URODA I ZDROWIE

Sposób na piękną skórę

6 listopada 2018, dodał: Redakcja

Piękna, zdrowa skóra to marzenie każdej kobiety. By je spełnić, dbamy o cerę i staramy się odpowiednio ją pielęgnować. W niektórych przypadkach jednak stosowanie kremów czy balsamów to zbyt mało – gdy pojawią się rozstępy, trudno usunąć je kosmetykami dostępnymi w aptece lub drogerii. Podobnie jak nie zatrzymamy upływu czasu.

Skóra z wiekiem staje się wiotka, na twarzy pojawia się coraz więcej zmarszczek i bruzd. Ważne jest, by nieustannie dostarczać skórze odpowiednich składników odżywczych oraz nawilżenia. Warto jednak dodatkowo pomóc sobie zabiegami kosmetycznymi, które stają się coraz bardziej efektywne dzięki zaawansowanym, nowoczesnym technologiom.

Odmładzanie skóry

Pierwsze oznaki starzenia najszybciej widoczne są na twarzy w postaci pojawiających się stopniowo zmarszczek. Z czasem skóra traci jędrność, a owal twarzy zostaje zaburzony. Jak temu zapobiec lub jak poradzić sobie w przypadku, gdy zmiany zaczęły już postępować?

Najpopularniejszym zabiegiem odmładzającym jest bez wątpienia lifting twarzy. Zapewnia spektakularne efekty, podnosi owal twarzy i wygładza zmarszczki, jest jednak przy tym inwazyjny, ponieważ wiąże się z ingerencją chirurgiczną. Obecnie powstaje coraz więcej bezpieczniejszych alternatyw dla tradycyjnego liftingu, a najciekawszą z ich wydaje się być technologia Bloomea.

Czym jest Bloomea?

Bloomea to technologia, która swego czasu była stosowana przez chirurgów plastyków, w celu pielęgnacji blizn pooperacyjnych czy zmian skórnych występujących po rzeczonym lifcie chirurgicznym. Z czasem odkryto, że Bloomea daje doskonałe efekty również w kosmetologii. Na czym polega unikalność i wysoka skuteczność tej metody? Sekret tkwi w połączeniu trzech synergicznie działających technologii TRIO M.M.L: makroeksfoliacji, mikrowibracji oraz luminoterapii. Dzięki nim podczas zabiegu możliwe jest osiąganie różnych rezultatów, od delikatnego odświeżenia wyglądu skóry aż po efekt kompletnej przebudowy przypominający efekt resurfacingu laserowego. Z tego względu Bloomea bywa nazywana nowoczesnym liftingiem kosmetycznym.

Jakie efekty daje Bloomea?

Zabieg Bloomea można wykonywać zarówno na twarzy, jak i ciele oraz dłoniach. W ten sposób można nie tylko wygładzić skórę, ale również odmłodzić ją oraz usunąć blizny i rozstępy. Bloomea jest dobrym wyborem również wtedy, gdy masz problem z przebarwieniami oraz suchą cerą, ponieważ podczas zabiegu następuje intensywne nawilżenie (wprowadzamy aktywny kwas HA) i poprawa napięcia skóry.

Czy każdy może skorzystać z zabiegu Bloomea?

Dobra wiadomość – zabieg Bloomea można wykonywać na każdym rodzaju skóry, także na cerze wrażliwej i naczynkowej. Jest zupełnie bezpieczny dla pacjenta, a co najważniejsze – bezinwazyjny i bezbolesny. Dodatkowo, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, często zabieg Bloomea łączy się z innymi, na przykład z kwasami czy z falą radiową. Pozwala to na opracowanie indywidualnej terapii dla każdego pacjenta tak, by była jak najbardziej skuteczna.

Gdzie można wykonać zabieg?

Zabieg przeprowadzany jest w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych. Jedynym dystrybutorem urządzenia Bloomea w Polsce jest firma BiNatural.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zajadanie stresu
Ja może nie zajadam stresu ale czasami jem w stresie, szybko i zaraz...
Kurtka czy płaszcz?
Zgadzam się z poprzedniczką. Osobiście miałam kiedyś płaszcz, bo tak bardzo mi się podobał....
zakupy przez internet
Ja ostatnio jeszcze zamawiałam torebki i worki foliowe na nowaplast.pl Ponieważ ich produkty...
czy szampony z olejkami działają?
Mam taki szampon, z samym myciem nie ma problemu, ale zauważyłam że szybciej...