Wypełnianie ust kwasem hialuronowym Łódź Ideał Piękna – tanio i bezpiecznie

27 października 2017, dodał: Deme

Wiele kobiet marzy o pięknych, kształtnych i kuszących ustach. Niestety nie wszystkie mogą się z tego cieszyć i małe usta są powodem ich kompleksów. Jak temu zaradzić? Istnieją zabiegi, które powiększają usta, a najbardziej popularny jest  wypełnianie ich kwasem hialuronowym. Na czym to polega? Ile trwa zabieg? Czy jest on bezpieczny?

 

Po co?

Taki zabieg wykonuje się w celu  skorygowania asymetrii między górna i dolną wargą, wywinięcia ich, uniesienia kącików ust lub nadania im  pełności i objętości.  Zabieg jest idealny dla  osób z małymi ustami lub dla tych, którzy pragną skorygować ich kształt w sposób naturalny, bez zbędnych przerysowań.

Często osoby ze zbyt małymi i wąskimi ustami są odbierane jako nieprzyjemne, a nawet nieżyczliwe. Natomiast twarz z ustami pełniejszymi sprawia wrażenie sympatycznej, weselszej i milszej.

Zmniejszone usta wynikają z wielu rzeczy:

  • genetycznie
  • proces starzenia się
  • zbyt długi kontakt ze słońcem
  • nadmierna ekspresja mimiczna

usta

Kwas hialuronowy – co to?

Wiele popularnych kremów i innych produktów kosmetycznych ujędrniających i nawilżających skórę zawiera kwas hialuronowy. Precyzyjne wstrzyknięcie kwasy daje niemal natychmiastowe efekty, a dodatkowo nie wymaga pobytu w szpitalu ani użycia skalpela, czy skomplikowanej operacji.

Kwas hialuronowy to polisacharyd występujący naturalnie w ludzkiej skórze. Jego właściwości to:

  •  wyjątkowa chłonność
  • odpowiada za wiązanie wody
  • chroni  skórę przed wysychaniem i wiotczeniem
  • zwalcza wolne rodniki
  • stanowi barierę przed: silnym promieniowaniem słonecznym, niską temperaturą czy porywistym wiatrem

Kwas hialuronowy to substancja całkowicie bezpieczna i naturalna, ponieważ jest fizjologiczna, biozgodna i w pełni biodegradowalna. Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej,  czy pękania naczynek jest więc znikome. Czasem  może pojawić się  delikatny obrzęk, zaczerwienienie lub zgrubienie skóry, jednak  ustępują one samoistnie i w krótkim czasie.

kwa hialuronowy

Zabieg

Zanim lekarz zastosuje pierwsze wkłucie, aplikuje znieczulenie miejscowe lub dentystyczne. Preparat  ma postać żelu i po jego podaniu  natychmiast wiąże wodę i powiększa  objętość ust oraz modeluje ich kontur.

Zabieg trwa ok. 20 -30 min i jest prawie bezbolesny.

W gabinecie Ideał Piękna doktor Edyta Santorek-Strumiłło  przed zabiegiem zawsze omawia z pacjentką wszystkie szczegóły. Dowiaduje się , jakiego efektu ona oczekuje i jakie efekty może uzyskać. Do każdej pacjentki podchodzi w indywidualny sposób i starają się spełnić ich oczekiwania.

Po zabiegu

Zaraz po zabiegu mogą pojawić się reakcje, które są całkowicie naturalne i nie należy się nimi przejmować są to: obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból i świąd oraz nadmierna wrażliwość na dotyk. Wszystko ustępuje już po  1-2 dniach. Rezultat końcowy zależy od własnego kształtu i miękkości ust, podatności czerwieni wargowej.

Należy pamiętać, że kwas hialuronowy przez około 2 tygodnie po zabiegu dostosowuje się do struktury skóry, układa się, osiągając ostateczny rezultat. Kwa hialuronowy powoduje, że  skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i jędrna.

Jak długo utrzyma się efekt zabiegu? Zwykle od 6 – 9 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu? ciąża, choroby autoimmunologiczne, alergia na kwas hialuronowy i opryszczka.

Kiedy najlepiej umówić się na zabieg? Najlepiej wtedy, gdy nie mamy zaplanowanych ważnych spotkań w ciągu najbliższych 2-3 dni, ze względu na ewentualny obrzęk lub siniaki.

usta

Zapraszamy na zabiegi: drsantorekstrumillo.pl

Centrum medycyny estetycznej i laseropterapii

„Ideał Piękna”

 ul. Kostki Napierskiego 3, blok 161, Retkinia, Łódź

tel: 570 25 25 21

Facebook

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com!
100% woda kokosowa!
Bez cukru i chemii - 24 opakowania
Cena:
145 zł
Krem z nano złotem i kwasem hialuronowym i ekstraktem z mango
Profesjonalny skład dla pielęgnacji każdego typu cery - wysoka jakość w dobrej cenie!
Cena:
59,00 zł
Aktywna podstawka do wody
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!
Body wyszczuplające i modelujące
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ