Zalety implantów zębowych | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Zalety implantów zębowych

31 maja 2013, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Co oznacza implant w stomatologii? Jest to niewielka, wykonana z tytanu śruba, która zastępuje korzeń zęba. Do implantu przymocowuje się koronę, dzięki czemu całość tworzy perfekcyjny i naturalnie wyglądający (choć sztuczny) ząb.

Implanty Warszawa

Implanty nie tylko są wygodne i trwałe, ale i bezpieczne, a obecnie coraz bardziej modne. Dlaczego? Cechuje je wiele zalet:

BEZPIECZEŃSTWO. Zabieg wszczepienia implantów jest przeprowadzany w warunkach chirurgicznych, w znieczuleniu miejscowym – dzięki czemu jest skrócony do minimum i jednocześnie bezbolesny dla Pacjenta.

Bezpieczny jest również sam implant jako tytanowa śruba, która w pełni integruje się z kością i nie wywołuje alergii.

KOMFORT. Rekonstrukcja braku zębowego poprzez implant w sposób najdoskonalszy ze wszystkich uzupełnień pozwala czuć się Pacjentowi komfortowo. Implanty ułatwiają jedzenie dzięki swojej stabilności z koroną protetyczną; podnoszą samoocenę poprzez pozytywny wpływ na kostną podstawę profilu Pacjenta. Proteza umocowana na implantach daje największy komfort Pacjentowi podczas jej codziennego użytkowania.

NOWOCZESNOŚĆ. Implanty zapoczątkowały w stomatologii nowy rozdział w osiągnięciu perfekcyjnego uśmiechu. Żadna inna technika z zakresu stomatologii nie potrafi w sposób bardziej naturalny i estetyczny zastąpić brakujące zęby. Mimo, iż funkcjonują już od ponad 30 lat, to nadal najnowocześniejsza i najszybciej rozwijająca się „działka” w leczeniu stomatologicznym. Jest to dziedzina szalenie dynamiczna. Czym jeszcze nas zaskoczy?….?:)

TRWAŁOŚĆ. Implant spełnia wszystkie zadania naturalnego zęba, i to przez kilkanaście-kilkadziesiąt lat, co sprawia, iż inwestycja w implanty jest niezwykle opłacalna.

FUNKCJONALNOŚĆ. Implant wytrzymuje obciążenia i siły nacisku podczas spożywania pokarmów, czy w ekstremalnych warunkach zgrzytania zębami, zaciskania szczęki i żuchwy. Implanty poprawiają wymowę i zdrowie jamy ustnej, są łatwe w pielęgnacji.

DOŚWIADCZENIE. Implanty funkcjonują na rynku stomatologicznym od wielu lat. Jest wiele systemów, podobnie jak wielu stomatologów zajmujących się implantologią. Przy wyborze implantologa powinniśmy się kierować jego doświadczeniem, popartym wieloma kursami……..

Odpowiedni system implantologiczny oraz kształt i rozmiar implantu dobierze lekarz stomatolog podczas konsultacji.

JAKOŚĆ. Sprawdzana była przez ponad 30 lat od momentu wprowadzenia implantów na rynek stomatologiczny. To również dzięki ich jakości na 100 wszczepionych implantów po 10 latach 97 nadal pełni swoją funkcję. To bardzo wysoki współczynnik. Ile osób ma po upływie takiego czasu własne zęby w niezmienionym stanie? Jest jednak podstawowy warunek tak długotrwałego funkcjonowania implantów – regularna ich kontrola przez lekarza implantologa.

ESTETYKA. Zapewnia trwały efekt kosmetyczny. Korona osadzona na implancie idealnie przylega do dziąsła, a całość jest nie do odróżnienia od zęba naturalnego.

PERFEKCJA. Stanowi o niej idealne dopasowanie implantów do indywidualnych warunków w jamie ustnej Pacjenta. I szereg wymienionych zalet.

SATYSFAKCJA. Najlepszą rekomendację satysfakcji z leczenia implantologicznego stanowią pacjenci, którzy posiadają wszczepione implanty. Niewykluczone, iż każdy z nas ma w kręgu znajomych kogoś, kto mógłby opowiedzieć o zaletach takiego leczenia.

GWARANCJA. Wszczepienie implantu nie należy do najtańszych usług stomatologicznych. Jednak w obliczu wielu powyższych zalet implant staje się długofalowo jednym z tańszych, wygodniejszych i bezpieczniejszych uzupełnień braków zębowych na całe życie. Należy jednak pamiętać o regularnych, kompleksowych kontrolach stanu uzębienia oraz wykonywaniu regularnych zabiegów higienizacyjnych (skaling, piaskowanie, lakierowanie).

implanty zębowe Warszawa

lek. stom. Sebastian Łapiński z Kliniki Dentystycznej Nova Estetica. Implantologią zajmuje się od kilku lat. Na swoim koncie ma wielu zadowolonych Pacjentów, którzy są najlepszą rekomendacją jego umiejętności implantologicznych. W swojej praktyce wykorzystuje kilka systemów implantologicznych, dzięki czemu każdemu Pacjentowi jest w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie.

Skonsultuj z dr Sebastianem Łapińskim możliwość wszczepienia krótkich i ograniczających kosztowne okołoimplantologiczne zabiegi chirurgiczne do minimum! Więcej informacji podczas konsultacji, na którą umówisz się pod nr telefonu 504 248 178 lub 22 667 02 03.

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Zalety implantów zębowych

  1. avatar mirka pisze:

    ja pół roku temu wstawiałam implanty zębowe w centrum vita medica, zabieg na szczęście nie był bolesny, co do ceny w vita medica można płacić w ratach co jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kurs na technika usług fryzjerskich…
Jak będą Ci potrzebne jakieś szkolenia, to polecam INOAR. Współpracują zarówno z nowicjuszami...
studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...