URODA I ZDROWIE

„Skazana na sukces. 10 przykazań skutecznej bizneswoman” – recenzja

23 grudnia 2016, dodał: karolina0092

Dondi Scumaci: Skazana na sukces 10 przykazań skutecznej bizneswoman

„Bizneswoman” – jak to pięknie brzmi. Ale czy praca kobiet w firmach, większych korporacjach jest tylko przyjemna? Kobiety, których praca nie wiąże się ze spełnieniem marzeń i własnych aspiracji, stwierdzą: to pewnie bajkowe życie, taka kobieta sukcesu chodzi w szpileczkach, dobrze wygląda, a ile zarabia! Jednak nie zdajemy sobie sprawy, ile wyrzeczeń i walki wymaga osiągnięcie wysokiej pozycji w przedsiębiorstwie.

13-skazana-na-sukces-10-przykazan-skutecznej-bizneswoman

Dondi Scumaci to autorka poradnika „Skazana na sukces 10 przykazań skutecznej bizneswoman”, a zaraz pewna siebie, energiczna kobieta, która zna sposób jak osiągnąć wiele w życiu zawodowym. Poprzez swój poradnik stała się mentorką kobiet, która krok po kroku pomoże odnaleźć się każdej z nas w biznesowej rzeczywistości. Jak sama mówi: osiągnięcie przez kobietę satysfakcji z powierzanych obowiązków, z pracy, spełnienie własnych ambicji i aspiracji wcale nie jest takie proste. Podczas maszerowania przez drogę do celu, kobiety mogą napotkać wiele trudności. Wiele z nich wynika z naszych cech, specyficznych dla płci pięknej. Nie jesteśmy tak pewne siebie jak mężczyźni, unikamy konfliktów, których skutkiem często może być nasza przegrana, nie potrafimy prosić o pomoc, skutecznie negocjować, codzienne obowiązki związane z wychowywaniem dzieci i dbaniem o dom odbierają nam siły na walkę w pracy, umniejszamy swoje kompetencje, nie potrafimy samodzielnie decydować oraz rządzić… – i wiele, wiele innych, o których dowiesz się z tej książki. Ale kiedy opanujemy konkretne zachowania, zadbamy o swój wygląd i odpowiednią mowę ciała, jesteśmy w stanie wywalczyć więcej, niż nam się wydaje.

Poradnik „Skazana na sukces…” złożony jest z 12 rozdziałów, w których ukrytych jest 10 przykazań. To swoisty dekalog bizneswoman, bo bez przestrzegania pewnych zasad droga do celu stanie jest jeszcze bardziej kręta. Czytając ten poradnik nauczysz się: rozmawiać z własnym Ja, przeobrazić ambicje w rzeczywistość, racjonalnie wzmocnić swoją pozycje, być świadomą, potrafić skutecznie negocjować i żądać wszystkiego co potrzebne do rozwoju. Przekonasz się: w jaki sposób myśli menadżer, jak budować odpowiednie relacje, zarządzać zespołem, jak nie da się innym, jak osiągnąć sukces łamiąc niezniszczalne wcześniej bariery. Poradnik Dondi Scumaci analizuje zachowania wielu kobiet i pewnie w niejednej znajdziesz coś z siebie. To one wspólnie z autorką stworzyły kompleksowy poradnik dla ambitnych pań. Liczne tabelki, zawierające najważniejsze myśli, oraz często stawiane tu prowokujące pytania sprawiają, że czytelniczka zapamięta z książki to, co najważniejsze.

Komu polecam tę lekturę? Jest ona idealna dla kobiet, które chcą podnieść swoją pozycję w miejscu pracy. Ale nie tylko! „Skazana na sukces. 10 przykazań skutecznej bizneswoman” to poradnik dla każdej z nas. Jest swego rodzaju wezwaniem do walki, do porzucenia szarej rzeczywistości i osiągnięcia sukcesu! Zainspiruj się, przeczytaj i uwierz w siebie.

POLECAM – Karolina

Książkę poleca Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy za udostępnienie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

pozycjonowanie
Co do marketingu internetowego to warto rozpocząć współpracę z naprawdę godną uznania agencją reklamową...
Umiecie udzielić pierwszej pomocy w…
Kiedyś umiałam, ale pozapominało mi się szczegółów, muszę tą wiedzę odświeżyć...
Auto na minuty
Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?
Kosmetyki do makijażu twarzy
Stonowany, jednak w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie, a nie krzykliwie:) Żadnego smoky eyes ani...