Restauracje Magdy Gessler w Łodzi | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Restauracje Magdy Gessler w Łodzi

8 grudnia 2011, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Magda Gessler otwiera pierwsze restauracje w Łodzi

Już jutro (9.12) na godzinę 17:00 słynna restauratorka i kreatorka smaków i wnętrz, Magda Gessler, zaprasza do udziału w imprezie świątecznej, zorganizowanej na rynku Manufaktury z okazji otwarcia jej dwóch pierwszych restauracji w Łodzi – restauracji „Polka” i restauracji „Marcello”.

Podczas imprezy  Magda Gessler opowie o sekretach tradycyjnej kuchni świątecznej i zaprosi całe rodziny do zabaw, konkursów i wspólnego malowania bombek, które zostaną później wykorzystane jako elementy dekoracyjne we wnętrzach nowych restauracji. Zaplanowanych jest wiele atrakcji, w tym występ ponad pięćdziesięcioosobowej orkiestry dętej z Poddębic oraz niespodzianki kulinarne. Wszystko przygotowane przez słynną restauratorkę specjalnie dla mieszkańców Łodzi. Osoby, które odwiedzą tego wieczora Manufakturę będą miały również szansę wygrania zaproszeń do nowych restauracji Magdy Gessler.

W Restauracji „Polka” będzie można spróbować wyrafinowanych dań tradycyjnej, polskiej kuchni, natomiast restauracja „Marcello” zaoferuje to co najlepsze z kuchni włoskiej – m.in. pyszne makarony, aromatyczne wędliny, wyśmienite sery oraz pizze skomponowane według własnych przepisów Magdy Gessler. Restauracje będą dostępne dla gości już od soboty (10 grudnia) – pierwszego dnia wyjątkowo od 16:00, a od niedzieli (i w pozostałe dni) – od godziny 11:00.

Poza nowymi restauracjami, w Manufakturze otwarty zostanie nowy MG EAT Magdy Gessler. Jest  to kontynuacja dwóch miejsc, które od roku podbijają serca warszawiaków i turystów odwiedzających stolicę. Do łódzkiego MG EAT  można będzie wstąpić po świeże i naturalne przekąski – sałaty, kanapki, zupy, oraz jogurty „Froyo” – przygotowywane według specjalnej autorskiej receptury Magdy Gessler.  Łódzki MG EAT ma przyciągnąć łodzian przytulnym wystrojem, pysznym, zdrowym jedzeniem oraz inspirującą atmosferą.

Miejsce:  Rynek Manufaktury

Start:  piątek, 9 grudnia, od godz. 17:00

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

2 komentarzy do Restauracje Magdy Gessler w Łodzi

 1. avatar duniu pisze:

  byłem dziś tam samej ciekawości ale NIC mnie nie zaskoczyło!
  ciepła rodzinnego czy coś takiego tam nie odczułem.
  ceny WYSOKIE talerz zupy 12 zł. to jak na zupę pomidorową to moim zdaniem DUŻO.
  wiec rzeczywistość od reklamy w telewizji ROŻNI się 100 procentach, stoły

 2. avatar duniu pisze:

  nic ciekawego w tej restauracji, restauracja jak każda inna…

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wyższa płaca minimalna i 35 dni url…
To kto będzie pracował jak tyle będzie urlopu? Już teraz jest problem z...
Prusaki, pluskwy i inni niechciani …
Warto usunąć jedzenie z miejsc dostępnych dla owadów
Nauka programowania w szkołach
Powinna być dla chętnych bo nie każdy to lubi
Czy płacić rodzicom za mieszkanie u…
Powinien płacić, rodzice też mają swoje potrzeby a nie mają obowiązku finansować...