Rocznica ślubu – celebracja najpiękniejszych chwil

2 sierpnia 2019, dodał: Redakcja

Pierwsza, piąta, dwudziesta a może czterdziesta? Nieważne. Każda rocznica powinna nieść ze sobą magię i wspomnienia tamtejszego dnia. Jest to data szczególna i wyjątkowa z pewnością dla każdej pary. W końcu tego dnia ślubowaliśmy sobie to, co buduje najbardziej trwały fundament miłości i związku, w którym chcemy trwać aż do końca. W tym dniu warto na chwilę razem się zatrzymać i przypomnieć sobie o ukochanej połowie, wspólnych doświadczeniach, radościach i tym jak wiele jej zawdzięczamy. Warto więc pomyśleć trochę nad tym w jaki sposób ten szczególny dzień spędzić. Gdzie wspólnie uciec przed zgiełkiem świata i raz jeszcze doświadczyć motyli w brzuchu, które tak bardzo doskwierały nam na pierwszych spotkaniach i sprawiały, że nie chcieliśmy rezygnować ze swojego towarzystwa.

Co wybrać?

Preferencje co do spędzania wspólnego czasu, zwłaszcza w taki dzień jak rocznica ślubu, są różne. Warto jednak wybrać to, co nam i partnerowi najbardziej przypadnie do gustu i sprawi, że jednakowo będziemy usatysfakcjonowani. Jedni wolą popaść w bezgraniczny romantyzm, podczas gdy drudzy odkładają go na bok i wolą czas spędzić aktywnie, na wspólnych przygodach, nieraz przy solidnej dawce adrenaliny. To, co wybierzemy zależy od nas samych. Pomysłów może być wiele, począwszy od romantycznej kolacji przy świecach w domowym zaciszu, poprzez wypad do spa, a skończywszy na zwolennikach skoku z 200 metrów na bungee. Dlatego jeżeli zależy nam na sprawieniu by ten dzień był dla nas szczególny i na długo zapamiętany, warto zastanowić się i zaplanować go z wyprzedzeniem.

A może dobry hotel?

Wybór pobytu w hotelu to dobre wyjście dla tych, którzy w sprawie organizacji rocznicy posiadają pustkę w głowie, bądź skłonni są bardziej do zapewnienia sobie wspólnego relaksu i miłej atmosfery spędzając czas tylko we dwoje, aniżeli dodatkowej dawki adrenaliny. Odpowiedni dobór hotelu zapewni nam z pewnością odpoczynek, którego na co dzień możemy odczuwać spory deficyt. Warto też przy wyborze hotelu sugerować się miejscem w jakim się on znajduje. Nie chcemy przecież być zdani na ciągłe siedzenie w pokoju hotelowym otoczeni na zewnątrz dziką puszczą. Opłaci się więc poszukanie informacji mówiących o tym czy w jego pobliżu występują miejsca warte odwiedzenia lub inne atrakcje, oprócz tych zapewnianych w hotelu. Taką możliwość oferuje m.in. hotel Zamek Gniew umiejscowiony w malowniczej lokalizacji, która z pewnością nie jednego zachwyci. Hotel ten nastawiony jest także na oferowanie innych usług jak organizacja pracowniczych
imprez integracyjnych, więc w takim przypadku mamy pewność, że oferowane w nim usługi mają szeroki asortyment i są skierowane na wszelakie wymogi ze strony klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Uczyń te chwile niezapomnianymi

Obojętne jest to co ustalimy i na jaki pomysł w końcu wpadniemy, ponieważ będzie on i tak najwłaściwszy z tego względu, że będziemy robić coś razem. Nie zapominajmy o tym, że to właśnie ten drugi człowiek, z którym dzielimy codzienność jest dla nas najważniejszy, nie tylko w tym dniu, ale również w innych pozostałych. My możemy jedynie pomóc sobie o tym przypomnieć i urozmaicić celebracje rocznicy ślubu.

 

 

 

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Skutecznie nawilża, pielęgnuje i odżywia skórę, łagodzi podrażnienia
Cena:
98 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak leczyć AZS?
używałaś może krochmalu do kąpieli? Jak ja się cieszę, że na niego trafiłam....
Atopowe zapalenie skóry - nowe leki…
Próbowałyście krochmalu? Mój mały atopik to nie raz ma kąpiel z jego dodatkiem, fajnie...
Coraz częstsze bóle nóg
czeste bóle nóg to juz może być zapowiedź zylaków, też tak miałam przez...
wzdęcia
Fakt, przy nawracających często wzdęciach warto udać sie do lekarza.