Zamiennik cukru zero kalorii nie tylko dla diabetyków!

13 lutego 2018, dodał: EKSPERTKA

Już od dawna eksperci z dziedziny dietetyki wskazują, że cukier w diecie powoduje różne dolegliwości, jego nadmiar hamuje funkcjonowanie układu odpornościowego, zaburza równowagę mineralną w naszym ciele, wtrąca się w kwestie płodności, przyśpiesza proces starzenia, ma związek z rozwojem nowotworów (raka piersi, jajników, prostaty, odbytnicy, trzustki, płuc, woreczka żółciowego i żołądka), zwiększa ryzyko demencji, powoduje nadkwasotę (niestrawność i zespół złego wchłaniania), może spowodować nagły wyrzut adrenaliny, hiper-aktywność, niepokój i spadek koncentracji.

Poniżej prezentujemy zdrowy zamiennik cukru Słodki Eryk, który jest  odpowiedni dla diabetyków, zmniejsza też wzrost poziomu glukozy we krwi po spożyciu

Słodki Eryk, słodycz zero kcal dla dbających o linię i nie tylko!

Słodki Eryk to świetna alternatywa dla cukru w codziennej diecie. W 100 g erytrytolu jest jedynie 0,2 kcal, to aż 2000 razy mniej kalorii niż w cukrze! Sprawia to, że znakomicie sprawdza się u osób dbających o linię i prowadzących zdrowy tryb życia. Warto wspomnieć, że Eryk nie podnosi poziomu glukozy we krwi, ani nie powoduje próchnicy. Słodki Eryk jest produkowany na bazie erytrytolu we Francji w procesie naturalnej fermentacji.  Wypróbuj Słodkiego Eryka już dziś – wybierz słodycz bez kalorii!

Cena: 48,00 (1 kg)

Kup na: www.propharma24.pl

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com
Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!
Figi korygujące efekt brazylijski
Efekt PUSH - UP - HIT!
Cena:
33 zł
Wyciskarka Sana
Sklep Eujuicers.pl
Cena:
1670 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł