Świece zapachowe na romantyczny wieczór we dwoje

14 września 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Pierwsza randka wcale nie musi być tą najbardziej emocjonującą. Coraz intensywniejszy, romantyczny nastrój można przenieść również na kolejne, wspólnie przeżyte chwile. Chcąc powtórzyć te niezwykłe doznania, wystarczy wprowadzić do tych spotkań odrobinę namiętności, a także wypełnić je specyficznym klimatem.

kwiaty

Zapewnią go świece zapachowe marki Padowski, które dostępne są w wielu wariantach zapachowych i dekoracyjnych.

Romantyzm a detale

Jeśli randka ma zakończyć się w udany, romantyczny sposób, to musi jej towarzyszyć określony bodziec. Od razu należy zaznaczyć, że nie musi być to ani drogi podarek, ani też inna, kosztowna „atrakcja”. Wręcz przeciwnie – wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera tworzy się w oparciu o – wydawałoby się – nic nie znaczące detale. Jeśli mają one przyciągnąć uwagę obydwu partnerów, to muszą być one subtelnymi i nieoczywistymi dodatkami do tego, co dzieje się między kobietą i mężczyzną. Zapach to jeden z tych bodźców, który od razu przyciągają uwagę kobiety. Co więcej, jego aromat i natężenie to czynniki, które mają ogromny wpływ na wstępną „ocenę” atrakcyjności potencjalnego partnera lub partnerki.

Jak „wypełnić” randkę niezapomnianym romantyzmem?

Jeśli randka ma się udać, to w jej trakcie warto postawić na specyficzne, w tym zapachowe dodatki. Mowa tu przede wszystkim o:

1. Bogactwie, jakie niesie ze sobą korzenno – dymne połączenie wyjątkowych aromatów kadzidła, balsamu, a nawet wanilii, piżma i ambry. Taka kompozycja wzmacnia odczucie relaksu, ale też pozwala wypełnić wieczór niesamowitą atmosferą i – wręcz ekstatycznymi – doznaniami. Czas wspólnie zanurzyć się w coś, co jest wyjątkowym i niepowtarzalnym wydźwiękiem nieba na ziemi.

2. Wyjątkowości wakacyjnego romansu, który nie tylko wprowadza w romantyczny nastrój, ale budzi wspomnienia, rozpala zmysły i przypomina aromat wspólnie wypitego wina. W ten sposób rozgrzewa ono całe ciało, budząc je z letargu niczym pierwszy, nieśmiały dotyk… Za takie doznania może być odpowiedzialna kompozycja łącząca aromat drzewa cedrowego, kwiatów, piżma i – obowiązkowo – drzewa sandałowego.

3. Orzeźwiającej piwonii, która budzi zmysły, nakłania ku wzajemnemu pożądaniu i wprowadza – tak dobrze znaną kochankom – atmosferę miłosnego napięcia. Piwonia jest jak zakazany owoc – choć pragnie się jej, to nasycenie tak wyjątkowym i głębokim aromatem jest niemożliwe, gdyż wciąż budzi ono tęsknotę, smutek i rosnące pragnienie zjednoczenia. Tak właśnie działa piwonia, która nada wyrazu każdemu, romantycznemu spotkaniu.

4. Pobudzającego piżma, który – dosłownie – rozbudza zmysły intensyfikując jednocześnie pragnienie smakowania nimi tego, co ukryte, choć… dostępne tak łatwo, bo na wyciągnięcie ręki. Delikatnie uwalniający się zapach zaklęty w tej niezwykłej świecy, to coś więcej, niż zwykły aromat. To charyzmatyczna, głęboka i wyjątkowa nuta, która – co ciekawe – jest uznawana za bardzo silny afrodyzjak.

Podsumowując, to tylko niektóre świece ozdobne i zapachowe, które warto wykorzystać do budowy odpowiedniej atmosfery w trakcie randki. Może warto spróbować wielu innych, aromatycznych kompozycji?

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezent
Można też kupić bon upominkowy, np. do kosmetyczki czy do drogerii.
Dodatki do rosołu
Kawałek buraka dodaję:)
Kleszcze i choroby odkleszczowe
Może kiedyś będzie szczepionka na takie choroby...
Jak długo jesteście singlami?
Ciekawe pytanie... myślę, że w każdym wieku można próbować, tylko trzeba spotkać kogoś odpowiedniego......