W co spakować bagaż, podróżując motocyklem? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

W co spakować bagaż, podróżując motocyklem?

8 stycznia 2019, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wakacje to idealny czas na wycieczki motocyklem, czyli na przeżycie wspaniałych przygód. Oprócz zrobienia listy rzeczy, które chcemy ze sobą zabrać, należy również pomyśleć nad tym, w co je wszystkie spakować. Należy bowiem pamiętać o tym, że w przypadku motocykli przestrzeń bagażowa jest mocno ograniczona. Na szczęście na rynku do dyspozycji są przeróżne produkty pozwalające na zabranie ze sobą znacznie większej ilości bagażu. Do dyspozycji są przeróżne sakwy, torby czy bagażniki motocyklowe. Na co zatem się zdecydować?

 

W co spakować bagaż, podróżując motocyklem?

Jednym z najtańszych i najprostszych sposobów na spakowanie swoich rzeczy w podróż, jeśli chodzi o wyjazdy motocyklowe, jest zakup bagażnika. Niestety nie jest to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność i chcących mających sporo bagaży. Taki typowy bagażnik wymaga ciągłego związywania go linką i nie jest on w stanie zbyt wiele pomieścić. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zakup dużego kufra. Świetnie sprawdzają się modele wyposażone w specjalną torbę, którą można w każdej chwili wyjąć i zabrać ze sobą. Mając bagaż zawsze przy sobie, nie trzeba martwić się tym, że zostanie on skradziony podczas naszej nieobecności przy motocyklu.

Jako, że nie każdy zabiera ze sobą wiele rzeczy na czas wycieczki motocyklowej, godna polecenia może okazać się torba wykonana z materiałów wodoodpornych. Takie torby mają ograniczoną pojemność, jednakże można mieć je zawsze przy sobie. Montuje się je na bagażniku lub siedzeniu pasażera. Coraz więcej osób decyduje się na praktyczne sakwy motocyklowe. Na ich korzyść przemawiają oczywiście styl, wygoda i pojemność. Zaletą sakwy jest także to, że zwiększa ona stabilność jednośladu podczas jazdy. Dla rasowych motocyklistów godne polecenia są oczywiście sakwy skórzane, szczególnie jeśli pojazd jest zabytkowy czy też w stylu retro. Ciekawą opcją są także tangbagi, które idealnie sprawdzają się w przypadku osób lubiących mieć wszystkie pod ręką. Takie torby mocuje się na baku, dzięki czemu po wszelkiego typu drobiazgi można w każdej chwili bezproblemowo sięgnąć.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Styl eko
Nie każdy ma działkę....
Gdzie w Polsce rodzi się najmniej d…
Jasne, bo 500 zł to taka kasa jak nie wiem.... Dwa razy zrobisz większe...
sklepy online z odzieżą dziecięcą…
Ale jakość też jest ważna, żeby to ubranie wytrzymalo choć 3 prania
Facet nie wie czego chce czy się mn…
Warto słuchać otoczenia w sprawie dopasowania partnera. Z boku widzi się więcej....