Wampirzy lifting – na czym polega?

17 kwietnia 2018, dodał: EKSPERTKA

Wampirzy lifting pozwala poprawić wygląd skóry w mało inwazyjny sposób. Coraz większy rozgłos zyskuje ta metoda dzięki celebrytkom, które korzystają z preparatu stworzonego na podstawie własnej krwi. Jak przebiega ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym i z jakimi efektami możemy się liczyć?

Na czym polega zabieg wampirzego liftingu?

Jest to zabieg, który wykonuje się przy pomocy osocza. Pochodzi ono z krwi pacjenta, który chce poddać się zabiegowi. Jest to świetna metoda, gdyż znajdują się tam substancje, które stymulują komórki macierzyste i pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu. Zabieg pozwala uzyskać długotrwały efekt rewitalizacji skóry – odmładza, ujędrnia i poprawia koloryt skóry. Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym jest świetną metodą dla alergików, gdyż lifting ten nie wymaga wstrzyknięcia preparatów wypełniających zmarszczki, które często są uczulające.

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym – jak wygląda zabieg?

Cały proces rozpoczyna się pobraniem krwi od pacjenta, zazwyczaj jest to ilość 10-30 ml. Jest ona później poddawana wirowaniu, by odseparować osocze z zawartymi w nim elektrocytami i leukocytami. Taki preparat wstrzykuje się w znieczuloną skórę bardzo cienką igłą. Zastrzyki mogą być wstrzykiwane w precyzyjne punkty na skórze objętej terapią. Mogą również mieć kształt liniowy – wtedy prowadzone są wzdłuż linii np. ust. Cały zabieg wampirzego liftingu trwa około godziny.

Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne niewielkie zmiany na skórze, przypominające ukłucie komara. Powinny one jednak szybko się wchłonąć. Seria zabiegów ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym jest zazwyczaj ustalana indywidualnie, najlepszy efekt uzyskuje się po 2-3 zabiegach. Wynik zabiegów utrzymuje się zazwyczaj koło 6 miesięcy. Zabieg wykonasz w wielu gabinetach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Kto powinien pomyśleć o zabiegu i na jakie efekty może liczyć?

Jest to rozwiązanie dla osób chcących wygładzić swoje zmarszczki, bruzdy i blizny potrądzikowe oraz poprawić jędrność i nawilżenie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Co ciekawe, osocze bogatopłytkowe sprawdzi się również w leczeniu łysienia typu męskiego, a także wzmocnienia słabych i wypadających włosów.

Wampirzy lifting – przeciwskazania

Na ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym nie mogą sobie pozwolić osoby, które mają zaburzenia w układzie krzepnięcia krwi. Nie poleca się go również osobom mającym choroby autoimmunologiczne i nowotwory. Poza tym nie powinny się go podejmować także kobiety w ciąży i matki karmiące piersią.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Aktywna podstawka do wody
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com!
100% woda kokosowa!
Bez cukru i chemii - 24 opakowania
Cena:
145 zł
Body wyszczuplające i modelujące
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!

FORUM - bieżące dyskusje

fryzjer
cześć. Moja żona planuje zejść do swojego naturalnego koloru, wie, że z czarnego będzie...
Lonex
Ostatnio wyczytałam, że firma Lonex http://lonexcompany.com to kluczowy polski producent wózków dziecięcych....
Hosting- gdzie?
Ja polecam firmę z serwerami w Polsce. Ich hosting jest niezawodny, pomoc szybka...
Problem z kolanami
Idź do ortopedy. Przyczyną bólu mogą wcale nie być ubytki w stawach. Mnie...