URODA I ZDROWIE

Zmęczona skóra twarzy, pierwsze zmarszczki? Jest na to sposób!

26 stycznia 2019, dodał: Redakcja

Zmęczona skóra twarzy, zmarszczki, brak jędrności to problem coraz większej liczby kobiet. Słaba kondycja cery wynika przede wszystkim z przemęczenia, braku snu, przepracowania, przewlekłego stresu i szybkiego tempa życia. Regenerację powinno się rozpocząć od regularnego odpoczynku, pielęgnacji domowej, przemywania twarzy zimną wodą i picia dużej ilości wody. Jednakże to nie wystarczy! Aby przywrócić skórze dawny blask i młodość zaleca się bardziej profesjonalne sposoby, takie jak masaż twarzy.

Masaż twarzy-jak działa, dlaczego warto?

Masaż twarzy już od dawna był postrzegany, jako jedna z najlepszych terapii dla ciała i duszy. Poprawiał wygląd, zdrowie i samopoczucie. Wraz z upływem czasu pogląd ten się nie zmienił. Nic dziwnego, w końcu już po pierwszym zabiegu widać pierwsze efekty – skóra staje się sprężysta, poprawia się jej koloryt i wygląd. Ponadto ma również pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne – uspokaja, relaksuje, koi nerwy. Korzyści, jakie przynosi sprawiły, że zaczął być wykorzystywany w ramach odnowy biologicznej w wielu ośrodkach zdrowia. Profesjonalny masażysta wie, jakie ruchy wykonywać, by poprawić krążenie i wygląd cery. Prawidłowo wykonany masaż złuszcza martwe komórki, dzięki czemu skóra staje się elastyczna, gładka, jędrna i dotleniona. Dlaczego tak się dzieje? Podczas wykonywania masażu podwyższa się temperatura, co wpływa na rozszerzenie i rozluźnienie naczyń krwionośnych. Stają się one również bardziej elastyczne. Dodatkowo dochodzi do usunięcia zrogowaciałego naskórka, dzięki czemu skóra jest bardziej podatna na działanie różnego rodzaju kosmetyków i zabiegów domowych/kosmetycznych. Warto stosować regularny masaż twarzy, co ma wpływ na systematyczne pozbywanie się zmarszczek, a tym samym młodszy wygląd twarzy.
Liftingujący masaż twarzy w lubelskim Gabinecie Neuroterapii

Liftingujący masaż twarzy, który oferuje Gabinet Neuroterapii w Lublinie jest wyjątkowym zabiegiem. Łączy w sobie masaż mięśni twarzy z refleksologią, stymulacją tradycyjnych punktów akupresury, drenażem limfatycznym. Celem liftingu jest intensywna regeneracja skóry, zaawansowana redukcja zmarszczek, osiągnięcie prawidłowego napięcia mięśni oraz stymulowanie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych organizmu. Masaż ten bazuje na wrodzonej zdolności organizmu do samo regeneracji. Doświadczona biomasażystka i neuroterapeutka z lubelskiego ośrodka masażu, oddziałując na zakończenia nerwowe zlokalizowane w skórze, aktywuje procesy odnowy komórkowej, co przyczynia się do ogólnej poprawy metabolizmu skóry. Zabieg wpływa kompleksowo na skórę i mięśnie, dostarczając spektakularnych efektów w bardzo krótkim czasie. Dopiero likwidacja przykurczów mięśniowych sprawia, że rysy łagodnieją, a zmarszczki stają się coraz mniej widoczne. Specjalne techniki pracy na mięśniach twarzy, wykorzystywane w Gabinecie Neuroterapii w Lublinie, pobudzają komunikację nerwową. Mięśnie Pacjentki otrzymują właściwą stymulację, co automatycznie skutkuje poprawą napięcia i wygładzeniem skóry. Zapobiega to powstawaniu nowych zmarszczek i wygładza już istniejące. Przywraca naturalny owal twarzy i wyrównuje dysproporcje w niej. Zabieg jest głęboko relaksujący, usuwa z twarzy i ciała napięcie spowodowane stresem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o masażu twarzy w Gabinecie Neuroterapii w Lublinie? Odwiedź ich stronę: http://www.naturoterapia-lublin.eu/

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz