Vipera Cosmetics – polski akcent w Hollywood podczas Oskarowej nocy

18 marca 2016, dodał: Karolina

W czasie wielkiej Gali Oskarowej w Los Angeles nie mogło zabraknąć polskiego akcentu. Goście The Hollywood Style Oscar oraz The Oscar Viewing Dinner otrzymali w prezencie od polskiej firmy VIPERA COSMETICS ciekawy zestaw kosmetyków z kolekcji Hamster z systemu MAGNETIC PLAY ZONE. Markę VIPERA, na czerwonym dywanie reprezentowała projektantka mody z Manhattanu – Sonjja Baram.

Zdjęcia mix

W czasie Oskarowej Nocy celebrytów w Hollywood, polskie kosmetyki marki VIPERA zrobiły furorę. Były tematem rozmów Gwiazd zarówno w apartamentach The Hollywood Style Oscar oraz podczas kolacji The Oscar Viewing Dinner w Los Angeles.

The Oscar Suites to wydarzenie, podczas którego gwiazdy oraz goście zapraszani na czerwony dywan mogą wypożyczać sukienki, biżuterię i oczywiście dać się porozpieszczać wyjątkowymi prezentami – wydarzenie to odbyło się na 2 dni przed Oskarową Nocą; wspaniała chwila przyjemności obcowania z kosmetykami Vipery i wytwornymi kreacjami na wielką galę.

Kosmetyki VIPERY otrzymało wiele osobistości ze świata show businessu, między innymi: Miss California 2016, Pointer Sisters, Rebecca Holden, Barbara Eden, Madeline Brewer, Gary Buscy, Tonya Renee Banks, Ariane Nicole Andrew, Daniel Baldwin, Serena Armitage, Renee Lawless-Orsini, Candy Wang, Layla Alidada, Tony Denison, Teresa Ganzel, Keesha Sharp, Paul Servino, Sherry Wilson czy Miss America 2015. The Oscar Viewing Dinner to wytworna i uroczysta kolacja, na której spotykają się gwiazdy oraz goście specjalni, by wspólnie oglądać transmisję Oskarów podczas The Oscar night.

Od czasu Oskarowej Nocy, VIPERA lśni na twarzach hollywoodzkich gwiazd. Wszyscy celebryci byli zachwyceni kosmetykami od VIPERA COSMETICS! Nowojorskie modelki i aktorzy z niecierpliwością oczekują na otwarcie prestiżowego Centrum Mody w Chelsea na Manhattanie, gdzie do zaspakajania potrzeb na klasyczne i czarowne upiększanie twarzy słynnych postaci z wymagającego Świata mody i kina wybrano Viperę z jej bogatą ofertą wspaniałych kosmetyków.

VIPERA COSMETICS W NOWYM JORKU

Obecność firmy VIPERA COSMETICS podczas przyjęć towarzyszących Oskarowej Nocy to początek działań promujących otwarcie pierwszego firmowego punktu sprzedaży kosmetyków Vipery w najbardziej renomowanej, historycznej części Nowego Jorku.

Uruchomienie sklepu planowane jest przed latem 2016 w Domu Mody Design & Co. w Nowym Jorku przy 446 West 14th Street.
Nowa koncepcja domu modowego w Nowym Jorku w ekskluzywnym punkcie Meatpacking będzie wyjątkowym miejscem spotkań i ciekawych wydarzeń nowojorskich, hollywoodzkich i światowych prominentów. Znane w całym Świecie nazwiska starszych i młodych utalentowanych projektantów, w tym Vipery, których dostępność w NYC była dotąd ograniczona – będą czarować pomysłami, szokować pięknem i oryginalnością.

Wkrótce zaprosimy na wyjątkowe zakupy pięknej gamy kosmetyków Vipery do Nowego Jorku! Pozytywna ekspansja marki VIPERA COSMETICS trwa – zarówno na polskim, jak i na szerokich, zagranicznych rynkach.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Nowoczesne urządzenie wibroakustyczne - leczy bóle, wspomaga regenerację organizmu
Cena:
1 790,00 zł – 2 120,00 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Kurtka czy płaszcz?
> rosie napisał/a:> Facet sam sobie powinien kupować ciuchy:) jeszcze takiego równouprawnienia nie dopuszczam,...
Galanteria skórzana
> rosie napisał/a:> Ja w ogóle nie mam skórzanych rzeczy, bo jestem...
Jak zaciągnąć faceta do łóżka?…
Ogranicz mu komputer, a od razu nabierze ochoty:)
Kurtka czy płaszcz?
Facet sam sobie powinien kupować ciuchy:) jeszcze takiego równouprawnienia nie dopuszczam, żebym to...