Wampirzy lifting – na czym polega?

17 kwietnia 2018, dodał: EKSPERTKA

Wampirzy lifting pozwala poprawić wygląd skóry w mało inwazyjny sposób. Coraz większy rozgłos zyskuje ta metoda dzięki celebrytkom, które korzystają z preparatu stworzonego na podstawie własnej krwi. Jak przebiega ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym i z jakimi efektami możemy się liczyć?

Na czym polega zabieg wampirzego liftingu?

Jest to zabieg, który wykonuje się przy pomocy osocza. Pochodzi ono z krwi pacjenta, który chce poddać się zabiegowi. Jest to świetna metoda, gdyż znajdują się tam substancje, które stymulują komórki macierzyste i pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu. Zabieg pozwala uzyskać długotrwały efekt rewitalizacji skóry – odmładza, ujędrnia i poprawia koloryt skóry. Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym jest świetną metodą dla alergików, gdyż lifting ten nie wymaga wstrzyknięcia preparatów wypełniających zmarszczki, które często są uczulające.

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym – jak wygląda zabieg?

Cały proces rozpoczyna się pobraniem krwi od pacjenta, zazwyczaj jest to ilość 10-30 ml. Jest ona później poddawana wirowaniu, by odseparować osocze z zawartymi w nim elektrocytami i leukocytami. Taki preparat wstrzykuje się w znieczuloną skórę bardzo cienką igłą. Zastrzyki mogą być wstrzykiwane w precyzyjne punkty na skórze objętej terapią. Mogą również mieć kształt liniowy – wtedy prowadzone są wzdłuż linii np. ust. Cały zabieg wampirzego liftingu trwa około godziny.

Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne niewielkie zmiany na skórze, przypominające ukłucie komara. Powinny one jednak szybko się wchłonąć. Seria zabiegów ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym jest zazwyczaj ustalana indywidualnie, najlepszy efekt uzyskuje się po 2-3 zabiegach. Wynik zabiegów utrzymuje się zazwyczaj koło 6 miesięcy. Zabieg wykonasz w wielu gabinetach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Kto powinien pomyśleć o zabiegu i na jakie efekty może liczyć?

Jest to rozwiązanie dla osób chcących wygładzić swoje zmarszczki, bruzdy i blizny potrądzikowe oraz poprawić jędrność i nawilżenie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Co ciekawe, osocze bogatopłytkowe sprawdzi się również w leczeniu łysienia typu męskiego, a także wzmocnienia słabych i wypadających włosów.

Wampirzy lifting – przeciwskazania

Na ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym nie mogą sobie pozwolić osoby, które mają zaburzenia w układzie krzepnięcia krwi. Nie poleca się go również osobom mającym choroby autoimmunologiczne i nowotwory. Poza tym nie powinny się go podejmować także kobiety w ciąży i matki karmiące piersią.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Zegarek JOWISSA
Męski zegarek szwajcarski
Cena:
1350 zł
Figi korygujące efekt brazylijski
Efekt PUSH - UP - HIT!
Cena:
33 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Naturalna witamina C
Wysoka przyswajalność, wzbogacona o bioflawonoidy
Cena:
119 zł
Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł

FORUM - bieżące dyskusje

Prezent dla chłopaka?
Wspólne wyjazdy, telefon, tablet to dość kosztowne prezenty. Chciałabym podarować swojemu chłopakowi taki...
Prezent na Dzień Kobiet
W tym roku przygotowałam dla mamy specjalny zestaw kosmetyków https://sklep.barwa.com.pl/35-pause Specjalny, ponieważ...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Mój nie nadaje się do zwiazku... Nie wiem już jak mam rozmawiać z nim,...