Świąteczny konkurs z audiobookami „MOMO” od Wydawnictwa Jung-Off-Ska – wyniki!

14 grudnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

W tym magicznym czasie przygotowań do Świąt mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do wyników wyjątkowego konkursu z wyjątkowymi nagrodami…:)

W roli głównej wystąpiła tu nowość na półce z audiobookami: 

„MOMO” Michaela Ende – audiobook w znakomitej interpretacji Edyty Jungowskiej!Momo audiobook

Pewnego dnia w ruinach starego amfiteatru pojawia się tajemnicza dziewczynka – Momo. Szybko zaprzyjaźnia się z okolicznymi mieszkańcami. Dzieci uwielbiają się z nią bawić, a dorośli dzielą swoimi kłopotami. Jedno spotkanie z Momo wystarczy, żeby w ich życiu zapanował spokój i radość. Jednak wkrótce całe miasto opanowują bezwzględni szarzy panowie, którzy kradną ludziom wolny czas i zatruwają ich serca śmiertelną szarą nudą. Czy Momo uda się uratować swoich przyjaciół? Czy mając do pomocy jedynie żółwia i zagadkowego mistrza Horę pokona szarych panów? Posłuchajcie…

„MOMO” popularnego autora książek dla dzieci Michaela Ende należy do najpiękniejszych klasyków literatury dziecięcej, ale nie tylko. Sam autor kierował ją w równym stopniu do dorosłych, w przekonaniu, że ta poruszająca opowieść o wartości czasu, przyjaźni i uważności może odmienić każdego.

Charakterystyczny i miły dla ucha głos Edyty Jungowskiej wspaniale podkreśla emocje towarzyszące bohaterom tej opowieści. Jej przesłanie można interpretować na wiele całkiem dorosłych sposobów… To bardzo uniwersalna historia walki dobra ze złem.

Czy dobro zwycięży…? Będziecie mogli przekonać się o tym sami już niebawem, ponieważ mamy dla Was 2 audiobooki „MOMO” oraz pocztówki z autografem Pani Edyty!

Pytanie konkursowe brzmiało:

Co najczęściej kradnie Twój wolny czas?

Dziękujemy za wszystkie Wasze odpowiedzi, które zamieszczaliście w komentarzach i na naszym Facebooku – TUTAJ

Wybór był naprawdę trudny i poświęciliśmy wiele naszego czasu, aby wybrać te dwie najciekawsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi spośród wielu, które również przypadły nam do gustu:) 

Oto nagrodzone wypowiedzi:

noir-desire:

Mój wolny czas najczęściej kradnie moja szefowa… A jak to robi? W bardzo prosty, a dla mnie wyjątkowo irytujący sposób:/ Często, gdy zostaje kilka minut do godziny 16.00, a ja myślami jestem już w drodze do domu i planuję, co ugotować na obiad, szefowa nagle ma „bardzo pilną sprawę na wczoraj” i z nadzieją w głosie pyta, czy nie mogłabym zostać parę minut dłużej, żeby to zrobić…? Z tych dodatkowych minut spędzonych w pracy uzbierałby się już pewnie cały dzień, więc myślę o tym, żeby w końcu powiedzieć szefowej, że tym razem ja proszę o jeden dodatkowy dzień urlopu – oczywiście poza ewidencją należnych mi wolnych dni…:)

Ivaa

Przeprowadziłam szybkie śledztwo i okazało się, że najwięcej wolnego czasu kradnie mi komputer! To właśnie on jest winny temu, że codziennie spędzam przed nim tyle czasu… Przecież gdyby go nie było, to miałabym go dostatecznie dużo, żeby sprawić sobie wiele innych przyjemności…

Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam jak najwięcej wolnego czasu w Święta oraz w nadchodzącym roku:)

Skontaktujemy się z Wami drogą mailową.

Regulamin naszych konkursów znajdziecie TUTAJ

Gorąco polecamy Wam wszystkie audiobooki Wydawnictwa Jung-Off-Ska!

logo Wydawnictwa Jung-Off-Ska

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

42 komentarzy do Świąteczny konkurs z audiobookami „MOMO” od Wydawnictwa Jung-Off-Ska – wyniki!

  1. avatar Beata Sikorska pisze:

    Mój czas kradnie praca. Mając 4 etaty nie ogarniam domu, przyjaciół, Rodziny. Jestem w tym wszystkim „z doskoku”. Śpię, jem i odpoczywam „w biegu”, wynagradzam moich bliskich za cierpliwość i miłość, obdarowując ich kiedy i czym się da, ale nie sobą. Taki jest obraz Człowieka, jedzonego przez czas, pozostały do spłaty kolejnej raty kredytu hipotecznego. Ale jest ok – jeszcze tylko 10 lat! Wesołych Świąt, wracam do roboty!

  2. avatar grazynka33 pisze:

    Celebryci i ploteczki o nich to mój żywioł, więc to ich sprawką jest znikanie mojego czasu, bo przeglądając pudelka czy instagrama potrafię spędzić ponad godzinę dziennie…. Ale nie mogę się oprzeć żeby zobaczyć, jak żyje się w wielkim świecie, co się nosi, gdzie bywa, jakie problemy mają ludzie z pierwszych stron gazet.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaki pies dla rodziny z małymi dzie…
Również mam yorka i jest bardzo łagodny i lubi dzieci. Moim zdaniem wszystko...
Auto na minuty
Miałam okazję kilka razy skorzystać z takiego wynajmu na minuty i wcale to...
astma u dzieci
Przy astmie nebulizator w domu to podstawa, bo nierzadko podaje się sterydy...
Jak przygotować piersi do karmienia…
Nie ma na to recepty i moim zdaniem nie można się do tego przygotować,...