„Zgodnie z prawdą” – nowa powieść Danuty Awolusi!

25 czerwca 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Kiedy Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży, ma powód do zmartwień. Wie doskonale, że jej mąż nie jest ojcem dziecka, ale nie ma zamiaru go o tym informować. W obawie przed konsekwencjami pozwala, by Miłosz wychowywał nie swoją córkę, pozostając w niewiedzy. Nie ma jednak pojęcia, że mąż również ma swój mały sekret. Czy prawda wyjdzie na jaw? I kto w tym związku ma najwięcej do ukrycia?

zgodnie z prawdą danuta awolusi

Zgodnie z prawdą to opowieść o wielkim poczuciu winy i o budowaniu relacji na kłamstwie. To także historia o tym, jak późno dojrzewamy i jak wiele musimy się w życiu nauczyć, zanim zyskamy pewność siebie.

To jednak przede wszystkim piękne ukazanie miłości ojca do dziecka, która jest w stanie znieść niemal wszystko i której nic nie jest w stanie zatrzymać.

Ciepła, wzruszająca, zabawna książka, w której każdy znajdzie małą cząstkę siebie.

Specjalnie dla Was Autorka zdradziła nam, jakie cechy czynią z mężczyzny niemal idealnego ojca:

Ideały nie istnieją, ale dobry ojciec w moim odczuciu to taki, który wyraża swoje emocje, daje akceptację, bezwarunkową miłość, poczucie bezpieczeństwa. To facet, który chce być obecny przy dziecku, który kocha siebie samego i potrafi tworzyć w rodzinie partnerstwo. To także ojciec, który wzbudza zaufanie, jest autorytetem, ale też, kiedy trzeba – przyjacielem. 

Wraz z Wydawnictwem Prószyński i S-ka serdecznie polecamy Wam tę wielowymiarową powieść, w której splata się nie tylko dobro dziecka i rozgrywki dorosłych, ale również mnóstwo emocji i niedopowiedzeń, które są kwintesencją literatury kobiecej...

Książka jest dostępna TUTAJ

***

Danuta Awolusi – rocznik ’86, Ślązaczka obecnie mieszkająca w Warszawie. Pisarka, autorka tekstów, od kilku lat prowadzi blog recenzencki „Książki Zbójeckie”. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Więcej na stronie www.autorka.danuta-awolusi.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do „Zgodnie z prawdą” – nowa powieść Danuty Awolusi!

  1. avatar red_rose pisze:

    Znam już poprzednią książkę tej autorki i z przyjemnością sięgnę po kolejną :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Mężczyzna idealny
Tak macie racje kobitki
Prezent dla szefowej
Pewnie to zależy od firmy. W mojej HR-y mają nawet osobny budżet na urodziny pracowników:)
szpilki i jak w nich chodzic ?
Ja z kolei super się czuję na szpilkach:) Ostatnio nawet zamówiłam sobie śliczną...
bez czego nie możecie się obejść?…
Bez internetu pewnie długo bym nie pożył. Ale z chęcią bym go wypróbowała...