Świece zapachowe i świece do masażu firmy YOOKA

12 kwietnia 2019, dodał: DagmaraM

Zaproś naturę do swojego domu

W dzisiejszych czasach dbałość o środowisko naturalne przejawia się w wielu dziedzinach życia. Jedną z nich jest zastąpienie szkodliwych dla naszego zdrowia świec parafinowych, naturalnymi świecami z wosku sojowego.

YOOKA

Wosk sojowy jest naturalnym woskiem roślinnym, nie wydziela żadnych toksyn i kancerogennych substancji, takich jak toluen i benzen. Jest biodegradowalnym źródłem energii. W przeciwieństwie do świec parafinowych, ani w procesie produkcji, ani podczas jego palenia nie wytwarza się szkodliwa, lotna sadza, która osadza się na naszych drogach oddechowych, powoduje bóle głowy oraz obciąża powietrze charakterystycznym zapachem parafiny. Świece z wosku sojowego są bezpieczne dla dzieci i alergików, a przy tym palą się dwa razy dłużej niż świece parafinowe.

Firma YOOKA w swoim domowym zaciszu z pasją i wielką ekscytacją tworzy przepełnione zapachem natury ekologiczne świece sojowe. Świece oprócz nietuzinkowych zapachów unoszących się w całym pomieszczeniu, dzięki zawartych w nich wyłącznie naturalnych olejkach eterycznych posiadają również właściwości aroma – terapeutyczne. W ofercie firmy można znaleźć kompozycje zapachowe, które mają działanie relaksujące, uwalniające od napięcia, antydepresyjne, ale także dodające energii do działania, pobudzające kreatywność czy wpływające na udrożnienie dróg oddechowych i wspomagające leczenie kaszlu.

Oprócz świec zapachowych firma YOOKA wytwarza również świece do masażu, które można stosować  do masażu całego ciała, jako balsam do codziennej pielęgnacji skóry, a także do rytuałów pielęgnacyjnych stóp i dłoni. Świece powstały z połączenia ekologicznego wosku sojowego, różnego rodzaju maseł roślinnych, a także całkowicie naturalnych olejów roślinnych i olejków eterycznych. Świece posiadają optymalną temperaturę topnienia. Po zapaleniu podgrzewają się do idealnej dla skóry temperatury, dzięki czemu doskonale rozprowadzają się na ciele. Skóra po masażu świecą jest głęboko odżywiona i nawilżona, wygładzona i bardziej elastyczna.

Świece firmy YOOKA oprócz wyjątkowych zapachów wyróżniają się również prostym i zarazem eleganckim wyglądem, doskonale sprawdzają się jako element dekoracyjny każdego wnętrza.

Każdy amator „zdrowych” aromatów znajdzie tutaj zapach spełniający jego oczekiwania. To doskonała alternatywa dla sztucznych, zatruwających nasz organizm i środowisko naturalne świec parafinowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie https://yooka.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, miarka, lejek i system odcedzania - wyższa jakość gotowania!
Cena:
649 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Hosting- gdzie?
Firehost działa przyzwoicie. Na spokojnie wystarczy pod postawienie na jednym koncie kilku małych stronek. Powinno...
Co sądzicie o implantach zębów?
Implanty to kosztowna sprawa, ale choćby ze względu na wygodę i efekt...
Sztuczne kwiaty to dekoracji
Jest duży wybór artykułów florystycznych i sztuczne kwiaty też widziałam. Wpadły...
koktajle
ja uwielbiam koktajle, soki owocowe, warzywne, no nie wyobrazam sobie bez tego funkcjonowania, dlatego...