URODA I ZDROWIE

Sebio max efekt – tołpa

20 lutego 2020, dodał: Redakcja

Jeśli komuś linia sebio, dotychczas bardzo ceniona przez nasze konsumentki za pomoc w walce z niedoskonałościami skóry, przypadła do gustu, z pewnością pokocha także nasze nowości. A jeśli komuś brakowało w niej jeszcze tego „czegoś” (zawsze zachęcamy do testowania, miksowania i wybierania tego, co dla nas najbardziej odpowiednie), tym bardziej może czuć się zachęcony do sięgnięcia po — uwaga — nowy matujący krem korygujący BB, głęboko oczyszczającą maskę-peeling gommage z czystym srebrem czy musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy.

Sebio to bardzo dobry wybór!

Moje ukochane sebio!

Nowy krem BB o przeciwtrądzikowej formule nie obciąża skóry i ma wysoki filtr UV SPF 30. Skóra trądzikowa, a już zwłaszcza ta z aktywnymi zmianami, nie powinna być narażona na promienie słoneczne. Krem działa podwójnie: zapobiega zmianom i tuszuje te, które już istnieją. Absolutne „must have” dla tych z nas, które chcą wyglądać promiennie.

Małe kosmetyki, duże efekty

Maska-peeling gommage ze srebrem oraz żel z kamforą wchodzą w skład linii sebio o nazwie „max. efekt”. W ramach tej linii znajdziemy również takie kosmetyki, jak złuszczająca pasta-maska do mycia twarzy czy złuszczający koncentrat zwężający pory. Sebio max efekt to linia przeznaczona do skóry z uporczywymi i nawracającymi zmianami trądzikowymi. Nie chcemy, by jakiekolwiek nieprzewidziane zmiany skórne pokrzyżowały nam plany (zwłaszcza w Walentynki!), stawiamy na naprawdę ostrą walkę. Oprócz naszego unikalnego ekstraktu z torfu, mamy tu kilka składników o intrygujących nazwach.

Zacznijmy od kamfory, która kojarzy się z leczeniem przeziębień ze względu na swoje właściwości rozgrzewające. To właśnie dlatego zastosowaliśmy ją w naszym żelu. Rozgrzewając, otwiera pory i umożliwia dalsze działanie żelu: złuszczanie (za sprawą enzymu bromelainy) oraz peeling (dzięki pyłowi wulkanicznemu i perlitowi). Przejdźmy teraz do nowej maski sebio. Zawarte w niej mikrocząsteczki srebra mają właściwości antybakteryjne, dzięki czemu grudki, krostki i zaskórniki zostają zredukowane, zaś zastygająca formuła maski-peelingu gommage uwalnia kwas fitowy odpowiedzialny za złuszczanie naskórka. Maskę wystarczy po zastygnięciu zetrzeć ze skóry delikatnie masując, aby natychmiast złuszczyć zrogowaciały naskórek i oczyścić pory. Przebarwienia są rozjaśnione, skóra jest gładka, matowa, a pory zwężone. Z takim orężem walentynkowa randka na pewno będzie niezapomniana.

PS
który z naszych nowych kosmetyków z linii sebio. przykuł Waszą uwagę? Oczyszczająca maseczka z mikro srebrem czy żel-peeling z kamforą i pyłem wulkanicznym? A może krem BB o najwyższym filtrze UV ze wszystkich dostępnych na rynku kosmetyków tego rodzaju? Jesteśmy bardzo ciekawi!

 

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak rozwijać pracowników
To oczywiste, że najlepiej wysyłać pracowników na regularne szkolenia, które podniosą ich kwalifikację,...
Spadek - ile podatku się płaci?
To wszystko zależy od wielu czynników i nie jest takie proste jak się może...
Odpoczynek
Dla mnie najlepszy wypoczynek to z moim mężem i dziećmi nad Bałtykiem....
Ochrona danych osobowych
Ochrona danych to poważny obowiązek, który spoczywa na każdym właścicielu firmy. Jest...