Wypełniacze REGENOVUE firma Keymed – zastosowanie i efekty, opinie

11 kwietnia 2018, dodał: EKSPERTKA

Kwas hialuronowy to dzisiaj w medycynie chyba najczęściej stosowany wypełniacz idealny do zabiegów powiększania ust, wolumetrii twarzy, niwelowania zmarszczek itp.  Jest uznany przez środowisko lekarskie jako jeden z bezpieczniejszych substancji do modelowania twarzy i jednocześnie niezwykle skuteczny a efekty jego stosowania są widoczne praktycznie natychmiast.

 

Efekty zastosowania zabiegu z kwasem  REGENOVUE z firmy Keymed prezentuje autorka bloga KolorowaPani:.  Kwas REGENOVUE to zupełnie nowa seria usieciowanego kwasu hialuronowego, która została stworzona w instytutach badawczych w oparciu o wieloletnie doświadczenie.  Produkt posiada certyfikat jakości CE 2292 jest zupełnie bezpieczny i dopuszczony do obrotu przez inspekcje.

 przed zabiegiem – widoczne zmarszczki marionetki – opadające kąciki ust dodające lat

Dermowypełniacze tej firmy są wyrobami medycznymi klasy III, gwarantującej najwyższą jakość produktu i nie mam co do tego żadnych wątpliwości, zresztą wystarczy spojrzeć na efekty. Najważniejsze, że produkt został sprawdzony pod kątem reakcji immunologicznych i tutaj możemy czuć się bezpiecznie i cieszyć nowym i pięknym wyglądem w błyskawicznym czasie. Efekty utrzymują się nawet do 18 miesięcy, podczas gdy inne tego typu produkty zaledwie do 6 miesięcy.
Wielkim plusem tej marki jest fakt, że efekty są naturalne, więc to też przekonało mnie do zabiegu z zastosowaniem właśnie REGENOVUE.

 

3 dni po zabiegu – opadające kąciki praktycznie nie istnieją

Lekarz stosujący produkt zachwalał go również pod kątem elastyczności, co jest szczególnie istotne podczas zabiegu dla utrzymania komfortu pacjenta, ale też dla wytrzymałości produktu podczas wprowadzania go do skóry.

Miałam zastosowny kwas REGENOVUE SUB-Q (pojemność 1 ml), ponieważ posiada najwięcej cząsteczek w rozmiarze i ma najwyższy stopień usieciowania a było to niezbędne do wyprofilowania brody oraz zniwelowania opadających kącików ust tzw: marionetek.
Wskazaniem do zastosowania tego akurat produktu są też głębokie zmarszczki, bruzdy, kość jarzmowa, grzbiet nosa.

Firma w sumie dysponuje 3 rodzajami kwasu, przeznaczonego do różnych części twarzy o różnym stopniu usieciowania.
Te swoiste eliksiry młodości polecam każdej Pani, która chce uzyskać szybki efekt ładnie wyglądającej i odmłodzonej twarzy a przy tym zachować naturalność. W moim przypadku zabieg trwał dosłownie chwilę (najdłużej trwa bo około 15 minut samo znieczulenie), po 4 zastrzykach wychodzę młodsza o 10 lat, zadowolona i piękniejsza! Gorąco polecam akurat kwas tej firmy.

Bezpośredni przedstawiciel  tel:  506 031 716

http://keymed.pl/sklep/Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com!
Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!
100% woda kokosowa!
Bez cukru i chemii - 24 opakowania
Cena:
145 zł
Aktywna podstawka do wody
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Body wyszczuplające i modelujące
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ