w związku z tym polecamy pozostanie w domu w trakcie odtrucia).
Jeśli doświadczysz efektów ubocznych, w szczególności częstych ruchów w jelitach, pij dużo wody i soków z warzyw, by uzupełnić utratę płynów i elektrolitów. Jeśli w swoim planie oczyszczania organizmu zawarłaś/zawarłeś owoce, nasiona oraz soki warzywne i jeśli reakcja na pierwsze 2 saszetki była bardzo poważna, radzimy nie brać kolejnych dwóch saszetek. Kontynuuj oczyszczanie organizmu po konsultacji z dietetykiem. Niektóry, ludziom wystarcza mniejszy bodziec do oczyszczenia niż innym.
Jeśli jakiś niekorzystny efekt uboczny będzie się utrzymywał przez ponad 24 godziny po ukończeniu odtrucia, proszę skonsultować się z lekarzem.

7. Kiedy mogę odczuć korzyści z Odtrucia organizmu w 24 godziny?

Większość osób zaczyna odczuwać korzyści z odtrucia około dzień  po odtruciu.

8. Mój organizm zareagował inaczej niż u innych osób. Dlaczego?

Każdy z nas jest inny. Każdy posiada w organizmie różne toksyny składowane w różnych miejscach. Dlatego każdy organizm pozbędzie się toksyn na różne sposoby.

9. Co powinienem jeść po zakończeniu Odtrucia organizmu?

Kontynuuj spożywanie głównie owoców i warzyw, kiełki roślin strączkowych lub nasion, zupy, sałatki, rosół. Stopniowo dodawaj zboża i orzechy.
Przez co najmniej tydzień unikaj nabiału, alkoholu, kofeiny, cukru, oczyszczonych węglowodanów (w tym rafinowanego cukru) i przetworzonych pokarmów.

10. Jak często powinnam/powinienem przeprowadzać odtrucie organizmu?

Niektórzy ludzie odtruwają organizm raz w miesiącu, podczas gdy inny robią to 4 razy w roku wraz ze zmianą pory roku. Najważniejsze to słuchać swojego organizmu. Jeżeli wykazuje on odpowiednie symptomy, być może oznacza to, że nadszedł czas na oczyszczenie. Proszę także skonsultować się z dietetykiem, bądź lekarzem.

11. Kto może skorzystać z Odtrucia organizmu w 24 godziny? Kto nie powinien go robić?

Większość ludzi odczuwa korzyści z Odtrucia organizmu. Natomiast poniższe grupy osób nie powinny przeprowadzać Odtrucia organizmu w 24 godziny:
kobiety w ciąży lub matki karmiące piersią
osoby wątłej postury, bardzo szczupłe lub słabowite
diabetycy, bądź osoby cierpiące na hipoglikemię
osoby w wieku poniżej 18 lat lub wszystkie osoby będące jeszcze w fazie wzrostu organizmu
osoby cierpiące na chorobę Leśniowskiego‑Crohna lub cierpiące na zespół jelita drażliwego
Następujące osoby powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem Odtrucia organizmu w 24h:
każdy ze zdiagnozowaną chorobą
każda osoba w trakcie leczenia
każda osoba, której organizm może być bardzo zanieczyszczony toksynami w związku z latami nieprawidłowego odżywiania się i niezdrowego stylu życia
każda osoba będąca w słabym zdrowiu, z wieloma równoczesnymi objawami
osoby w podeszłym wieku

 

Skład: papaja, ziarna dyni, balsam cytrynowy, mieszanka roślinna (owies, bataty, spirulina, liście szpinaku, zalążki pszenicy, grzyby shitake, marchew, ciecierzyca, ananas), siarczan magnezu.

Stosowanie:
17.00: Wymieszaj 1 saszetkę z 200 ml soku z różowych grejpfrutów i wypij
19.00: Wymieszaj 1 saszetkę z 200 ml soku z różowych grejpfrutów i wypij
21.00: Wymieszaj 200 ml soku z różowych grejpfrutów i 100 ml oliwy z oliwek lub oleju z siemienia lnianego i wypij (TYM RAZEM NIE UŻYWAJ SASZETKI Z PREPARATEM)

Następny dzień:
7.00: Wymieszaj 1 saszetkę z 200 ml soku z różowych grejpfrutów i wypij
9.00: Wymieszaj 1 saszetkę z 200 ml soku z różowych grejpfrutów i wypij

Pij dużo wody w trakcie przeprowadzania Odtrucia organizmu (preferowana letnia woda). Jedz lekkie posiłki takie, jak soki z surowych warzyw, sałatki, owoce, zupy, rosół. Najlepiej przeprowadzić Odtrucie organizmu w 24 godziny w trakcie weekendu, w domu.

Ostrzeżenie: Nie przekraczać rekomendowanej dziennej dawki. Nie stosować w ciąży, podczas karmienia piersią, przyjmowania leków lub zdiagnozowanej choroby Leśniowskiego-Crohna lub zespołu jelita drażliwego. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Porady i przepisy kulinarne Gillian McKeith na stronie: www.GillianMcKeith.pl

Odwiedź nasz sklep on-line z produktami Gillian McKeith: sklep.GillianMcKeith.pl

Dystrybutor Gillian McKeith Ltd. na Polskę:
InnyPunktWidzenia.pl
[email protected]

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wirus RSV
Dzieci mają słabą odporność, nam też w tym wieku przyplątywały się choroby...
Samotne mamy - czy to fajne partner…
Niech brat patrzy na charakter, bo są różne kobiety, ale jeśli nie jest materialistką...
Znane pary - wzór do naśladowania?…
Akurat dziś portale plotkarskie donoszą o rozwodzie takiej idealnej do niedawna pary aktorskiej......
Łączenie różnych marek farb do włos…
To trochę ryzykowne, bo to chemiczne mieszanki... Ja bym wolała osobno je rozrobić...