Usługi szewskie przez Internet. Podaruj swoim butom drugie życie z Wielki Shoe

29 grudnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Odpowiednia pielęgnacja obuwia pozwala mu przetrwać przez wiele lat. Ulubione buty potrafią utracić swój dawny blask, mając liczne przetarcia i przebarwienia skóry lub uszkodzenia oraz zadrapania. Nie muszą być od razu chowane do szafy. Jest sposób, aby Twoje buty powróciły do życia. Wielki Shoe zajmuje się renowacją skórzanego obuwia i wysokiej jakości naprawami szewskimi. Naprawiają buty kompleksowo – od A do Z. To wszystko w jednym miejscu, a usługi serwisowe świadczą również na odległość.

buty szewc

Warsztat, który odmieni Twoje buty

Swoją działalność WielkiShoe.com prowadzi w Warszawie. To w tym mieście znajduje się warsztat, który, wykonuje zabiegi dla butów skórzanych. Jednak jeżeli nie mamy możliwości pojawienia się osobiście, wystarczy wysłać swoje obuwie za pomocą usług kurierskich, a w paczce zamieścić swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail. Specjaliści z Wielkiego Shoe skontaktują się z Tobą w celu omówienia niezbędnych napraw.

Warsztat został zrodzony z pasji do butów. Powierzając swoje buty prawdziwym rzemieślnikom masz pewność, że będą one w dobrych rękach. Kompleksowa renowacja obuwia z użyciem najlepszych i profesjonalnych kosmetyków przywrócą im dawny blask oraz kolor. Wydłużenie ich żywotności ma związek z oszczędnością i ekologią. Bez potrzeby zakupu kolejnej pary obuwia, która kosztuje kilkakrotnie więcej niż naprawa obecnych butów.

Wybierz odpowiedni zabieg dla Twojego obuwia

Wielki Shoe daje ci wybór z jakiej usługi chcesz skorzystać. W przypadku, gdy Twoje buty straciły urok i potrzebują ożywienia po sezonie, zalecanym zabiegiem jest odświeżenie. Jest to usługa, która zawiera podstawowe czyszczenie obuwia, zastosowanie nowych past i wosków oraz woskowanie rantów podeszw.

Z kolei, jeśli buty wymagają większej renowacji przez zaniedbanie, poddawane są one zabiegowi regeneracji. Pakiet zawiera dogłębne czyszczenie skóry buty z wcześniejszych preparatów i zanieczyszczeń, usunięcie przetarć i przebarwień skóry oraz dogłębne jej odżywienie. Czynności te mają na celu uwolnić i rozluźnić pory skóry, co pozwoli na jej ponowne oddychanie i zaaplikowanie środków odżywiających i pielęgnujących, dając tym samym nowe życie Twojemu obuwiu.

Natomiast kompleksowa naprawa butów przeprowadzana jest w przypadku, gdy są one bardzo zaniedbane, mają uszkodzenia i zadrapania, a skóra jest wysuszona, poplamiona lub straciła swój kolor. Zabieg ten, oprócz wyżej wymienionych, zawiera również olejową impregnację podeszwy, a także uzupełnienie ubytków, pęknięć i uszkodzeń lica.

Szewc online – dołącz do zadowolonych klientów Wielki Shoe

Wśród opinii klientów możemy znaleźć takie, które wprost mówią o tym, że rzemieślnicy z Wielkiego Shoe są mistrzami w swoim fachu, a buty po odbiorze wyglądają jak nowe. Wysokiej jakości naprawy szewskie obejmują również wymianę fleków, zelowanie, wymianę podeszwy. Dla Pań istotną usługą będzie renowacja torebek, gdzie galanteria skórzana należy do specjalności warsztatu. Pełna renowacja toreb skórzanych przeprowadzana jest z niezwykłą dokładnością, a efekt finalny niejednokrotnie zaskoczył płeć piękną.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Wielkiego Shoe? Wejdź na https://wielkishoe.com i sprawdź czego potrzebują Twoje buty. Prześlij swoje obuwie lub odwiedź warsztat osobiście i zobacz, jak pracują profesjonaliści!

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?