URODA I ZDROWIE

Rocznica ślubu – celebracja najpiękniejszych chwil

2 sierpnia 2019, dodał: Redakcja

Pierwsza, piąta, dwudziesta a może czterdziesta? Nieważne. Każda rocznica powinna nieść ze sobą magię i wspomnienia tamtejszego dnia. Jest to data szczególna i wyjątkowa z pewnością dla każdej pary. W końcu tego dnia ślubowaliśmy sobie to, co buduje najbardziej trwały fundament miłości i związku, w którym chcemy trwać aż do końca. W tym dniu warto na chwilę razem się zatrzymać i przypomnieć sobie o ukochanej połowie, wspólnych doświadczeniach, radościach i tym jak wiele jej zawdzięczamy. Warto więc pomyśleć trochę nad tym w jaki sposób ten szczególny dzień spędzić. Gdzie wspólnie uciec przed zgiełkiem świata i raz jeszcze doświadczyć motyli w brzuchu, które tak bardzo doskwierały nam na pierwszych spotkaniach i sprawiały, że nie chcieliśmy rezygnować ze swojego towarzystwa.

Co wybrać?

Preferencje co do spędzania wspólnego czasu, zwłaszcza w taki dzień jak rocznica ślubu, są różne. Warto jednak wybrać to, co nam i partnerowi najbardziej przypadnie do gustu i sprawi, że jednakowo będziemy usatysfakcjonowani. Jedni wolą popaść w bezgraniczny romantyzm, podczas gdy drudzy odkładają go na bok i wolą czas spędzić aktywnie, na wspólnych przygodach, nieraz przy solidnej dawce adrenaliny. To, co wybierzemy zależy od nas samych. Pomysłów może być wiele, począwszy od romantycznej kolacji przy świecach w domowym zaciszu, poprzez wypad do spa, a skończywszy na zwolennikach skoku z 200 metrów na bungee. Dlatego jeżeli zależy nam na sprawieniu by ten dzień był dla nas szczególny i na długo zapamiętany, warto zastanowić się i zaplanować go z wyprzedzeniem.

A może dobry hotel?

Wybór pobytu w hotelu to dobre wyjście dla tych, którzy w sprawie organizacji rocznicy posiadają pustkę w głowie, bądź skłonni są bardziej do zapewnienia sobie wspólnego relaksu i miłej atmosfery spędzając czas tylko we dwoje, aniżeli dodatkowej dawki adrenaliny. Odpowiedni dobór hotelu zapewni nam z pewnością odpoczynek, którego na co dzień możemy odczuwać spory deficyt. Warto też przy wyborze hotelu sugerować się miejscem w jakim się on znajduje. Nie chcemy przecież być zdani na ciągłe siedzenie w pokoju hotelowym otoczeni na zewnątrz dziką puszczą. Opłaci się więc poszukanie informacji mówiących o tym czy w jego pobliżu występują miejsca warte odwiedzenia lub inne atrakcje, oprócz tych zapewnianych w hotelu. Taką możliwość oferuje m.in. hotel Zamek Gniew umiejscowiony w malowniczej lokalizacji, która z pewnością nie jednego zachwyci. Hotel ten nastawiony jest także na oferowanie innych usług jak organizacja pracowniczych
imprez integracyjnych, więc w takim przypadku mamy pewność, że oferowane w nim usługi mają szeroki asortyment i są skierowane na wszelakie wymogi ze strony klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Uczyń te chwile niezapomnianymi

Obojętne jest to co ustalimy i na jaki pomysł w końcu wpadniemy, ponieważ będzie on i tak najwłaściwszy z tego względu, że będziemy robić coś razem. Nie zapominajmy o tym, że to właśnie ten drugi człowiek, z którym dzielimy codzienność jest dla nas najważniejszy, nie tylko w tym dniu, ale również w innych pozostałych. My możemy jedynie pomóc sobie o tym przypomnieć i urozmaicić celebracje rocznicy ślubu.

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz