Suszarka Dreame AirStyle – idealna do każdego typu włosów

24 maja 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Stylizacja włosów dla wielu kobiet jest bardzo czasochłonna i wymagająca. Rzeczywiście włosy niejednokrotnie trudno ujarzmić i nadać fryzurze pożądany wygląd. Na szczęście na rynku dostępna jest suszarka AirStyle od producenta Dreame. Co warto o niej wiedzieć?

Stylizacja włosów

Suszarka AirStyle od Dreame – kwintesencja jakości w najlepszym wydaniu 

Jeżeli do tej pory stylizowanie włosów sprawiało Ci duży problem, to mamy dla Ciebie dobrą informację. Otóż wystarczy tylko, że zdecydujesz się na innowacyjne urządzenie, jakim jest AirStyle producenta Dreame, a uzyskasz modną i stylową fryzurę w zaledwie kilka chwil. Trzeba wiedzieć, że urządzenie posiada naprawdę mocny, ale też wydajny silnik, którego prędkość wynosi aż 100 tys. RPM. Właśnie dzięki temu możesz naprawdę szybko wysuszyć swoje włosy, nawet długie i gęste i to bez obaw o ich uszkodzenie. Włosy są chronione przed nadmierną temperaturą, która powoduje ich uszkodzenie, ale też przesuszenie. Na uwagę zasługuje również fakt, że sprzęt dobrze przyciąga oraz utrzymuje pasma włosów, co ułatwia ich stylizowanie. Rzeczywiście wykonanie loków czy fal nie będzie nastręczać żadnych problemów. Musimy jeszcze wspomnieć o specjalnym czujniku NTC, który mierzy temperaturę nawet 200 razy na sekundę. W ten sposób nie trzeba obawiać się nie tylko przegrzania sprzętu, ale też uszkodzenia kosmyków. Kolejną zaletą jest duża ergonomia. Tę suszarkę bardzo łatwo i wygodnie trzyma się w ręce. Dodatkowo jej waga jest naprawdę niewielka i wynosi zaledwie 298 g. Musimy jeszcze wspomnieć, że Dreame AirStyle pracuje naprawdę cicho i generuje hałas na poziomie 76 dB, a więc nie musisz obawiać się, że podczas stylizacji wykonywanej rano obudzisz innych domowników. W zestawie znajdują się różne końcówki, dzięki którym wykonasz fryzurę, o której zawsze marzyłaś. Urządzenie pozwala nie tylko na szybkie suszenie, ale też posiada nasadkę wygładzającą, która prostuje wystające włosy, w tym baby hair. Nie trzeba obawiać się puszenia się włosów. To, co wyróżnia tę końcówkę, to także duża odporność na wysoką temperaturę. Możesz też wykorzystać wałek owijający automatycznie, by przygotować piękne loki czy fale. Gdy Twoim problemem są włosy płaskie u nasady i bardzo cienkie, to skorzystaj z okrągłej szczotki do zwiększenia objętości. Jest też szczotka wygładzająca, która pozwoli Ci szybko wyprostować włosy. Jeżeli chcesz zakupić ten innowacyjny produkt, to sprawdź ofertę na stronie: https://bit.ly/suszarkaairstyle1.

Mała suszarka idealna nie tylko na podróż

W ofercie producenta Dreame dostępna jest też suszarka Glory Pocket, która jest naprawdę niewielka, a do tego bardzo lekka. Wyposażona jest w technologię jonizacji. Dzięki temu chroni włosy przed uszkodzeniem czy przesuszeniem, a także elektryzowaniem się. Pomimo niewielkich rozmiarów silnik pracuje z prędkością 100 tys. RPM. Dodatkowo ten model emituje głośność na poziomie 60 dB, zatem jest naprawdę cichy. Do wyboru masz dwa poziomy prędkości przepływu, ale też 5 trybów pracy, takich jak cold air, warm air, hot air, hot/cold, cycle oraz instant cold air. Dzięki niewielkim rozmiarom suszarkę możesz łatwo i szybko spakować do niewielkiego plecaka czy bagażu podręcznego i to bez obaw, że będzie zajmować sporo miejsca. Jeżeli potrzebujesz takiej suszarki np. na podróż, to możesz nabyć ją na stronie: https://bit.ly/suszarkapocket3.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz