Zmasowane wyszczuplanie!

21 lutego 2014, dodał: media

Fotolia_50015948_S

Jak bumerang co roku przed wiosną powraca pytanie, jak szybko i skutecznie wysmuklić swoje ciało. Znamy sposób, aby zamienić marzenia o smukłej sylwetce w rzeczywistość. Jeszcze lepsze rezultaty wyszczuplania daje teraz połączenie LPG Lipomassage wraz z Karboksyterapią MESALYSE! Można skorzystać właśnie z połączenia tych dwóch zabiegów, co daje niebywałe rezultaty. Im szybciej tym lepiej, już czujemy wiosnę w powietrzu!

Jeśli chciałbyś ujędrnić swoje ciało, zredukować tkankę tłuszczową, pozbyć się cellulitu to zabiegi LPG Lipomassage™ są najodpowiedniejszą metodą w tym zakresie. Masaże przeprowadzane są urządzeniem wyposażonym w dwie niezależnie działające rolki masujące, które działają w połączeniu z podciśnieniem. To podciśnienie tworzy fałdę skórną zwijaną przez pierwszą rolkę, a rozwijaną przez drugą. Opatentowana technika Lipomassage uaktywnia proces uwalniania tłuszczu (lipolizy), eliminuje miejscowe złogi i niedoskonałości, co prowadzi do ujędrnienia i wygładzenia skóry (staje się gładsza oraz bardziej napięta, dodatkowo następuje uwolnienie toksyn z organizmu). Technika ta jest szczególnie zalecana w celu eliminacji obszarów lokalnie otłuszczonych, które trudno jest wyrzeźbić za pomocą diety lub ćwiczeń.

 Karboksyterapia MESALYSE jest natomiast zabiegiem polegającym na podskórnym podaniu dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Tak podany CO2 mechanicznie rozbija złogi tłuszczowe, silnie rozszerza naczynia krwionośne, ten proces powoduje zwiększenie przepływu krwi na danym obszarze oraz stymuluje metabolizm tłuszczu. Skóra staje się ujędrniona, następuje redukcja cellulitu, rozstępów, zmarszczek i obwisłości, drenaż limfatyczny zostaje wzmożony. Przy użyciu urządzenia MESALYSE zabieg wykonuje się niezwykle  precyzyjnie, szybko  i bezboleśnie. Co więcej, metoda ta stosowana jest nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w celach leczniczych.

 Można skorzystać obecnie z połączenia tych dwóch technik wyszczuplania i ujędrniania, co daje jeszcze lepsze rezultaty! Wspomagające działanie Karboksyterapii MESALYSE powoduje uzyskanie szybszych efektów, dzięki przyspieszeniu procesów naprawczych organizmu. Najlepsze wyniki osiąga się w serii zabiegów, dlatego warto już teraz pomyśleć o tym, jak przygotować ciało na nadchodzące miesiące.

Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki

ul. Nasturcjowa 6 03-989 Warszawa

tel. 728-840-465

www.drwitwicki.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak mieć więcej energii
Mojej mamie kupiłam suplement, dobrze działa na pamięć żeń szeń, który jest tam...
pcos
Ja też to mam, ale nie biorę nic, naprawdę musiałyby mieć poi kilka...
Poprawa kondycji na rowerze
Polecam fajną stronkę https://fundacjamorska.pl nt uprawiania sportu, treningów, suplementów diety i odżywek dla sportowców....
Kredyt na szybko
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zaciągnięciem kredytu, bo mimo dobrej...