Wakacje na jachcie dla par: romantyczne ucieczki na otwartych wodach | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Wakacje na jachcie dla par: romantyczne ucieczki na otwartych wodach

6 marca 2023, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Jeśli szukasz nietuzinkowego pomysłu na romantyczny urlop we dwoje, to wakacje na jachcie wydają się godnym rozważenia wyborem. Rejs po otwartych wodach to klimat, który sprzyja relaksowi i intymności.

Wakacje na jachcie dla par

Wakacje dla par na jachcie – jakimi zaletami się charakteryzują?

Dużą zaletą podróżowania jachtem jest to, że można odwiedzić wiele miejsc za jednym razem. W przypadku wakacji w hotelu zwiedzanie oddalonych od siebie atrakcji turystycznych jest znacznie bardziej utrudnione.

Spędzanie czasu na otwartych wodach oraz cumowanie w portach lub na plażach sprzyja romantycznej atmosferze. Wspólne odkrywanie malowniczych plaż, zatok, wysp i portów to niemal wymarzony przepis na romantyczne wakacje. Warto zauważyć, że rejs to czas tylko dla was – bez telefonów, Internetu i innych rozpraszaczy. W efekcie możecie, w pełni skupić się na sobie nawzajem.

Gdzie można się wybrać na romantyczny rejs na jachcie?

Jachty łatwo wynająć na południu Europy. Czarter jachtów w Chorwacji, w Grecji, we Włoszech oraz w innych krajach na południu Europy to popularny sposób na niebanalne wakacje. W tych lokalizacjach działa wiele firm oferujących wynajem jachtu dzięki czemu znalezienie atrakcyjnej jednostki pływającej nie powinno być problemem.

W tych krajach istnieje szeroki wybór jachtów, w tym jednostki motorowe, żaglowe, katamarany, jachty kabinowe, łodzie motorowe i wiele więcej. Oprócz wyboru jednostek pływających, firmy oferujące czarter jachtów w Grecji oraz w innych krajach na południu Europy z reguły oferują także szereg usług dodatkowych, takich jak zaopatrzenie jachtu, rejs z kapitanem, pomoc techniczną i wyżywienie.  Wszystko to sprawia, że wynajem jachtu na południu Europy staje się coraz bardziej popularnym i atrakcyjnym sposobem na spędzenie wymarzonego urlopu, nawet dla tych osób, które wcześniej nie miały wiele wspólnego z żeglarstwem.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

kontrola absencji
I na rentę chorobową ich wysłać :D
Fibromalgia
Podobno można wiele takich chorób wyleczyć dietą keto...
Swędzenie skóry twarzy
Albo alergia pokarmowa... Mi kiedyś połowa twarzy spuchła po zjedzeniu ryżu na wynos z baru...
Nielimitowane porady prawne 24/7
Porad prawnych może udzielać ktoś w ogóle nie związany z prawem, więc warto...