Dermika HydraLogiq – hydradermabrazja w kremie

18 marca 2016, dodał: Karolina

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Linię Dermika HYDRALOGIQ stworzyliśmy, inspirując się profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry. Wyjątkowość pielęgnacji HYDRALOGIQ wynika z zastosowania technologii, które złuszczają martwe komórki naskórka i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji.

PowerPoint Presentation

TECHNOLOGIA SOFT-PEEL – ODNOWA SKÓRY

Nadmierna keratynizacja naskórka i zaburzenia w jego złuszczaniu odbierają cerze jej blask i sprawiają, że nasza skóra może wyglądać na szarą i zmęczoną. Aby przywrócić cerze promienny wygląd i porcelanową gładkość, niezbędne jest regularne, a przy tym delikatne złuszczanie naskórka. W kosmetykach DERMIKA HYDRALOGIQ zastosowaliśmy technologię SOFT-PEEL, bazującą na stabilnej, usieciowanej formie enzymu złuszczającego. Enzym eksfoliuje naskórek, odsłaniając młodą cerę i otwierając ją na dobroczynne działanie składników aktywnych.

TECHNOLOGIA AQUA-SENSE – NAWILŻENIE STRUKTUR SKÓRY

Technologia AQUA-SENSE restrukturyzuje naskórek i zatrzymuje wodę na jego każdym poziomie, aby dać impuls do wewnętrznej odnowy skóry.

 • Intensywnie nawilża powierzchnię naskórka, wyrównuje i wygładza strukturę skóry.
 • Stymuluje syntezę ceramidów, które porządkują i uszczelniają struktury naskórka, zapobiegając nadmiernej ucieczce wody.
 • Stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, który jest kluczowy dla architektury i spójności naskórka. Warunkuje prawidłowe dojrzewanie i migrację komórek do warstwy rogowej naskórka.

KWIAT PORCELANOWY

Formuły kremów DERMIKA HYDRALOGIQ wzbogaciliśmy o EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

Seria produktów DERMIKA HYDRALOGIQ to kompletny program pielęgnacji dostosowany do potrzeb każdego typu cery. Formuła 2 w 1 (eksfoliacja + pielęgnacja) to rozwiązanie, które poprawi efektywność porannej i wieczornej pielęgnacji, oszczędzając cenny czas. Tworząc kosmetyki HYDRALOGIQ, pamiętaliśmy również o przyjemności, jaką powinien sprawiać rytuał pielęgnacji. Aksamitne kremy czarują delikatnym zapachem i śnieżnobiałą, lśniącą strukturą.

W linii dostępne są następujące produkty:

DERMIKA HYDRALOGIQ KREM HYDRA-REWITALIZUJĄCY NA DZIEŃ

CERA NORMALNA I SUCHA 30+

Odnowa skóry, porcelanowa gładkość, promienna cera, nawilżenie, ukojenie.

Krem hydra-rewitalizujący to odpowiedź na potrzeby skóry normalnej i suchej, wymagającej odnowy, wygładzenia oraz intensywnego nawilżenia i ukojenia. Technologie SOFT-PEEL oraz AQUA-SENSE współdziałają, aby dzień po dniu delikatnie złuszczać naskórek i jednocześnie odbudowywać i wzmacniać jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji. Dodatkowo BIOAKTYWNY EMOLIENT z olejem canola przynosi ulgę szorstkiej, podrażnionej skórze. Formułę wzbogaciliśmy o EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

WIZ 2015 Hydralogiq KREM hydra_REWITALIZUJACY DAY JAR 210542 RGB

TWOJA CERA PROMIENIEJE I ZACHWYCA GŁADKOŚCIĄ PORCELANY

 • wygładzenie cery po jednym użyciu produktu potwierdziło 90% kobiet
 • efekt promiennej cery potwierdziło 90% kobiet
 • wzrost nawilżenia po 6 h aż o 70% i po 24 h o 38%
 • zmniejszenie szorstkości skóry średnio o 26%3
 • redukcja drobnych zmarszczek u 90% kobiet3

 Poj. 50 ml/   Cena 69 zł

WIZ 2015 Hydralogiq KREM hydra_REWITALIZUJACY DAY BOX 212281 CMYK

DERMIKA HYDRALOGIQ KREM HYDRA-MATUJĄCY NA DZIEŃ

CERA NORMALNA I MIESZANA 30+

Odnowa skóry, porcelanowa gładkość, promienna cera, efekt matowej cery.

Krem hydra-matujący jest idealnie dopasowany do pielęgnacji cery normalnej i mieszanej, wymagającej odnowy, wygładzenia i zmatowienia. Technologie SOFT-PEEL oraz AQUA-SENSE współdziałają, aby dzień po dniu złuszczać naskórek i jednocześnie odbudowywać i wzmacniać jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji. Dodatkowo MATI-SFERY, kuliste mikropolimery, wiążą nadmiar sebum, tłumiąc refleksy światła na powierzchni skóry. Sprawiają, że cera ma naturalny, matowy wygląd. Formułę wzbogaciliśmy o EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

TWOJA CERA PROMIENIEJE I ZACHWYCA GŁADKOŚCIĄ PORCELANY

 • wygładzenie cery po jednym użyciu produktu potwierdziło 100% kobiet
 • efekt promiennej cery potwierdziło 83% kobiet
 • wzrost nawilżenia po 6 h aż o 50% i po 24 h o 31%
 • efekt matujący potwierdziło 87% kobiet
 • zmniejszenie widoczności i wielkości ujść gruczołów łojowych u 100% kobiet

Poj. 50 ml/ Cena 69 zł

DERMIKA HYDRALOGIQ KREM HYDRA-ODŻYWCZY NA NOC KAŻDY RODZAJ CERY 30+

Odnowa skóry, porcelanowa gładkość, promienna cera, odżywienie, poprawa elastyczności skóry

Krem hydra-odżywczy jest uzupełnieniem dziennej pielęgnacji kremami Hydralogiq. Zastosowaliśmy w nim technologie SOFT-PEEL oraz AQUA-SENSE, które współdziałają, aby dzień po dniu złuszczać naskórek i jednocześnie odbudowywać i wzmacniać jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji. Dodatkowo, zastosowany w kremie DERMOLIENT w połączeniu z ALANTOINĄ i KWASEM HIALURONOWYM odżywiają i normalizują procesy zachodzące w skórze podczas snu. Przeciwdziałają nadmiernemu rogowaceniu naskórka i poprawiają jego elastyczność. Formułę wzbogaciliśmy o EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

TWOJA CERA PROMIENIEJE I ZACHWYCA GŁADKOŚCIĄ PORCELANY

 • wygładzenie cery po jednym użyciu produktu potwierdziło 97% kobiet
 • efekt promiennej cery potwierdziło 87% kobiet
 • wzrost nawilżenie po 6 h aż o 86% i po 24 h o 49%
 • poprawa elastyczności skóry nawet o 42%

Poj. 50 ml/ Cena 69 zł

DERMIKA HYDRALOGIQ KREM HYDRA-WYGŁADZAJĄCY SKÓRĘ WOKÓŁ OCZUWIZ 2015 Hydralogiq KREM hydra_WYGLADZAJACY OCZY BOX 212284 CMYK(1)

KAŻDY RODZAJ CERY

Odnowa skóry, porcelanowa gładkość, poprawa kolorytu skóry wokół oczu, redukcja zmarszczek

Krem hydra-wygładzający skórę wokół oczu jest uzupełnieniem pielęgnacji twarzy. Aby zadbać o delikatną skórę okolic oczu, w kremie połączyliśmy restrukturyzującą naskórek, nawilżającą technologię AQUA-SENSE oraz SZAFIROWE PIGMENTY, które optycznie wygładzają zmarszczki i wyrównują koloryt skóry wokół oczu. Dzięki temu skóra jest odczuwalnie zregenerowana i wygląda młodziej. Formułę wzbogaciliśmy o EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

 TWOJA CERA PROMIENIEJE I ZACHWYCA GŁADKOŚCIĄ PORCELANY

 • wygładzenie potwierdziło 100% kobiet
 • wzrost nawilżenie po 6 h aż o 80% i po 24 h o 54%
 • poprawa kolorytu skóry wokół oczu u 90% kobiet
 • redukcja zmarszczek u 80% kobiet

Poj. 15 ml /   Cena 49 zł

WIZ 2015 Hydralogiq SERUM hydra_EKSFOLIUJACE BOX 212285 CMYKDERMIKA HYDRALOGIQ SERUM HYDRA-EKSFOLIUJĄCE

KAŻDY RODZAJ CERY

Odnowa skóry, porcelanowa gładkość, promienna cera, redukcja zmarszczek

Serum hydra-eksfoliujące jest dopełnieniem programu pielęgnacyjnego HYDRALOGIQ. Serum w technologii SOFT-PEEL wykorzystuje trzykrotnie większe stężenie enzymów złuszczających martwe komórki. Dzięki temu intensywnie stymuluje procesy odnowy skóry oraz zmniejsza ryzyko pojawiania się zaskórników. Odsłania młodą cerę, otwartą na dobroczynne działanie składników aktywnych. Formułę wzbogaciliśmy o EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

TWOJA CERA PROMIENIEJE I ZACHWYCA GŁADKOŚCIĄ PORCELANY

 • wygładzenie cery po jednym użyciu produktu potwierdziło 97% kobiet
 • efekt promiennej cery potwierdziło 90% kobiet
 • wzrost nawilżenie po 6 h aż o 71% i po 24 h o 37%
 • redukcja zmarszczek u 93% kobiet

Poj. 30 ml /   Cena 59 zł

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Potówki, grudki na ramionach
Niekoniecznie, czasem bywa to genetycznie odziedziczone, wtedy trzeba to leczyć.
Gdzie nocować?
Ja zwykle nocuję u znajomych, mam wiele kontaktów w całej Polsce:)
Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne
Każdemu facetowi, który zadaje takie pytanie - odpowiem: A dlaczego już nie ma tej...
Zajady - jak leczyć?
Trzeba uzupełniać witaminę B, bez tego będą nawroty zajadów...