Wyciskarka do soków – inwestycja w zdrowie, czy zbędny wydatek?

31 lipca 2018, dodał: EKSPERTKA

Kiedy kompletujesz sprzęt AGD niezbędny w Twym domowym zaciszu, z pewnością koncentrujesz się w pierwszej kolejności na tym, co kluczowe – gospodarujesz budżetem tak, aby zakupić nową lodówkę, zmywarkę, piekarnik, czy kuchenkę mikrofalową. Niemniej jednak, do grupy niesamowicie przydatnych w codziennym funkcjonowaniu i przesądzających o wysokiej jakości i komforcie życia urządzeń zdecydowanie zaliczyć warto również modne ostatnimi czasy wyciskarki do soków. Przeczytaj nasz artykuł i zobacz, jak wiele zyskujesz, inwestując w tego rodzaju maszynę.

 

Nim zrezygnujesz

Zanim postanowisz zupełnie odrzucić pomysł zakupu wyciskarki do soków, uznając ten rodzaj drobnego AGD za kompletnie niepotrzebny i zbyt kosztowny wydatek, zobacz, na czym w ogóle polega przewaga owego urządzenia. Na rynku dostępnych jest cała masa gotowych napojów powstałych na bazie owoców i warzyw, w tym także soki rzekomo naturalne, więc po co bawić się w wyciskanie świeżych fruktów i jarzyn? Odpowiedź jest prosta i krótka – dla zdrowia. Wystarczy umiejętnie czytać etykiety sklepowych wyrobów żywnościowych, aby przekonać się na własne oczy, a nawet na własnej skórze i wadze, jak niepożądany skład widnieje na opakowaniu niejednego reklamowanego i popularnego kartoniku z powszechnie znanym sokiem. Pełno w nich bowiem dodatków chemicznych, sztucznych słodzików i kalorycznego cukru. Wiele produktów ulega rozcieńczeniu, albo obfituje w „uzupełniacze”, pozwalające znacząco wydłużyć termin przydatności do spożycia. Producent oszczędza, konsument traci. Mając zaś wyciskarkę, wiemy co wrzucamy do kielicha sprzętu i co ostatecznie wypijamy. A zatem, łatwo wyciągnąć trafny wniosek, iż lepszy jakikolwiek model urządzenia do samodzielnego pozyskiwania soków, aniżeli gotowy napój, nawet ten lepszej marki. Szeroki wybór solidnych, ale i zróżnicowanych cenowo wyciskarek proponują sklepy internetowe, których przykładem jest chociażby serwis Grugo.eu. Tym samym, każdy konsument zainteresowany nabyciem podobnego urządzenia, ma sposobność doboru asortymentu na miarę swych możliwości finansowych.

Nie tylko koszty

Oczywiście ograniczony budżet wydzielony na rzecz inwestycji w wyciskarkę to główny powód dla którego ostatecznie przeciętny Kowalski decyduje się na taki a nie inny sprzęt, niemniej jednak zdarzają się i takie przypadki, w których w grę wchodzi brak rozeznania w temacie. Na rynku drobnego AGD na chwilę obecną znajduje się cała masa rozlicznych typów wyciskarek, które podzielić można na modele jednoślimakowe, a w tym dodatkowo wyposażone w ostrza, bądź bez ostrzy, dwuślimakowe, pionowe, poziome, elektryczne, ręczne. Wiele odmian charakteryzowanego sprzętu dostępnych jest między innymi w wyżej wspomnianym sklepie online Grugo.eu, gdzie klient może zaopatrzyć się także w solidnej jakości akcesoria przeznaczone do komfortowego i praktycznego użytkowania wyciskarek różnego typu. Zanim więc wpadnie Ci w ręce dowolne urządzenie, koniecznie sprawdź, jaki jego wariant będzie akurat w Twoim przypadku optymalny – jakie masz zapotrzebowanie na sprzęt, jak często planujesz z niego korzystać, dla ilu domowników przewidujesz przygotowywanie zdrowych sokowych napojów itd. Wysokiej jakości, wytrzymała i objęta gwarancją wyciskarka taka jak te od Grugo.eu, może stanowić nie tyle drobiazg uzupełniający asortyment Twojej kuchni, ale jedną z ważniejszych inwestycji w Twoje zdrowie.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!
Krem z nano złotem i kwasem hialuronowym i ekstraktem z mango
Profesjonalny skład dla pielęgnacji każdego typu cery - wysoka jakość w dobrej cenie!
Cena:
59,00 zł
100% woda kokosowa!
Bez cukru i chemii - 24 opakowania
Cena:
145 zł
Aktywna podstawka do wody
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Body wyszczuplające i modelujące
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com!

FORUM - bieżące dyskusje

Jak założyć i prowadzić sklep inter…
Bardzo ważny jest przede wszystkim wybór dobrego hostingu o odpowiedniej pojemności serwera....
Wystrój kuchni
Sam sprzęt kuchenny może być wykorzystywany jako wystrój. U mnie są na przykład pojemniki...
Dobry krem pod oczy ?
Jeśli mowa o kremach pod oczy to polecam krem https://sklep.barwa.com.pl/pause/232-krem-pod-oczy-30-pause.html który można...
Grillowanie ;)
Dzisiaj robiłam łososia ze szparagami z przepisu podanego na stronie wody mineralnej Piwniczanki,...