Rodzinne ferie zimowe w Muszynie

2 listopada 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Jeżeli nadal zastanawiasz się czy powinieneś planować ferie zimowe w związku z pandemią chcemy zapewnić Cię, że dokładamy wszelkich starań, aby zimowy pobyt w naszym pensjonacie był bezpieczny i jednocześnie przyniósł jak najwięcej radości Tobie i twoim bliskim.

Jak spędzić udane ferie w Muszynie z przestrzeganiem wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią. Wielkimi krokami nadchodzi sezon ferii zimowych. To długo wyczekiwany czas w szczególności przez naszych najmłodszych członków rodziny. Obecna sytuacja związana z pandemią wzbudza w nas lekki niepokój. Wiele osób zastanawia jak w bezpieczny sposób spędzić zasłużony zimowy wypoczynek. Z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa przy jednoczesnym nie rezygnowaniu z przyjemności przygotowaliśmy dla was gotowe rozwiązanie – zimowe ferie w Muszynie w Pensjonacie Klimek przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Zaczynając od regionu, Muszyna to mała miejscowość położona w Beskidzie Sądeckim, w malowniczej kotlinie górskiej. Jest otoczona górskimi wzniesieniami i lasami. Miasteczko leży pomiędzy ujściem potoków Muszynki i Szczawnika. Muszyna to spokojna miejscowość, która ściąga turystów nastawionych na odpoczynek i relaksację. Dzięki temu przyjeżdżając do Muszyny, nie musimy obawiać się wszędobylskich tłumów.

Nasz pensjonat w Muszynie oferuje komfortowe wnętrza, które zgodnie z zaleceniami są regularnie dezynfekowane, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa dla naszych gości. Pokoje są urządzone ze smakiem, tak aby każdy, bez względu na długość pobytu czuł się u nas dobrze i przytulnie. Wyjątkowa dbałość i wysoka jakość naszych usług wyróżnia Pensjonat Muszyna Klimek. Dodatkowe atrakcje dla dużych i małych w postaci aquaparku w Hotelu Klimek lub wysoko oceniana restauracja Strakija sprawią, że spędzony w rodzinnym gronie czas będzie niezapomniany.

Dzięki tak pięknej lokalizacji ferie zimowe spędzone w naszym pensjonacie w Muszynie staną się niezwykłą przygodą. Piękno otaczającej pensjonat z aquaparkiem przyrody zachęca do odbywania górskich wędrówek i zabaw na śniegu. Spokojna okolica pozwala się wyciszyć, a przecież odpoczynek w górach to jeden z najlepszych sposobów na odrobinę wytchnienia. Dla bardziej aktywnych turystów istnieje możliwość udania się na stoki narciarskie, które znajdują się w pobliżu miasteczka.

Zachęcamy do dokonania rezerwacji już teraz.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...