Wakacje na jachcie dla par: romantyczne ucieczki na otwartych wodach | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Wakacje na jachcie dla par: romantyczne ucieczki na otwartych wodach

6 marca 2023, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Jeśli szukasz nietuzinkowego pomysłu na romantyczny urlop we dwoje, to wakacje na jachcie wydają się godnym rozważenia wyborem. Rejs po otwartych wodach to klimat, który sprzyja relaksowi i intymności.

Wakacje na jachcie dla par

Wakacje dla par na jachcie – jakimi zaletami się charakteryzują?

Dużą zaletą podróżowania jachtem jest to, że można odwiedzić wiele miejsc za jednym razem. W przypadku wakacji w hotelu zwiedzanie oddalonych od siebie atrakcji turystycznych jest znacznie bardziej utrudnione.

Spędzanie czasu na otwartych wodach oraz cumowanie w portach lub na plażach sprzyja romantycznej atmosferze. Wspólne odkrywanie malowniczych plaż, zatok, wysp i portów to niemal wymarzony przepis na romantyczne wakacje. Warto zauważyć, że rejs to czas tylko dla was – bez telefonów, Internetu i innych rozpraszaczy. W efekcie możecie, w pełni skupić się na sobie nawzajem.

Gdzie można się wybrać na romantyczny rejs na jachcie?

Jachty łatwo wynająć na południu Europy. Czarter jachtów w Chorwacji, w Grecji, we Włoszech oraz w innych krajach na południu Europy to popularny sposób na niebanalne wakacje. W tych lokalizacjach działa wiele firm oferujących wynajem jachtu dzięki czemu znalezienie atrakcyjnej jednostki pływającej nie powinno być problemem.

W tych krajach istnieje szeroki wybór jachtów, w tym jednostki motorowe, żaglowe, katamarany, jachty kabinowe, łodzie motorowe i wiele więcej. Oprócz wyboru jednostek pływających, firmy oferujące czarter jachtów w Grecji oraz w innych krajach na południu Europy z reguły oferują także szereg usług dodatkowych, takich jak zaopatrzenie jachtu, rejs z kapitanem, pomoc techniczną i wyżywienie.  Wszystko to sprawia, że wynajem jachtu na południu Europy staje się coraz bardziej popularnym i atrakcyjnym sposobem na spędzenie wymarzonego urlopu, nawet dla tych osób, które wcześniej nie miały wiele wspólnego z żeglarstwem.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tabletka "po" od 15 roku życia
Dla mnie seks 15 latki jest czymś niepojętym, przeraża mnie to! ale teraz...
Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Będąc w związku trzeba wręcz należy rozmawiać. Nie tylko o problemach, bo te bardzo...
Podwyżka renty socjalnej
Uważam, że skutki podniesienia renty socjalnej będą korzystne społecznie. Grupa osób najbardziej w...
Złomowanie auta
Też tak myślę, że dzisiaj każdy patrzy gdzie kupić coś taniej tym bardziej...