Wygraj książkę „Dieta. Zalecany sposób życia” – wyniki!

16 maja 2016, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Lato już niebawem, więc nadchodzi czas na odkrycie nowej siebie – dzięki wreszcie skutecznej diecie! Dlatego polecamy Waszej uwadze książkę Barbary Rubin  „Dieta. Zalecany sposób życia”!

Wraz z Autorką oraz Wydawnictwem Naukowym PWN mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu, w którym do wygrania były aż 3 egzemplarze tego wyjątkowego przewodnika  po drogach i bezdrożach wędrówki ku szczupłej sylwetce i lepszemu życiu.

106429457b

Bądźmy szczerzy – pogubiliśmy się w labiryncie „sprawdzonych” i „skutecznych” cud-diet, które interesowały nas najwyżej miesiąc lub dwa. Odrzucone z powodu braku natychmiastowych rezultatów stawały się powodem rozczarowania i zgorzknienia. Ta książka na solidnym fundamencie naukowo-poznawczym buduje spójną i sprawdzoną w praktyce koncepcję stylu zdrowego odżywiania się, dzięki której odzyskujemy zdrowy wygląd, siły witalne i prawdziwy apetyt na życie. Ciekawe przykłady, praktyczne rady okraszone osobistymi doświadczeniami i obserwacjami autorki, przeplatane pełnymi humoru anegdotami oraz fascynującymi dygresjami, są wynikiem świadomie podjętego i konsekwentnie realizowanego stylu życia, który jest głównym architektem naszego funkcjonowania. Jej lektura może być świetną okazją do zweryfikowania własnego modelu życia, refleksji nad tym, co można zmienić, z czego być dumnym i co chronić jak największy skarb, by odczuwać radość istnienia. Skierowana jest do każdego, kto ceni swoje zdrowie, szanuje siebie, chce czuć pełnię życia i cieszyć się nim. Chciałoby się powiedzieć, że jest nie tylko wartościową, ale i wysmakowaną lekturą. Dzięki niej uczymy się jeść bez poczucia winy i żyć bez obaw o zdrowie.

To lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki dobrego odżywiania. Autorka w mądry i inspirujący sposób pisze o zdrowych nawykach, które powinny nam towarzyszyć przez całe życie. Pokazuje czytelnikowi, jak ułożyć zrównoważoną i pełnowartościową dietę, a przy tym cieszyć się z jedzenia i celebrować posiłki. Autorka bierze pod lupę wszystkie składniki odżywcze i analizuje je pod każdym kątem. Przypomina nam również, że zdrowie i siły witalne to nie tylko kwestia odpowiedniej diety, ale przede wszystkim równowagi pomiędzy stanem fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym. Polecamy wszystkim, którzy chcą dobrze i zdrowo żyć – encyklopedię zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.

Więcej informacji o książce znajdziecie TUTAJ

W konkursie wygrywają trzy osoby, które w najciekawszy sposób odpowiedziały na naszym Forum na pytanie: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Wszystkie odpowiedzi znajdziecie TUTAJ

Oto laureatki:

sabbrina

Najbardziej chcę zmienić w moim życiu relacje z innymi ludźmi. Chcę, żeby od teraz były bardziej przyjazne, w duchu asertywności i wzajemnej pomocy, a nie potargane obopólnymi pretensjami i wygórowanymi oczekiwaniami… Chcę, żeby nikt nie żądał ode mnie bycia ideałem – i żebym sama zrozumiała wreszcie, że ludzie to nie anioły, że ideałów brak…

passiflore:

Mam od lat tyle planów na zmiany… W każdego sylwestra podejmuję zobowiązania, że od 1 stycznia to już będę… – albo: nie będę… I zawsze coś przeszkadza, brakuje motywacji… Ale jedno postanowienie właśnie wdrażam w życie i będę bardzo dumna, gdy już osiągnę cel – a mianowicie zbuduję wymarzony domek na wsi i zmienię miejsce zamieszkania. Fundamenty już są, projekt został doprecyzowany do końca i oczami wyobraźni widzę siebie w wiklinowym fotelu na werandzie, z gorącą czekoladą i pysznym ciastkiem.. Wtedy, gdy to się spełni, będę szczęśliwa, nawet z dodatkowymi kilogramami i bardziej zaawansowanym wiekiem!

Toska

Chciałabym zacząć bardziej żyć dla siebie niż dla innych… Do tej pory zawsze było tak, że to ja byłam najbardziej samodzielna z rodzeństwa, najwcześniej usamodzielniłam się i do dziś pomagam siostrom, także finansowo, choć jestem singielką, a one mają mężów, którzy teoretycznie powinni zadbać o rodzinę… Mama wrażenie, że moja pomoc stała się jednak już tak oczywista, że nawet nie mogę oczekiwać za nią wdzięczności, nie mówiąc o rewanżu. Dlatego chciałabym zacząć bardziej myśleć o sobie niż o innych…

Serdecznie gratulujemy!

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Brak możliwości komentowania.

FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller....
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...