URODA I ZDROWIE

Wejdźcie do Czterech Królestw, gdzie rządzą przygody i magia!

29 kwietnia 2021, dodał: Redakcja

Czterej królowie i jedna Kraina. Tutaj życie upływa w zgodzie i przyjaźni – aż do dnia, w którym Miran, najmłodszy z władców, zabija podczas polowania królową kruków. Na jego ród spada klątwa. Kilka wieków później potomkowie zabójcy otrzymują jednak szansę, by odwrócić zły czar. Czy dziecięca wiara i przyjaźń wystarczą? Jak potoczą się losy potomków Mirana? Czy nauczą się szanować przyrodę? W czym odnajdą swoje pasje?

„Baśnie czterech królestw” to dziesięć opowieści o sile przyjaźni i dorastaniu do zmierzenia się z zadaniami, które mogą wydawać się trudne nawet dla dorosłych. Jak poradzą sobie z nimi dzielni mali królewicze i odważne, pomysłowe królewny?

Każda z historii została opatrzona przepiękną ilustracją. Autorki tekstów i ilustracji pochodzą z malowniczego pogórza południowo-wschodniej Polski. To właśnie ta kraina i przygody z dzieciństwa były inspiracją do powstania opowieści.

Fragment:
Dziewczynki przyniosły ze sobą prostą, skórzaną sakiewkę, w której wnętrzu kryło się to, co było dla nich najważniejsze. Kora włożyła tam niebieską wstążkę, bo marzyła o zdobyciu bezkresnej wiedzy, która kojarzyła jej się z błękitnym, nieogarnionym niebem. Gaja wybrała żółtą, gdyż egzotyczne zwierzęta miały mieszkać w krainie, gdzie słońce o zachodzie wygląda jak płynne złoto. Anastazja wzięła zieloną wstążeczkę tylko dlatego, że przypominała kolor oczu ich matki.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nowości marki essence
> bezzapachu napisał/a: > Czy w ofercie essence jest jakis dobry rozświetlacz? Mam już kilka...
PILNIKI do paznokci
Ja sobie kupiłam na notino pilniczek Bohemia Glass Manicure Stick.Końcówka Jest dobrze wyprofilowana...
Stylowe meble drewniane
Ja uwielbiam stylowe meble. Są zawsze w modzie i nie nudzą się szybko.
Obuwie
Można spróbowac z butami z sieciówek. Jak szybko się zniszczą to zawsze w...