Świadoma pielęgnacja: piękne ciało to zdrowe ciało! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Świadoma pielęgnacja: piękne ciało to zdrowe ciało!

3 października 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

Ponad 53% Polek przyznaje, że czuje presję związaną ze swoim wyglądem. Mamy kompleksy, chcemy być szczuplejsze, ładniejsze, młodsze, bardziej wysportowane…lista się nie kończy. Czy możemy to zmienić? Jak zacząć akceptować siebie bezwarunkowo i dawać swojemu ciału tylko to co najlepsze? Mamy dla Ciebie kilka rad – naprawdę warto z nich skorzystać!

To, jak wyglądasz zaczyna się…w Twojej głowie

To prawda! To, jak wyglądasz bardzo często jest odbiciem tego, jak się czujesz. W największym skrócie – kiedy Ty czujesz się piękna, dokładnie tak postrzegają Cię inni. W końcu nie bez powodu mówi się, że prawdziwe piękno to stan umysłu. Samoakceptacja to pierwszy i najważniejszy krok, by pokochać siebie i swoje ciało. Pamiętaj, że to proces, który trwa nieustannie, ale to również droga, którą naprawdę warto przejść. Na końcu czeka na Ciebie kobieta, którą zawsze chciałaś się stać. Możesz jeszcze nie wiedzieć, że byłaś nią od samego początku.

Ideał, którego nie ma

Czym jest idealne ciało? Jak wygląda idealna figura? Jeśli zapytałabyś 100 różnych kobiet, prawdopodobnie uzyskałabyś 100 zupełnie różnych odpowiedzi. Czy wiesz dlaczego tak jest? Bo nie ma jednego, uniwersalnego kanonu piękna. Kobiety, które widzisz w social mediach i na okładkach kolorowych magazynów, tak naprawdę nie istnieją. To nie są one, nie są prawdziwe, a ich zdjęcia niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Pomyśl o tym przez chwilę – kiedy uznasz, że Twoje ciało jest idealne? Bez względu na to, jak wyglądasz, dopóki nie pokochasz siebie, zawsze będziesz szukała czegoś, co jeszcze mogłabyś zmienić i poprawić. To dość smutny plan na kolejnych 20 lat, nie uważasz?

Piękne ciało to zdrowe ciało

Jaki obraz pojawia się w Twojej głowie, kiedy myślisz o pięknym ciele? Dla nas piękne ciało to ciało, które jest zdrowe. Takie, o które dba się z miłością i czułością. Piękne ciało to ciało, które jest jędrne, nawilżone i gładkie. Bez względu na to, jaki rozmiar ubrań nosisz, Twoje ciało zasługuje na to, by o nie dbać. Zasługuje na wszystko to, co najlepsze.

Świadoma pielęgnacja

To, w jaki sposób pielęgnujesz swoje ciało ma ogromne znaczenie. Dlatego kiedy zaczynasz swoją drogę do świadomej pielęgnacji, warto postawić na sprawdzone produkty, które naprawdę działają. Najlepiej, żeby w składzie zawierały naturalne składniki aktywne – to gwarancja Twojego sukcesu. Jakie składniki znajdziesz w składzie naszych produktów?

Kofeina

Elancyl jako pierwszy wprowadził kofeinę do produktów antycellulitowych. I to był strzał w dziesiątkę! Kofeina nie tylko przyspiesza drenaż limfatyczny, przez co nadmiar wody zostaje szybciej usunięty z tkanek. Dzięki unikalnemu działaniu w łańcuchu degradacji lipolitycznej, pomaga również w usuwaniu z organizmu wolnych kwasów tłuszczowych przekształconych z trójglicerydów zawartych w adipocycie. Wyciąg z kofeiny znajdziesz m.in. w Slim Design.

Bluszcz

Działa ujędrniająco i wzmacnia elastyczność skóry. Wyciąg z bluszczu spowalnia reakcję glikacji włókien i bierze udział w naprawie włókien kolagenowych. W połączeniu z autorskim masażem, wspomaga fizjologiczny drenaż i eliminuje toksyny z organizmu. Znajdziesz go w składzie m.in. olejku antycellulitowego.

Algi brunatne

Bogate w flortaniny, posiadają liczne właściwości stymulujące odchudzanie. Algi brunatne hamują enzymy trawienne biorące udział w metabolizmie tłuszczów i cukrów, jednocześnie ułatwiając eliminację złogów tłuszczu poprzez zmniejszenie ich magazynowania. Formuła zastosowana m.in. w Firming Body Cream.

Elancyl to dermokosmetyki, które z powodzeniem działają na polskim rynku od ponad 50 lat. W tym czasie wprowadziliśmy wiele produktów, udoskonaliliśmy wiele formuł i przeprowadziliśmy wiele badań. Dzięki temu Elancyl cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród swoich klientek – a to dla nas największe wyróżnienie. Skuteczność naszych kosmetyków potwierdzają badania naukowe, ale też, a właściwie przede wszystkim, kobiety.

9 na 10 kobiet uznało, że dermokosmetyki Elancyl dają widoczne efekty i aż 91% poleci je swoim przyjaciółkom.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 117 kobiet na przełomie czerwca i lipca 2023. W teście recenzowano produkty Slim Design Night i Balsam My Coach.

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz