URODA I ZDROWIE

Wygraj zestawy Allévo – konkurs FB – wyniki!

15 września 2014, dodał: Redakcja

_konkurs_allevo

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku za udział w konkursie z marką Allévo. Do wygrania było 6 fantastycznych zestawów produktów marki  Allévo.

Dieta Allévo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny program odchudzania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allévo Weight Loss – błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w walce ze zbędnymi kilogramami. Wszystkie  produkty Allévo mogą być stosowane jedynie przez osoby dorosłe i zdrowe, szczegółowe informacje dostępne  na opakowaniach produktów.

ZADANIE KONKURSOWE: Wymień 3 zalety produktów ALLEVO.

ODPOWIEDZI prosimy wpisywać pod postem konkursowym lub przesłać na adres [email protected] albo na redakcyjną skrzynkę FB. Mile widziane udostępnienie wpisu konkursowego.

REGULAMIN konkursu zgodny z regulaminem portalu, dostępny TUTAJ.

LAUREACI KONKURSU:

1. Celina Kuraś
2. Małgorzata Piotrowicz
3. Aneta Protasiuk
4. Joanna Paszkowska
5. Sylwia Kaminska
6. Ania – autorka bloga Good to try!

Gratulujemy serdecznie! Czekamy na dane adresowe (z nr telefonu) laureatów.

NAGRODAMI w konkursie jest 6 zestawów produktów marki  Allévo.

ZESTAW I:

1. Zupa brokułowa z bazylią i kaszą kus-kus
2. Koktajl o smaku bananowo-malinowym
3. Baton o smaku jagodowym w polewie jogurtowej
4. Baton o smaku sernika z truskawką i limonką

_allevo1

ZESTAW II:

1. Zupa ziemniaczano-porowa
2. Koktajl owocowy o smaku truskawkowo-jagodowym
3. Weight Loss – błonnik pokarmowy
4. Baton o smaku jagodowym w polewie jogurtowej
5. Baton o smaku czekoladowym w gorzkiej czekoladzie

_allevo2

Konkurs trwa od dnia 26 września do dnia 2 października 2014 roku. Wyniki zostaną podane na portalu do dnia 6 października 2014 roku. Laureaci zostaną powiadomieni indywidualnie o wyróżnieniu.

O NAGRODACH i DIECIE:

Od wielu lat na świecie obserwuje się postępujący wzrost liczby osób z nadwagą i otyłością. Problem dotyczy także Polski – według danych GUS ponad 52% ludności Polski ma problemy z nadwagę lub otyłością. Ich przyczyną są najczęściej nieprawidłowe nawyki żywieniowe i brak aktywności fizycznej.
Dynamiczny tryb życia sprawia, że nie mamy czasu na jedzenie regularnych posiłków, przygotowywania zdrowych i zbilansowanych potraw, a zamiast tego sięgamy po szybkie i gotowe rozwiązania, takie jak słodycze, czy jedzenie typu fast food. Brak śniadań, a następnie regularnych posiłków w ciągu dnia sprawia, że wieczorem dopada nas „wilczy głód” i zjadamy znacznie większe i bardziej kaloryczne potrawy na krótko przed snem, co przekłada się na odkładanie tkanki tłuszczowej. Nadwadze sprzyja także siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej.
Na polskim rynku istnieje wiele produktów wspomagających odchudzanie, głównie w postaci tabletek. Popularne są także różnego rodzaju diety (np. eliminacyjne, często niezbilansowane, niedostarczające wystarczającej ilości składników odżywczych i prowadzące do utrwalania niewłaściwych nawyków żywieniowych). Często po odstawieniu diety powracamy do naszych starych przyzwyczajeń, w wyniku czego pojawia się efekt jo-jo. Należy pamiętać, i to podkreślają dietetycy, że długotrwały efekt daje tylko zmiana nawyków żywieniowych oraz dostosowana do naszych możliwości i regularna aktywność fizyczna.

KOKTAJLE I ZUPY ALLÉVO

Koktajle i zupy w formie proszku do wymieszania z wodą, które mogą zastąpić wszystkie, lub wybrane posiłki w ciągu dnia (dieta bardzo niskokaloryczna, VLCD – very low calorie diet).

W ofercie znajdują się:
•    Zupa grzybowa – NOWOŚĆ
•    Zupa ziemniaczano-porowa
•    Zupa brokułowa z bazylią i kaszą kus-kus
•    Koktajl o smaku czekoladowym
•    Koktajl owocowy o smaku truskawkowo-jagodowym
•    Koktajl o smaku bananowo-malinowym

Jedno opakowanie zupy lub koktajlu zawiera kompletne dzienne menu (5 saszetek, co odpowiada 5 posiłkom w ciągu dnia). Dieta opracowana jest w taki sposób, aby spożywać 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, czyli co ok. 3 godziny. Posiłki są bardzo łatwe do przygotowania, wystarczy zaledwie szklanka wody, kilka minut i posiłek jest gotowy. Posiłki VLCD są dobrze zbilansowane, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, które pomagają nam zachować energię i sprawiają, że nie czujemy się osłabieni. Pięć kompletnych posiłków dostarcza ok. 550 kcal.

Mix Pack – zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki, tak, abyśmy mogli wybrać te, które najbardziej nam smakują. Zawiera: 2 saszetki Koktajlu o smaku czekoladowym, 2 saszetki Zupy ziemniaczano-porowej i 2 saszetki Koktajlu owocowego o smaku truskawkowo-jagodowym.

NOWOŚĆ: Mix Pack 2 – zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki, tak, abyśmy mogli wybrać te, które najbardziej nam smakują. Zawiera: 2 saszetki Zupy brokułowej z bazylią i kaszą kuskus, 2 saszetki Zupy grzybowej i 2 saszetki Koktajlu o smaku bananowo-malinowym.

_allevo

BATONY ALLÉVO

Zamienniki posiłku, stosowane do kontroli masy ciała. Polecane są dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy (efekt występuje w przypadku zastąpienia dwóch posiłków dziennie) lub utrzymać wagę (efekt występuje w przypadku zastąpienia jednego posiłku dziennie). Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy.
Batony stanowią pełnowartościowy, a jednocześnie smaczny i atrakcyjny posiłek, po który można sięgnąć niemalże w każdym miejscu i o każdej porze. Dostarczają 200-210 kcal ( zależnie od smaku).

W ofercie znajduje się 6 batonów:
•    NOWOŚĆ: Baton o smaku kawowo-czekoladowym
•    Baton czekoladowo-migdałowy z dodatkiem soli morskiej
•    Baton o smaku sernika z truskawką i limonką
•    Baton o smaku jagodowym w polewie jogurtowej
•    Baton o smaku toffi w mlecznej czekoladzie
•    Baton o smaku czekoladowym w gorzkiej czekoladzie
•    Baton kakaowy w mlecznej czekoladzie

WEIGHT LOSS – BŁONNIK POKARMOWY

Allévo® Weight Loss jest wyrobem medycznym przeznaczonym do kontroli masy ciała oraz leczenia nadwagi i otyłości u osób dorosłych. Pomaga uzyskać większą utratę masy ciała, jeśli jest stosowany w połączeniu z dietą niskokaloryczną. Allévo® Weight Loss zawiera glucomannan, jeden z najbardziej chłonnych błonników pokarmowych, który wchłania płyn znajdujący się w żołądku, tworzy żel i pęcznieje osiemdziesięciokrotnie. Żel wypełnia część żołądka i wywołuje przyjemny efekt sytości. Prowadzi do zmniejszenia ilości przyjmowanych pokarmów oraz w konsek¬wencji do obniżenia masy ciała. Dzięki Allévo® Weight Loss żołądek opróżnia się wolniej, co sprawia, iż uczucie sytości  utrzymuje się dłużej. Pomaga uzyskać większą utratę masy ciała, jeśli jest stosowany w połączeniu z dietą niskokaloryczną.
Dawkowanie: Dwie kapsułki Allévo® Weight Loss należy połknąć w całości, popijając płynem, w ilości co najmniej 200 ml (o temperaturze nie przekraczającej 30 st. C), około 1 godzinę przed posiłkiem. Stosować trzy razy dziennie. W trakcie trwania kuracji zaleca się picie co najmniej 1,5-2 l wody dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki (6 kapsułek/dzień). Po każdej 30-dniowej kuracji należy zrobić tygodniową przerwę

Produkty Allévo dostępne są w kanale farmaceutycznym, w drogeriach Rossmann oraz innych wybranych sieciach handlowych.

Zaletą diety Allévo jest to, że można dostosowywać ją do indywidualnych potrzeb. W zależności od tego, jaką się ma masę ciała i jaką wagę chce się osiągnąć, można realizować program od fazy startowej bądź skorzystać z opcji fazy utraty wagi lub fazy stabilizacji. Jeśli nie jest to konieczne, nie trzeba przechodzić przez wszystkie fazy programu. Pomocnym narzędziem w opracowaniu zindywidualizowanego planu odchudzania jest bezpłatna aplikacja wirtualnego Trenera Kontroli Wagi Allévo.

_allevo0

PEŁNY PROGRAM ALLÉVO® SKŁADA SIĘ Z 3 FAZ:

FAZA STARTOWA trwa maksymalnie 2 tygodnie. W tym okresie spożywamy 5 posiłków dziennie w postaci produktów Allévo z gamy VLCD (zupy, koktajle). Dostarczamy organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a jednocześnie następuje wyraźny spadek masy ciała. Dieta jest bardzo wygodna i łatwa w przygotowaniu. Posiłek przygotowuje się w kilka minut.

FAZA UTRATY WAGI trwa do momentu uzyskania optymalnej masy ciała – w tym okresie spożywamy w ciągu dnia 5 posiłków, z których część można zastąpić produktami Allévo VLCD bądź batonami Allévo (np. dwa posiłki Allévo, trzy niskokaloryczne posiłki konwencjonalne). Na tym etapie idealnie sprawdza się wsparcie Trenera Kontroli Wagi Allévo, pomocne w planowaniu i kontrolowaniu kaloryczności posiłków, które sami przygotowujemy. Jest to świetne rozwiązanie, które pomaga w dalszym stosowaniu diety.

FAZA STABILIZACJI rozpoczyna się w momencie uzyskania optymalnej masy ciała i jej celem jest zachowanie idealnej sylwetki oraz uniknięcie efektu jo-jo. Na tym etapie komponujemy swoją dietę w oparciu o konwencjonalne posiłki, w razie potrzeby sięgając po produkty Allévo oraz wsparcie Trenera Kontroli Wagi.

Dodatkowo, w razie potrzeby, w każdej fazie diety można stosować porcję błonnika pokarmowego Allévo Weight Loss.

TRENER KONTROLI WAGI ALLÉVO®

Trener Kontroli Wagi Allévo® to bezpłatna aplikacja, dostępna na stronie www.allevo.pl. Ułatwia ona opracowanie indywidualnego programu odchudzania i wypracowanie właściwych nawyków żywieniowych.
Po zalogowaniu się do aplikacji i podaniu aktualnych danych (wzrost, obwód talii, masa ciała oraz waga docelowa) otrzymamy od Trenera Kontroli Wagi Allévo® niezbędne wskazówki, jak przejść przez wszystkie fazy utraty zbędnych kilogramów, a także będziemy mogli obserwować i analizować  postępy w procesie odchudzania na całym jego etapie.

Aplikacja Wirtualnego Trenera Kontroli Wagi Allévo® składa się z kilku funkcji ułatwiających przechodzenie przez proces odchudzania:
•    Dzienniczek – pozwala na wygodne i szybkie rejestrowanie wszystkich posiłków spożytych danego dnia. Dodatkowo każdy zjedzony posiłek zostaje odnotowany pod względem ilości spożytych kalorii oraz zawartości białka, węglowodanów, tłuszczu i błonnika.
•    Krzywa zmiany wymiarów wagi – na bazie informacji zapisywanych w Dzienniczku spożywanych posiłków, a także pomiarów masy ciała, powstaje wykres, który prezentuje osobistą analizę wagi.
•    Motywacja – wskazówki i porady, jak wyznaczać sobie w każdej fazie odchudzania realne do osiągnięcia cele i jak nie dopuścić do pojawienia się po zakończeniu diety efektu jo-jo.
•    Ruch i ćwiczenia fizyczne – rejestracja i analiza codziennej aktywności fizycznej, przykłady ćwiczeń na wybrane partie ciała wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi treningu.
•    Porady eksperckie – możliwość uzyskanie porad ekspertów-dietetyków.

POLECAMY: www.allevo.pl

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

3 komentarzy do Wygraj zestawy Allévo – konkurs FB – wyniki!

 1. avatar Justyna pisze:

  3 zalety Allévo?
  – zdrowe, smaczne, niskokaloryczne i przede wszystkim łatwe w przygotowaniu posiłki,
  – zbilansowane dania, zawierające błonnik pokarmowy i wszystkie niezbędne składniki odżywcze,
  – możliwość dostosowania diety do własnych potrzeb, czego chcieć więcej? ;)

 2. avatar monika 99977 pisze:

  Allévo to skuteczna dieta niskokaloryczna, pomagająca wyrobić właściwe nawyki żywieniowe i kontrolować wagę,przepyszne smaki koktajli nadaja diecie innego wymiaru.Bardzo łatwa i szybka w przygotowaniu.I co najważniejsze zawiera bardzo mało kalorii więc szybko tracimy na wadze i zbliżamy się do upragnionej sylwetki.

 3. avatar Anna ZM pisze:

  1. Łatwe i szybki w przygotowaniu – to ważne w dzisiejszym zabieganym świecie.
  2. Smaczne – dieta nie jest męczarnią
  3. Zawierają niezbędne dla organizmu składniki – tracisz kilogramy, nie tracąc urody. Podsumowując – szybko przygotujesz posiłki, jesz z apetytem i piękniejesz z dnia na dzień. A o to nam przecież chodzi. :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czyraki
Mam podobny problem już kilka lat, tylko zaczyna się jesień, zima zaraz mi...
perfumy
Avon też ma ciekawe zapachy. Ale ja wole dać więcej i kupić oryginały,...
Witamina C
Nie każdy jest narażony na znaczne niedobory witaminy C, jeśli chcemy po nią sięgnąć,...
perfumy
Dla mnie Oriflame jest od lat nr 1...