URODA I ZDROWIE

Zapowiedzi kinowe na listopad

14 listopada 2011, dodał: szila

Dni coraz chłodniejsze, pogoda już niedługo przestanie dopisywać, a na wieczory pomysłów brak… Zapraszamy zatem do kina na najnowsze premiery filmowe, w doborowym towarzystwie znanych aktorów, które dostarczą nam łez i śmiechu!

„Tower Heist: zemsta cieciów”
Po tym, jak grupa znajomych odkrywa, że zostali oni oszukani według schematu Ponziego przez znanego biznesmena z Wall Street, postanawiają się zemścić na na nim i włamać do jego rezydencji. Grupa jest zespołem obsługi apartamentowca ‚The Tower’ przy Central Park. Zemsta ma na celu odzyskanie przez oszukanych ludzi swoich pieniędzy.

Listy do M.
Film reklamowany jak najbardziej romantyczna komedia roku, w którym będziemy mogli zobaczyć same znane gwiazdy polskiego kina, szczególnie komedii. Grupa kilku ludzi nagle odkrywa ze zdumieniem, że to co się z nimi właśnie dzieje, że to co ich spotkało to nie co innego jak miłość. Tak więc grupa pięciu kobiet i pięciu mężczyzn zdają sobie sprawę, że przed tym uczuciem nie da się uciec, szczególnie, jeśli w grę wchodzą wyjątkowe święta.

„Zmierzch – Przed świtem”, cz. 1
Pierwsza część popularnej sagi, znanej na całym już świecie. Bella i Edward po ślubie wybierają się w podróż (miesiąc miodowy) do Rio de Janeiro, gdzie w końcu mogą się cieszyć tylko sobą. Bella odkrywa wkrótce, że jest w ciąży. W związku z pełnymi niespodzianek wydarzeniami, Edward decyduje się ‚podarować’ Belli nieśmiertelność. A narodziny dziecka budzą niepokój Volturi.

„Wymyk”
Dwoje braci, Alfred i Jerzy, podróżując podmiejską kolejką są świadkami napaści na młodą dziewczynę. Jednak tylko Jerzy staje w obronie kobiety, Alfredowi brakuje odwagi i w związku z tym staje się świadkiem tragedii brata…

„Zakochany Goethe”
Młody Johann Wolfgang Goethe przed tym, zanim zaczął odnosić poetyckie sukcesy studiował prawo. Nie szło mu to jednak dobrze, dlatego za karę został wysłany przez swojego ojca do sądu dominialnego w małym miasteczku Wetzlar. Tu zakochuje się w młodej Charlotte Buff, która została przez swego ojca przeznaczona innemu mężczyźnie – Albertowi Kestnerowi – o czym młodzi, bez pamięci zakochani nie wiedzą.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

zakupy w ciemno....
Tak zupelnie w ciemno to nie... ale zdarza mi sie kupowac odpowiedniki, ktore...
Ubiór na rozmowę kwalifikacyjną
Krawat niekoniecznie, ale koszula z długim rękawem owszem.
Czy brać z nim ślub?
Też jestem zdania, że lepiej się wstrzymać niż potem żałować
Naklejki na paznokcie
Na ali jest ogromny wybór tyle że długo się czeka na dostawę