Wcierki do włosów od Neboa – gwarancja zdrowych włosów! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Wcierki do włosów od Neboa – gwarancja zdrowych włosów!

28 kwietnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zanim w ruch pójdzie suszarka, lokówka lub prostownica warto codzienne zabiegi uzupełnić o prawdziwą bohaterkę pięknej fryzury – wcierkę. Ta skoncentrowana kuracja w płynie jest bogata w naturalne składniki, które nawilżają skórę głowy i odżywiają cebulki włosowe. Jeśli więc zależy Ci na mocnych i zdrowych pasmach, stosuj ją codziennie, a pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu.

Tam, gdzie inne kosmetyki sobie nie poradzą, na ratunek przychodzi wcierka. Dzięki wysokoskocentrowanej recepturze jest w stanie zaradzić problemom z włosami i skórą głowy. Prawidłowo dobrana kuracja wpływa korzystnie na gęstość i kondycję pasm, a także na stan skalpu. Jest kosmetykiem niezastąpionym w codziennej pielęgnacji, szczególnie jeśli borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów, ich osłabieniem lub zależy Ci, aby przyspieszyć ich porost.

Wcierka działa tam, gdzie „zaczyna się” włos czyli w skórze głowy, dlatego należy aplikować ją u nasady pasm poprzez delikatny masaż skalpu. W ten sposób nie tylko odżywisz cebulki włosów, lecz także pobudzisz krążenie i dotlenisz je. Szczególnie istotne jest przy tym, aby wcierkę nakładać na suche lub osuszone włosy. W ten sposób zachowane zostaną skoncentrowane właściwości preparatu. Kosmetyk ten zawdzięcza bowiem swoją moc bogatej w składniki aktywne formule. Oprócz lubianych przez włosy składników nawilżających, takich jak np. betaina, gliceryna, kwas mlekowy, a także prebiotyki i postbiotyki, szczególnie ważne pod względem działania są ekstrakty roślinne. W tym przypadku im więcej, tym lepiej. Aby jednak wcierka przyniosła oczekiwane efekty, trzeba ją stosować codziennie przez co najmniej miesiąc.

Wcierka ANTI HAIR LOSS oraz wcierka MICROBIOME CARE od Neboa to prawdziwe bohaterki pięknej fryzury. Doskonale sprawdzają się do zadań specjalnych.

 Jeśli więc borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów lub są one przerzedzone i osłabione wybierz kurację wcierką ANTI HAIR LOSS.

 Wcierka MICROBIOME CARE to natomiast idealny wybór, jeśli chcesz zaradzić swędzącej, przesuszonej i podrażnionej skórze głowy z tendencją do łupieżu.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...
Czy dokarmiacie gołębie?
Jak byłam mała, to zimą dokarmialiśmy ptaki. Przyfruwało dużo wróbelków, sikorki, no i pojawiały...