Sekrety uwodzenia kobiety

2 listopada 2017, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Chcesz poznać drugą połówkę Forum „Szukamy partnerów” zaprasza! >>>

Powiązanie kobiet i pieniędzy szło w parze od zawsze. Ale ten ciągle funkcjonujący mit jest aż nadto przesadzony. Atrakcyjne kobiety nie szukają mężczyzny, który kupi ich uwagę. Chcą takiego, który jest na tyle zabawny i interesujący, że chcą z nim przebywać dla samego przebywania.

Jeżeli  mężczyzna nie potrafi zainteresować kobiety swoją osobowością, rozmową, humorem, a zamiast tego kupuje jej to czego zapragnie – przegrywa. Można zyskać w ten sposób czas kobiety, ale nie uczucia. Gdyby użyteczność pieniędzy z tytułu kupowania szczęścia była zagwarantowana, to miałoby to większy sens. Niestety, takiej gwarancji nie ma, a wydawanie pieniędzy stało się dla wielu sposobem na zainteresowanie kobiety wynikającym z braku innych dostępnych możliwości.

10 podstawowych błędów, które powodują, że mężczyźni ponoszą porażki w relacjach z kobietami:

1) Syndrom „zbyt miły facet”. Naprawdę ładne, interesujące kobiety nie zwracają uwagi na „miłych kolesiów”. Kobiety wybierając mężczyznę nie zwracają bowiem uwagi, jak bardzo jest on „przyjazny”. Wybierają konkretnych i stanowczych mężczyzn, ponieważ do takich czują silny pociąg. Bycie przesadnie miłym nie powoduje, że kobieta czuje pożądanie. Niemal nigdy nie wybiera takiego mężczyzny.
2) Przekonywanie. Większość mężczyzn, kiedy poznaje kobietę, która im się bardzo podoba, a ona zwyczajnie nie jest nimi zainteresowana, próbuje przekonać ją racjonalnymi argumentami, żeby poczuła inaczej. Kiedy kobieta nie jest nimi zainteresowana, błagają, tłumaczą, uganiają się i robią wszystko, co w ich mocy, aby ona tylko zmieniła zdanie. Kiepski pomysł. Jeden z tych, które nigdy nie działają. Prawda jest taka, że w ten sposób nigdy nie zmienią tego, co kobieta czuje. Nigdy, przenigdy nie przekonają jej argumentacją opartą na rozumowaniu i logice.
3) Oczekiwanie na jej akceptację. Większość mężczyzn zachowuje się w stosunku do kobiet tak, jakby chcieli uzyskać ich aprobatę. Próbują pokazać, że zrobią wszystko, aby tylko zostać zaakceptowanymi. To kolejny okropny pomysł. Kobiety nigdy nie interesują się mężczyznami, którzy im „słodzą”, by zawsze mieć jej zgodę i akceptację. Kobiety denerwują wiecznie „podlizujący się” mężczyźni.
4) Próba kupienia jej uczuć. Kiedy mężczyzna zachowuje się w taki sposób, jego przekaz i dobre chęci zwykle są odbierane jako rekompensowanie słabości lub jako nędzna próba manipulacji. Tak, kobiety odbierają takie zachowania jako manipulację. A tego nie są w stanie długo znosić.
5) Zbyt wczesne dzielenie się tym, co się czuje. Kolejnym fundamentalnym błędem, który popełnia większość mężczyzn, to zbyt wczesne wyznanie swoich uczuć. Piękne, inteligentne i zarazem interesujące kobiety mają doświadczenie i wiedzą, czego mogą się spodziewać. Jeśli więc mężczyzna po jednej czy dwóch randkach mówi: „Wiesz, naprawdę bardzo, ale to bardzo cię lubię”, one automatycznie odwracają się na pięcie i zmykają. Takie zachowanie to sygnał dla kobiety, że wybrany mężczyzna jest taki sam, jak wszyscy inni, którzy zakochują się zbyt szybko i nie panują nad sobą. Nie tędy droga.
6) Brak zrozumienia istoty odczuwania „pożądania”. Kobiety całkowicie różnią się od mężczyzn w odczuwaniu pożądania i zainteresowania. Kiedy mężczyzna widzi piękną, młodą kobietę, błyskawicznie odczuwa pociąg seksualny. Jednak kobiecy „mechanizm pożądania” wyzwalany jest przez inne cechy, niż wygląd, czy uroda. Kobietę bowiem bardziej pociąga osobowość mężczyzny oraz to, jak czuje się przy nim, a nie to, jak owy mężczyzna wygląda. Jeśli mężczyzna zna mowę ciała i potrafi się nią posługiwać, jest w stanie sprawić, że kobieta poczuje do tak silny pociąg, jaki on czuje na jej widok. Jednakże nic nie dzieje się przez przypadek.
7) Stereotyp bycia przystojnym i bogatym. Jednym z najbardziej popularnych błędów jest poddanie się jeszcze przed startem. Mężczyznom czasem wydaje się, że atrakcyjne kobiety interesują się tylko mężczyznami przystojnymi i zamożnymi lub mającymi określony wzrost, czy wiek. Zgoda, zdarzają się i takie. Jednak większość kobiet o wiele bardziej interesuje osobowość niż portfel i uroda. Pewne cechy charakteru przyciągają jak magnes. Trzeba tylko wiedzieć które i jak je wykorzystywać.
8) Dawanie jej pełnej władzy. Taktyką stosowaną przez wielu mężczyzn jest oddawanie władzy kobiecie. Mówiąc inaczej, mężczyźni próbują przypodobać się robiąc wszystko, czego ona zapragnie. Ona decyduje, on wykonuje. Ona żąda, on daje. Kolejny kiepski pomysł. Mężczyzna nie jest interesujący, jeśli można łatwo przejąć nad nim kontrolę. Kobiety nie interesują się marionetkami.
9) Ocenianie jej oczekiwań na podstawie własnych pragnień. Mężczyźni chcąc dogodzić kobiecie, wybierają taki wariant, który dla nich wydaje się słuszny. Mówią im więc i proponują to, co sami chcieliby usłyszeć. Zupełnie nie biorą pod uwagę, faktu, że zarówno sposób myślenia, jak i oczekiwania ze strony kobiet są często zupełnie inne niż im się wydaje. Dlatego właśnie kobiecy sposób postępowania wydaje się mężczyznom pozbawiony sensu. Jeśli jednak nauczy się, czym kieruje się kobiecy umysł i zrozumie te istotne różnice, to wtedy wszystko wydaje się proste i ciut bardziej oczywiste.
10) Nieumiejętność postępowania z kobietą w różnych sytuacjach. Normalną rzeczą jest, że kto nie ma dużego doświadczenia w umawianiu się z kobietami, będzie miał problem z tym jak się zachować w różnych sytuacjach. A kobieta niemal zawsze wie, co mężczyzna właśnie chce zrobić, bowiem jej zdolność czytania mowy ciała jest kilka razy lepsza od męskiej. Jednak prawie nigdy nie pomaga. Odnosi się to do wszystkiego, co jest związane z uwodzeniem i randkami – podchodzenia do kobiety, zdobywania numeru, zapraszania na randkę, całowania, seksu – wszystkiego. Jeśli więc mężczyzna nie radzi sobie w takich sytuacjach, to prawdopodobnie nic nie zdziała. Kobiety nie tolerują niepewności. Z nielicznymi wyjątkami. Dlatego tak ważna jest umiejętność przechodzenia z jednego etapu uwodzenia do następnego, pewnym i śmiałym krokiem.
Osiąganie sukcesów w uwodzeniu kobiet zaczyna się więc od opanowania nowego sposobu myślenia o kobietach. Mężczyźni sami doprowadzają swoim zachowaniem do tego, że są odrzucani. A wystarczy unikać popełniania podstawowych błędów, nauczyć się rozmawiać, zacząć zachowywać się tak „jak trzeba” i dopiero wtedy można zacząć stosować techniki wprowadzania kobiet w magiczny stan emocjonalny zwany pożądaniem.

Przeczytaj również:

 1. Tajemnice kobiece orgazmu
 2. Jakich mężczyzn nienawidzą kobiety?
 3. Związki ludzi po przejściach – historie prawdziwe!
 4. Czy przywiązujesz wagę do wyglądu swojego ciała?
 5. Czy kobiecie wypada inicjować seks? Dyskusja

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

13 komentarzy do Sekrety uwodzenia kobiety

 1. avatar Barbie1290 pisze:

  punkt 8 – kobiety nie interresują marionetki – to prawda, facet co to ma oczy maslane jest kompletnie nie atrakcyjny

 2. avatar Gość pisze:

  dokładnie: najważniejsze poczucie humoru

 3. avatar Kleo_p pisze:

  Skąd ja to znam? Niejeden facet wobec mnie się właśnie tak zachowywał…

 4. avatar Radzio pisze:

  Moim zdaniem:
  każda kobieta to inna kobieta i do każdej kobiety powinno podchodzić się inaczej…

  Najważniejsze, to nie udawanie kogoś kim się nie jest!!!

  • avatar Radzio pisze:

   Facet nie powinien być egoistą i myśleć o kobiecie nie tylko w łóżku…

  • avatar danadusz pisze:

   W całej rozciągłości się zgadzam!!! Każdy jest inny, dlatego nie ma uniwersalnych recept na zdobywanie serca drugiej osoby. Coś, co jednego odstrasza, innego pociąga; kwestia trafienia na właściwą osobę.

 5. avatar ehh pisze:

  A najlepsze w tym artykule jest to, że równie dobrze można by go zatytułować „Sekrety uwodzenia mężczyzny”, a opisane punkty (no może z wyjątkiem 6) tak samo będą dotyczyły błędów popełnianych przez kobiety:)

  • avatar pinkmause pisze:

   Zawsze w tekstach dotyczących psychologicznych aspektów naszych zachowań dochodzi do pewnego uogólnionego spojrzenia na całą grupę i nie ma możliwości opisywania wyjątków, bowiem każdy może takim wyjątkiem być. Wskazane wątki, które Twoim zdaniem nie mają sensu, dla mnie są po prostu wyznacznikiem i wskaźnikiem problemów jakie napotykamy we wspólnych relacjach. Nie ma możliwości napisania poradnika, który będzie idealny i do zastosowania przez każdego.

  • avatar PurpleRibbon pisze:

   Nie zgodzę się, artykuł jest dobry i jak najbardziej zwraca uwagę na pewne błędy w postępowaniu mężczyzn pragnących zdobyć kobietę. Mi punkt 9 bardzo się podoba. Nikt w kilku zdaniach nie wyjaśni facetowi jak zrozumieć kobietę,każdy facet znając swoja wybrankę powinien z nią po prostu porozmawiać jeśli nie rozumie jakichś jej zachowań.

 6. avatar Opowiadania erotyczne pisze:

  Mam tylko jedno ale po co mieć nadzieję na takiego mężczyznę skoro życie i tak obala wszystkie teorie i tak naprawdę wiele zależy od losu, szczęścia i uroku.

 7. avatar danadusz pisze:

  Naprawdę ładne, interesujące kobiety nie zwracają uwagi na „miłych kolesiów”.

  Co za tekst w ogóle? Czuję się brzydka i nieinteresująca po tym fragmencie :( bo ja np. lubię „miłych” kolesiów… Ciepłych, rodzinnych, z uwagą słuchających tego, co mówię, których stać na drobny gest, buziak w czoło…

  • avatar PurpleRibbon pisze:

   Kobieta nie lubi jak facet jest zbyt miły czyli takie ciepłe kluchy,zbyt nadskakujący. Dalej jest o byciu konkretnym i stanowczym i tu jest klucz. To jest to idealne połączenie: facet żeby zdobyć kobietę musi być zarówno kulturalny i ją szanować jak i właśnie męski czyli pewny siebie itp. Dlatego kobiety zwracaja uwage na takich „niegrzecznych chłopców” bo istota jest,że powinien byc miły dla niej dla innych niekoniecznie. :)

 8. avatar PurpleRibbon pisze:

  Po 1,nie kocha sie za pieniądze liczy sie zaradnośc chłopaka,jego pewnosc siebie a nie to czy będzie miał willę z basenem. Nigdy nie patrzyłam przez pryzmat kasy! Wiadomo,że dziewczyna nie będzie zainteresowana kolesie,który np. dzień spędza pod sklepem z piwem i nie ma z czego zyć ale własnie z powodu braku zaradności i lenistwa a nie bo ma mało kasy ! Po 2. Facet nie musi byc nieziemsko przystojny,nie ma byc „ciachem” wyjętym rodem z magazynu on ma po prostu o siebie DBAĆ,mieć ładną fryzurę,być dobrze ubrany,ładnie pachnieć. Do tego usmiech i pewnośc siebie i jak to mówią „każda laska jego” Wiadomo,że jak ktoś o siebie nie dba to odrzuci drugą osobe od siebie…Poza tym atrakcyjnośc to też kwestia gustu. 3. Kobieta nie chce mieć „pełnej kontroli nad partnerem” bo to ma być partner a nie dziecko,które trzeba prowadzić za rączkę. Owszem ona chce mieć wpływa na jakieś jego decyzje (bo skoro ludzie są ze soba to powinni liczyc sie ze zdaniem drugiej osoby),pomóc mu w czyms ale nie nim rządzić. To facet ma byc silny i rządzić ale.. też powinien brać pod uwagę zdanie partnerki. Kobieta lubi jak facet,którego kochają czasem porządzi albo czegoś zabroni bo się o nią troszczy itp. Facet to ma być facet a nie pantofel,byc uparty i jak trzeba postawić na swoim. :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ile zarabia sie w Szwecji
Teraz zapowiada się tam recesja tak że już to nie będzie taki korzystny kierunek...
wybielanie zębów
U mnie problem jest z tym, że lubię kawę i mocną herbatę...
Pralka - jaką kupić?
Ja lubię takie ładowane od góry.
Czy ktoś jeszcze wierzy że można si…
Ja już nie wierzę, owszem jest chwilowe zauroczenie a potem wraca proza życia...