Romantyczny wyjazd do SPA – randka idealna

21 marca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Jeśli marzy Ci się romantyczny czas we dwoje, zabierz ukochaną osobę do hotelu SPA, najlepiej do enklawy dla dorosłych, takiej jak Manor House SPA. Znajdziesz tu ciszę i spokój miejsca bez dzieci, pozytywny wpływ natury i wiele atrakcji w holistycznym SPA.

romantyczny wyjazd spa

Mazowiecki hotel Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów***** łączy współczesny luksus i arystokratyczne tradycje, holistyczną filozofię – od lat jest wybierany Najlepszym Holistycznym Hotele SPA w Polsce – i dobre energie natury.  Ich siła jest tak duża, że jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności. Kompleks położony z dala od miejskiego pośpiechu i zgiełku, w otoczeniu rozległego, zabytkowego parku zachęca do romantycznych spacerów po tajemniczych zakątkach i ścieżkach, chwil bliskości wśród przyrody zachwycającej wszystkie zmysły i aktywności na świeżym powietrzu bez smogu (czystość powietrza potwierdza czujnik Airly).

sauna dla dwojga

Wszechobecna holistyczna aura Manor House SPA sprawia, że czas tu płynie wolniej, łatwo przychodzi relaks i dobry sen, a naturalnymi metodami można pobudzić organizm do autoregeneracji i wzmocnić siły witalne. Biowitalne SPA kusi zabiegami dla dwojga i autorskim programem odmładzającym, a hotelowa restauracja znakomitą kuchnią i klimatycznym wystrojem, w której tak przyjemnie zjeść romantyczną kolację przy świecach ze smacznymi daniami i markowymi trunkami. Ta oaza dobrego nastroju, czaruje pięknem przyrody i pozytywną energią natury zachęcając do przyjazdu dobrym dojazdem (niedaleko trasy Warszawa – Kraków, tylko dwie godziny jazdy samochodem od stolicy).

romantyczna kolacja

Nie dziwi więc, że Manor House SPA jest chętnie wybieramy na romantyczne wyjazdy, celebrowanie rocznic i specjalnych okazji we dwoje. Wspólne doświadczanie przyjemności podczas ceremonii SPA odpręża i zwiększa satysfakcję z bycia w związku z drugą osobą. Poczucie bliskości dodaje odwagi, niesie wewnętrzny spokój, uwalnia blokady i stres, wyzwala zaufanie, szacunek i miłość, dlatego propozycje przygotowane z myślą o parach –  Romantyczny pobyt – SPA, Weekend we Dwoje w SPA, W Rocznicę Ślubu, Bliżej Siebie – Harmonia dla Dwojga, Metamorfoza uczuć dla Dwojga – cieszą się dużym zainteresowaniem.

masaże

W Gabinetach Bioodnowy można oddać się zabiegom dla par, takim jak: niezapomniana ceremonia kąpieli w dźwiękach mis tybetańskich, aromaterapeutyczny masaż dla obu partnerów ciepłym olejkiem wytopionym ze świecy, relaksacyjny masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi dla dwojga czy wspólny okład w gabinecie błotnym z glinki lub błota Morza Martwego (okłady nawzajem nakłada jedna osoba drugiej). Niezwykłym przeżyciem będzie nauka partnerskiego masażu, który po opanowaniu pod okiem terapeuty można powtarzać po powrocie do domu. Świadomy dotyk jest doskonałym antidotum na stres i bardzo przyjemnym sposobem na wzmocnienie pozytywnych uczuć w związku.

ogród zen

Można wybrać się też na romantyczną randkę w wannie w zaciszu pokoju. Godne polecenia są wspólne kąpiele w wygodnych, dwuosobowych wannach, np. pełna urzekających aromatów kąpiel mleczna czy kąpiel w soli ze sproszkowaną perłą z dodatkiem mleka, miodu i cytrusów. Specjalnie stworzono tu także głębokie, dwuosobowe wanny Duo Ofuro by Manor House do kąpieli w japońskim stylu, które łączą dobroczynny dla organizmu wpływ kąpieli w wysokiej wannie ze zmysłowym czasem we dwoje (www.wannaduoofuro.pl).

 

Do tego w kompleksie nawet przy pełnym obłożeniu panuje atmosfera intymności. Zapewniają ją duża przestrzeń i liczne atrakcje: bogata oferta SPA, koncerty na misy i gongi tybetańskie, bezchlorowy basen z ożywioną wodą Grandera, seanse saunowe, w tym nocne saunowanie w kompleksie Łaźni Rzymskich, rytuały zdrowia pod gołym niebem w Witalnej Wiosce® SPA, seanse w Chacie Solnej czy relaks w energetycznym Ogrodzie Medytacji. W Manor House SPA dosłownie wszystko sprzyja harmonijnemu spędzaniu czasu, dobremu samopoczuciu i osiągnięciu dobrostanu.

 

Weekend we dwoje w SPA 2710 zł /pobyt

 Hotel Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****

  1. Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska koło Szydłowca

 

 

 

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz