Wsparcie dla osób dorosłych

22 października 2020, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Może się tak zdarzyć, że będziesz opiekować się osobą chorą, która nie może samodzielnie skorzystać z toalety lub nie kontroluje potrzeb fizjologicznych. W przypadku osób z niepełnosprawnościami i starszych to bardzo częsty problem, a opiekunowie też powinni myśleć o tym, by jak najbardziej pomagać sobie w codziennych obowiązkach. Doskonałym rozwiązaniem stają się pieluchomajtki. Ten rynek rozwija się bardzo dynamicznie, bo coraz większe są potrzeby, a także producenci coraz mocniej wsłuchują się w oczekiwania klientów.

 

  1. Kiedy warto sięgnąć po dodatkową ochronę?
  2. Pieluchomajtki dla potrzebujących więcej troski

Kiedy warto sięgnąć po dodatkową ochronę?

W sklepach znaleźć można różnego rodzaju wkładki i wkłady https://seni.pl/pl_PL/kategoria/seni-dla-kobiet na przykład przeznaczone dla pań, które borykają się z problemem nietrzymania moczu. Co istotne, takie dyskretne dodatki pozwalają czuć się pewnie w każdej sytuacji, a tym samym są szansą na normalne codzienne aktywności. Te produkty idealnie odpowiadają na potrzeby współczesnych pań, bo marka doskonale rozumie, jak ważne jest dbanie o świetny wygląd, komfort oraz sprawy intymne, które w niczym nie muszą nas ograniczać. Najpopularniejsza w Polsce marka zdarzała również o panów i wypuściła na rynek serię idealnie dopasowaną do ich potrzeb. W efekcie https://seni.pl/pl_PL/kategoria/seni-dla-mezczyzn chronią i dodają pewności. Są idealnie dopasowane do męskiego świata i sprostają największym wymaganiom.

Pieluchomajtki dla potrzebujących więcej troski

Osoby chore, które przebywają stale w pozycji leżącej, najczęściej korzystają ze specjalistycznych pielucho majtek. To świetne rozwiązanie na noc, a w przypadku osób, które utraciły zdolność komunikowania się oraz kontrolowania potrzeb fizjologicznych z takiego rozwiązania korzysta się całą dobę. Tak jak w przypadku wkładek urologicznych chodzi przede wszystkim o zapewnienie maksymalnego możliwego komfortu, a tym samym zapewnienie odpowiednich warunków. Pieluchomajtki dla osób sprawniejszych są bardzo dyskretne i nie przeszkadzają w codziennym życiu. Można w nich nawet uprawiać aktywność fizyczną. Dla osób przewlekle chorych są środkiem, który pozwala im godnie na co dzień funkcjonować, a opiekunom ułatwia zdecydowanie zabiegi pielęgnacyjne. Przy wybieraniu najlepszego produktu, kształtu czy też rozwiązania warto przede wszystkim przeanalizować potrzeby. Niezwykle ważnym parametrem jest rozmiar i stopień chłonności. To one rzutują na komfort podopiecznego. Wszak pielucha nie powinna ani spadać ani uwierać. Musi także realnie chronić ubranie lub pościel przed zamoczeniem.

 

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaka cera jest najgorsza
Trądzikowa cera jest najgorsza, bo nigdy nie wiadomo jaka niespodzianka na niej się...
Mieszkania do wynajęcia - opinie
Odradzam wynajmowanie mieszkań ze starym sprzętem, wiadomo że on się w końcu zepsuje, a...
Pneumokoki
Ja szczepiłam dzieci przeciwko pneumokokom. Prawie 10 lat temu za szczepionkę trzeba było niemało...
Maskowanie koloru licówkami
Wybielanie jest dużo tańsze... A czy licówka nie ulegnie przebarwieniu po pewnym...